HP G60 problēma ar ieslēgšanu

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU HP G60 problēma ar ieslēgšanu

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157497
    xRazor
    Participant

    Problēma sekojoša. Mans vecais portatīvais HP g60 neslēdzas iegšā. Reāli, piespiežu ieslēgšanas pogu un nekas nenotiek. Lampiņa kompī kur sprauž klāt lādētāju deg, reāli uz testera mātesplati pārbaudīju, strāvu dod iekšā Neesmu pārliecināts, vai ir beigts pats ieslēgšanas slēdzis(HP G60 tā dīvaini. Ieslēgšanas pogas shēmu ar mātesplati savieno kabelis ar 8 izejām man šķiet, ir aizdomas ka viens izvads varētu būt caurs) Vai arī kaut kas ar pašu mātesplati noticis. Ir kādam kādi ieteikumi? Pamēģināju noresetēt, tāpat nekā.

    #292383
    Andron MacBeton
    Participant

    Jā jā jā, pasūti uzreiz e-bay kabeļus, 3 uzreiz. Un videokartes un ari jaunu korpusu, jo droši vien korpuss vainīgs, deformējies zin!

    #292384
    xRazor
    Participant

    Piedod, bet tev laikam garīgā puse uz galu iet vai biksēs mazs. Tu jēdzīgi vispār māki rakstīt? Es izskaidroju savu problēmu, cerībā, ka kāds saprotošs cilvēks spēs man atbildēt, kādu šajā portālā netrūkst. Pēc tavām domām cik izsmeļoša bija tava atbilde? Jēga no tevis šajā portālā? Es jau vienu postu uztaisiju kura dēļ to banu dabūji, tagad sēžu un domāju kāpēc tu vispār te vēl esi. Visus topicus kurus esmu apskatījis, visos tu atbildi kā tāds ģēnijs, ķip ka neviens nekā nejēdz izņemot tevi, lai gan normālu skaidrojumu tāpat nekad nevienam neesi devis. Aizej un iegūsti draugus tu nesaprastais bērns.

    #292385
    Andron MacBeton
    Participant

    Tu tiešām nesaskati daunismu savā “rakstā”?

    Nu izlasi vel pāris reizes!

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā