Fuduntu linux patīkami pārsteidz.

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Īsziņas Fuduntu linux patīkami pārsteidz.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157950
    zi007
    Participant

    Pirms kāda laika, kad radās problēmas ar Windows 8 un arī Windows 7 pēc tam bija sarežģīti atpakaļ uzlikt, jo lūk manam dzelzim vajag daudz visādus draiverus… sāku eksperimentēt ar visādiem linuksiem… Ilgu laiku starp favorītiem bija Peppermint Linux un Linux Mint Xfce, bet tagad ir parādījies jauns favorīts – Fuduntu!

    Aicinu portāla rakstniekus uzrakstīt kādu kritisku rakstu par šo, lai arī citiem būtu interesanti izlasīt ko jaunu…

    #295290
    samurajs
    Participant

    Mjā – interesanti, bet neapsolu to izdarīt ātri. Papriekš pašam jānotestē un jāsalīdzina. Varētu būt labs veciem dzelžiem, jo aparatūras prasības minimālas.

    #295291
    E-500
    Participant

    Pirmo reizi par tādu dzirdu, būs jāietestē.

    Iemēģināju viss it kaa patīk iznemot tas, ka izmanto RPM. 🙁

    #295292
    garaisezis
    Participant

    man nepatīk vizuālais, jo ir kā mac os kopija..

    #295293
    NoOorZ
    Participant

    Es uzgāju kādu Zorin OS, meklētājs tādu neatrada notepad.lv īsti nesapratu vai tā ir uz linux bāzēta vai kāda tur saistība, bet pēc video izskatījās interesanti, ka interfeisu var pielāgot priekš citu os lietotājiem…

    #295294
    garaisezis
    Participant

    Zorin OS ir vēl viena parodija, šoreiz par Windows…

    Nesaprotu, kādēļ ir tik ļoti jālīdzinās un jākopē win un mac os.

    Š ie pingvīni ir cepjami katru dienu savi, katrs, kam nav slinkums ar izveidot savu.

    #295295
    traxis
    Participant

    Man arī mājā mētājas viens vecs dzelzis. Š ad un tad uz viņu šo to patestēju, no testētajām linux distributīvām vis labāk man ir patikusi Lubuntu, domā, ka Fuduntu varētu būt labāks, „vieglāks”?

    #295296
    zi007
    Participant

    Vieglāks nebūs, bet kā alternatīva Lubuntu ir interesants…Vēl šajā grupā var ielikt arī citas ubuntu distras – Linux Mint xfce un Peppermint os!(No šiem diviem labāk instalējas LM) Man pašam Zorin nekad nav paticis

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā