Iesakiet videokarti

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Iesakiet videokarti

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158298
    zimuls
    Participant

    Tā kā nepārzinu labi dzelžus, nezinu kāda videokarte būtu sakarīga priekš manu tagadējo datoru. Gribētos ar labāku videokarti uzspēlēt jaunākās spēles bez īpašiem lagiem utml.. Rēķinos ap/pie 100ls

    Tātad neliela infa par datoru:

    Mātes plate: ASUS P5K SE

    Procesors: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6850 @ 3.00GHz

    RAM: 4GB

    Baroklis: Chieftec CFT-700-14CS 700w

    V-kartes slots: PCI-E

    Paldies jau iepriekš.

    #297901
    kaasiic
    Participant

    https://www.1a.lv/datoru_komponentes/videokartes/gigabyte_amdati_radeon_hd7790_1gb_gddr5_pcie_gvr779oc1gd

    Iesaku mainīt arī procesoru, vismaz uz tā paša soketa kādu Core2Quad.

    #297902
    RicoPico
    Participant

    Ja Tev garšo Nvidia, tad saku, ka jāņem GeForce GTX650 2GB versija.

    Jā, un par procesoru arī taisnība… daļēji. Core2Quad uz 775-ktā soketa būs tikai ielāps uz kādu laiku. 2 paaudzes (soketu) veca tehnoloģija, kā nekā. A spēļuki ta paliek aizvien smukāki.

    #297903
    Crow
    Participant

    Parastā 650 ir baigi švakais variants, nevienam neiesaku.

    7790, vai, ja var piemest nedaudz, 650Ti Boost – zinātnieki strīdas vēl, kura labāka – atkarīgs no spēles utt.

    Ja tuvākā gada laikā nav pilnīgs upgreids plātots, pietiks ar 1 GB variantiem.

    #297904
    aly`
    Participant

    Par to naudas summu jau var GTX 650 ti dabūt, kas ir daudz labāka par non ti versiju.

    biki zem 80 naudiņām arī ir tāda kartiņa kā HD 7770 un pie 90 jau atkal ir hd 7790, kas arī ir diez gan prāvu tiesu labāka par 7770. Abas AMD HD **** kartes > GTX 650

    Jaudas ziņā 650 ir tādi pati kā HD 7750, kas ir ap 65 Ls.

    #297905
    shadow118
    Participant

    Var kādu desmitnieku vēl piesviest un paņemt 7850, sākas no 108 Ls – https://www.1a.lv/datoru_komponentes/videokartes/msi_amdati_radeon_hd7850_1gb_gddr5_pcie_r78501gd5oc

    Vajadzētu būt bik stiprākam par 7790

    Crow, parastais 650 nav tik slikts, pašam ir, protams, gribētos jau kaut ko jaudīgāku, bet nu tā daudz maz visu pavelk.

    #297906
    Wuu
    Participant

    Visas nākošas paaudzes konsoles darbojas uz AMD čipiem, izvēlēties Nvidia būtu pastulbi.

    #297907
    Crow
    Participant

    Tas, kas tiks optimizēts priekš Jaguar un tām mīzalburkām kopumā, nebūs tas pats, kas Radeon un vispār PC.

    #297908
    zimuls
    Participant

    O paldies, vismaz tagads ir apmēram skaidrs starp ko izvelēties.

    Tikai vienu nesaprotu īsti, gāju cauri skatījos piem. HD7790 https://www.1a.lv/search/hd%2B7790/1 Cenas dažādas.. ja dārgāks krutāka firma vai? Un īsti vēl nesaprotu ko nozīmē tas GDDR ar dažādiem ciparu kombenācijām 😀 Vnk negribas iebraukt auzsās izvēloties to īsto, varbūtas kāds var tā uz ātro apgaismot, jeb kā teikt uz ko man vairāk jāskatās lai neiebrauktu auzās…

    #297909
    Crow
    Participant

    * Droši apgalvot neņemšos, ka MSI plīst visbiežāk. Drīzāk tās visvairāk pērk, jo vislētākās, un beigās brāķa procents uz daudzumu ir zemāks kā izskatās. Bet vispār apmēram tā – Gigabyte (Nvidia) vai Asus (Radeon). Visi pārējie – lubraki. 😀

    * GDDR5 – vienmēr un tikai.

    #297910
    shadow118
    Participant

    Cenas atkarīgas gan no firmām, gan arī atšķiras frekvences. GDDR ir video atmiņa, GDDR5 ir ātrāka par GDDR3

    a starp 7790 un 7850 tāda būtiskākā atšķirība varētu būt 128-bit pret 256-bit joslas platums. Tāpat kā nav labi ņemt GDDR3 karti, tāpat labāk arī būtu ņemt kaut ko, kam ir vairāk par 128 bit

    #297911
    Wuu
    Participant

    Ohoo “A New Challenger Appears”, kā būs ar TressFx, OpenCl, AMD gaismas dzini un aizmirsi vel faktu! Pie šī gada lielākajām spēlēm, kā Tomb Raider, Bioshock Infinite un Battelfield 4 rēgojas AMD logo. Un visas šis spēles tiek izstrādātas kopā ar AMD.

    #297912
    Crow
    Participant

    Beidz onanēt manā virzienā… [spoil][align=left]…ar tehnoloģijām un atspēko papriekšu manis augstāk apgalvoto vai atkāpies bez argumenta. Es teicu – atkārto pēc manis – Jaguar nav tas pats, kas Fusion vai Radeon. Jaguar ir low-power risinājums, kas PC variantā būs īpaši sūdīgos portatīvajos, tabletēs un mājsaimnieču miskastēs, nevis geiminga kompjos. GCN tur bijis nebijis – jaudas pieaugums no vairāk kŠrēm nav lineārs. Automātiski optimizēts priekš PC high-end variantiem nekas nebūs. Optimizēts tiks katrai mīzalburkai atsevišķi, un PC būs sūdīgi konsoļporti. Kā parasti, kā vienmēr.

    Pat abas konsoles būtiski viena no otras atšķiras – PS4 spiež uz dzelžiem (50% niknāks APU + GDDR5 UMA), bet X1 (pilnīgs tera-“flops”) – uz Azure (kur viens no pašlaik visvairāk apzelētajiem tehnomaģiskiem brīnumiem ir photon mapping gaismošana, ko vēl gadus piecus neviens desktop GPU pats par sevi nespēs panest). Uz PC savukārt APU varētu būt krietni efektīgāks, bet DDR3 to vienkārši bendē nost – nu nepietiek cienījamam GPU ar šārētu 20 GB/s. Bet Wii U… to sūdu vispār neviens neņem nopietni – viens EA inženieris (google it) pateica tieši un atklāti “Wii U is crap. Nintendo are walking dead.”. EA priekš Wii U praktiski neko neizlaidīs, un EA ir 50% AAA biznesa.

    TressFX (kas tas pats OpenCL vien ir). Ideja laba, bet izpildījums – kā vienmēr. 10-30 fps hit, bet rezultāts – mēslu čupa uz galvas. Būtu labāk pie BoobFX piestrādājuši… Jāatzīst, ka problēma *ir* – Nvidia nevēlas pienācīgi atbalstīt DirectCompute patērētāju produktos, citādi neviens nepirks Quadro. Tikai pasaki vienu godīgi – kam vēl bez mums – attiecīgās smilšučupiņas fanbojiem – tas vispār 3.14s! Case in point – Mafia 2 bija iebāzts PhysX – jēga kāda? Tāda pati kā Boob Rider no TressFX – useless framerate slepkava, nekas vairāk.

    AMD logo… Gayman: Arkham Asylum (PhysX bijis nebijis), HAWX 2, Civilization 5, Krīze 2, Max. Penis 3, Hard Reset – visās Nvidia izbāž Radeon. Deus Ex: HR vispār – pat AMD logo uzķepināts, bet Nvidia vienkārši izravē. D*rst 2, D*rst 3, D*rst Š itdown (pēdējam AVX “optimizācija” priekš SB/Bulldozer, ko neviens nekad neizmantoja, jo nemācēja showdown_avx.exe atrast iekš gamedir) – AMD pārliecinošā vadībā vadībā. CODBLOPS – AMD wins. AvP – AMD wins, Shitrim – AMD wins. Krīze 3 – AMD logo, Nvidia PWNS! Borderlands 2 – Nvidia logo, ar vai bez PhysX, Radeon rezultāti ir vienkārši trainwreck. Tvičerdivi – Nvidia logo, AMD wins. Laikam tāpēc, ka logo nebija zaļā krāsā, har har. Secinājums – logo tu vari uztetovēt sev uz pakaļas.

    /rant[/spoil]

    A kas ir AMD gaismas dzinis? Tas ir tad, kad Latvenergo norauj kloķi, jo dēļ AMD Starta Tarifs tiek pārtērēts pirmajos trīs mēnešos? 😀

    #297913
    Wuu
    Participant

    Beidz pārspīlēt, AMD daļēji pārtop par geiming kompāniju un es nebrīnos ka tie drīz izdos paši savi spēļu dzini.

    Runājot par konsoļu procesoriem, pēc tavām domām cik Nvidia kartes vajadzētu lai iegūtu šādu grafiku uz PC? Es saku minimums 3!

    [spoil] [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JUZJTjns6Qg[/youtube][/spoil]

    Tie tehnoloģiskie risinājumu kas redzami treilerī, kopā ar TressFX arī būs plusi AMD lietotājiem. Once you go TressFX , you never go back. Pamanīji ka visām PS4 spēlēm ir fizika? Kā tu domā uz kādas tehnoloģijas tas viss darbojas 😀 Runājot par Deus Ex, AMD logo, jo Eyefinity varēja uz jebkuras AMD budžetnieces palaist.

    AMD šobrīd ļoti daudziem izstrādātājiem palīdz ar jauno konsoļu arhitektūras izprašana un palīdz veikt tehniskas lietas, kas būtu grūti sasniedzamas bez dzelžu pilnvērtīgas pārziņas.

    #297914
    nevertell
    Participant

    Puika, taču apskaties kādreiz par ko tu runā.

    >2013

    >believes only memory bus width differentiates graphics cards

    Tām videokartēm katrai savs čips. Savs šeideru daudzums. Neviena no tām nav īsti apdalīta ar pieejamo atmiņu, tāpēc tas viss fuflo. Atmiņa ir vairāk/ātrāka kā var apstrādāt.

    Kas attiecas uz wūškinu. Ej pasūkā saldējumus. Tu taču izklausies pēc pilnīga tirliņa, runājot par dzelžu pārzināšanu un tressfx un krutajiem opencl effektiem. Fakts ir tāds, ka mans 3 gadus vecais dators ir tikpat spējīgs kā ps4, neskaitot atmiņu. Apjoms tāpat vienāds. Dzelziskā līmenī tur nekas nav atšķirīgs, neskaitot to, ka procis un videokarte fiziski piekļūs pie vienas un tās pašas atmiņas, jebšu varēsi padot pointeri no viena uz otru bez pišas un kopēšanas.

    Un tas treileris, nu smieklīgs izskatās. Kas tur ir tāds, tik revolucionārs, ka siekalai vajadzētu tecēt ? Kur ir mani poligoni un tess-mesh’i ? Es jau būtu pēdējais, kurš vispār atbalstītu konkrēta h/w ražotāja uzspiestu softu, kas fragmentizē tirgu. AC3 pasties, cik labi strādā uz taviem amd pročiem un videokartēm. Uj, kas tas, tā ir mana 560ti, kas strādā ātrāk par 7970 iekš assassin’s creed 3. Vai tas reāli ko maina ? Nē. Vai 560ti ir ātrāka par 7970 ? Nē.

    Jaunās konsoles sūkās, tāpēc grafika uz pc arī sūkās.

    #297915
    SindijaGoberga
    Participant

    GTX 650 ir laba. Iesaku.

    #297916
    Wuu
    Participant

    Tev nav taisnība 90% teiktajā, es nemaz neiedziļinošās. Turpini dzīvot savos slapjajos tīņu sapņos. Un savu maz kodola Intel procesoru un Nvidia pusfabrikāta karti vispār labāk nebūtu pieminējis…

    #297917
    jonjs
    Participant

    Man arī ir GTX 650. Battlefield 3 uz ultra vienspēlētāja režīmā var spēlēt tīri ciešami, lai gan es spēlēju uz AUTO tur vispār viss lido bez problēmām arī daudzspēlētāju režīmā un tie pāris tūkstoši bļiki vai atspīdumi man personīgi netraucē, ja es viņus neredzu, nespēlējot ULTRA.

    Turklāt tā GTX650 patērē maz jaudas salīdzinot ar augstākas klases kartēm, jo tad tev visdrīzāk būs jādomā arī par barošanas avota nomaiņu uz jaudīgāku.

    Ak jā procesors tam pašam Battlefield 3 būs pašvaks, it īpaši, ka rudenī jau sola Battlefield 4.

    COD MW3 arī iet griezdamies, lai gan tur it kā esot tāds spēles dzinis pēc noklusējuma ne tik prasīgs pret dzelzi.

    Lai gan man tomēr vislabāk patīk Battlefield BC2 (nu tas tā 😀 ).

    #297918
    zimuls
    Participant

    Da labi, ku ta vēl jaudīgaku barokli…

    Pagaidam domaju

    GTX650 TI https://www.1a.lv/datoru_komponentes/videokartes/gigabyte_gf_gtx650_ti_1gb_gddr5_pcie_gvn65toc1gi

    vai

    HD7790 https://www.1a.lv/datoru_komponentes/videokartes/asus_amdati_radeon_hd7790_1gb_gddr5_pcie_hd7790dc2oc1gd5

    Kad pienāks brīdis pirkumam, tad arī līdz galam izdomāšu 😀

    #297919
    Crow
    Participant

    Biedrs nevertell kaut kā nekur nevaid pieminējis Intel šai topikā… O_O

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā