F3l cms

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 105 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #190435
    Creep
    Participant

    Ja zinātu ko vairāk, varētu memberlisti uzcept…

    Neko vairāk tiešām slinkums taisīt 😀

    #190436
    m*****
    Participant

    Morpheus wrote:

    Es jau varu sha(base64(md5(md5()))); 😀


    :duno:

    #190437
    Anonīms
    Neaktīvs

    Creep wrote:

    Ja zinātu ko vairāk, varētu memberlisti uzcept…

    Neko vairāk tiešām slinkums taisīt 😀

    Pats uztaisišu 😀 Sliņkistads 😀

    #190438
    Mr.Death
    Participant

    Es jau varu palielīties, ka manam cms sen jau ir izfiškota tāda lieta kā automātiskie atjauninājumi 😀 tā kā tas nav nekas jauns. laikam šitam wordpress, vai kā viņtur ar kaut kas tāds bija 🙂 lai gan neesmu nekāds baigākais šādu open source sistēmu atbalstītājs, ieteikšu dažus padomus.

    1) pie “template” sistēmas veidošanas iesaku padomāt arī par to, vai tas prikols ar vienkāršu f-iju, kas atbildēs par sadaļu un apakšsadaļu izmešanu konkrētās lapas daļās, darbosies arī pie ļoti personalizēta mājas lapas dizaina. tu taču negrasies bliezt visas lapas pēc vienas novecojušas standarta shēmas?

    2) include_once”../stili/$theme/head.php”; šitais ir vairāk nekā stulbi. esi kaut ko dzirdējis par absolūtajām atrašanās vietām uz servera (atvainojos, ja nepareizi nosaucu)? piem “/home/www/stili/…”. savādāk kāds tava cms lietotājs, gribēs ko pamainīt tā, vai pašas lapas struktūrā un viņam sāks daudz kas neiet.

    #190439
    Anonīms
    Neaktīvs

    Edgars wrote:


    2) include_once”../stili/$theme/head.php”; šitais ir vairāk nekā stulbi. esi kaut ko dzirdējis par absolūtajām atrašanās vietām uz servera (atvainojos, ja nepareizi nosaucu)? piem “/home/www/stili/…”.

    Cik no visiesm esosajiem Php atbalstošajiem WEB serveriem ir vienads rirectory root…? tas ir ja veido cms sev var radit absolutos celjus un ari tad tikai ar parliecibu ka parejot uz jaunu serveri bus tadi paši main konfigi. CMS ir javeido tik optimali lai tas spetu darboties pie tikko uzstarteta mysql, simpla web servera ( abyss, apache) un php vismaz vienu versiju vecaka par esošo. Absolutos celjus noradit ir bezjedzigi, jo katrs hosts gandriz izmanto savadakus virtualos pathus uz publisko direktoriju. Butu milzigas problemas ar optimizaciju uz nestandarta servera un vel milzums problemu. So, full path šeit ari tiek izslegts.. 😉 Dizains gala versija buss fully mainams un labojams no admina panelja. Sory tas ko tagad redzat nav pat nedelju vecs, bet palnots darbs meneshiem, tapec , neprasiet man ludzu atbildes uz visiem jautajumiem uzreiz. plani attistibas laika medz mainities.

    #190440
    Mr.Death
    Participant

    Un kas gan liegtu pie CMS uzstādīšanas šos “absolūtos” ceļus izmainīt? Pie tam tur taču ir tikai viena ailīte jāieliek, kurā norādīt to sākumdirektoriju un viss. 😀

    IMHO man šķiet, ka tu bišku pārliecinoši runā, bet lai nu paliek. Starpcitu, ja jau pašu veidots CMS, ieteiktu ikonas arī pašiem savas uzzīmēt 😉

    #190441
    Anonīms
    Neaktīvs

    mhm , planots ka cms kodols bez liekiem moduļiem stila un atteliem sastaves kautkur no 300 failiem. ej un samaini visiem absolutos ceļus. ar variabļiem? rofl katra skripta viens lieks variablis palenina veiktspeju, šeit viss tiek komplicets lidz maksimumam lai nebutu nekadu lagu etc 😉 poh ka jakode 3x ilgak un sarežģitāk, varbut ari stulbak, bet pec tam apmeklejot lapu nebus jakož pirkstos un jagaida uz katru lapu pa minutei 😉 man jau sitadas mokas ir ar Haloo cms, tad es biju tikpat gudrs ka tu, bet apravos. Ar šo cms es tadas kļūdas vairs nepielaidisu 😛

    Gzz ikonas zimet? 😀 pec tam vares 😀 tagad kodols jauzbuve kautcik stabils lai gribetaji var sakt modus rakstit 😀 ikonas 😀 nu galigi nedomajam lidz ko sakam 😛 cilveki tagad gaidis ntas nedeljas kamer es sazimeshu ntas ikonas kas bus iekš cms vajadzigas 😛 lol Atgadinu, ka developeriem cms bus pieejams ne atrak ka pec pusotra meneša, bet useriem tikai ap Juliju! Nav ko steigties un mesties man virsu kamer vel sie termiņi pat tuvuma nav 😛

    #190442
    Anonīms
    Neaktīvs

    CP 1ā skice (LQ skrīns)

    [img]https://notepad.lv/userpix/726_adminpanel1_1.png[/img]

    #190443
    Foxsk8
    Participant

    Nice, nav laika diemžēl tagad pieķerties ar helpu.

    #190444
    Anonīms
    Neaktīvs

    paspēsi 😛 kerneli jau pats uztaisisu, a pec tam varesi moduļus rakstit, kad bus laiks 😛

    #190445
    Aldis
    Participant

    Un kā ar vairaku browseru savietojamību + linux, un apple? 😀 Ja palaistu kautkaadu alfa relizi, varetu uz visiem notestet, un skriinus panjemt ja interesee! 🙂

    #190446
    kaqp
    Participant

    tādas ikonas pat aklais ieraudzīs 😀 tā turpināt

    #190447
    sir_irius
    Participant

    Tās lielās ikŠnas rullez! 🙂

    #190448
    Anonīms
    Neaktīvs

    Aldi, butu jau labi ja kads notestetu 🙂

    Kaqp , ja tev neinterese sis viss un komente tikai tapec lai pataisitu sevi par idiotu, esi laipni lugts to nedarit 🙂

    Sir_irius tnx 🙂

    #190449
    Creep
    Participant

    Morfej: Atrakstīji, ka piereģistrēji mani, bet iekšā nu nekādi netieku. Gadījumā manu hašu nenohašoji vēlreiz?

    P.S. tu takšu vēl izmanto md5(md5()) vaine?

    #190450
    Anonīms
    Neaktīvs

    jap izmantoju gan? tev alerts ar prasa ne? 😀 tikko atcerejos ka duble pas man 😀 tulit nosutu tev passu un login 😀

    #190451
    Aldis
    Participant

    saxim ar to, ka neko nesapratu, ta tad, ja es tev iedodu md5, tu vinju izlaid velreiz caur md5, un no ta visa man sanak parole? 😀

    Otrkart, shas PŽ uzsitīšu, lai vairāk saprastu! 🙂

    #190452
    kaqp
    Participant

    tas saucās daunismz kvadrātā 😀

    #190453
    Creep
    Participant

    Aldi: aizsūti viņam md5(md5()) paroli viņam un parole būs tā, ko tu sahašoji, nevis pats hashs…

    #190454
    Anonīms
    Neaktīvs

    kaqp wrote:

    tas saucās daunismz kvadrātā 😀

    Satiktu dzive – izpilditu šitādu skripu

    Code:

    function kickass($name){
    $do = “Paņemt bruģakmeni”;
    $do2= “Notemet”
    $do3= “Mest pa seju”
    if($user ==”kaqp”){
    while($user == dead){
    explode $do $do2 $do3;
    }
    }
    }

    kickass($name);

    Saprotams sintaxe nepareiza , bet domu jus sapratat :die:

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 105 kopumā)
  • Tēma ‘F3l cms’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā