Iesakiet videokarti

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Iesakiet videokarti

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #297920
    nevertell
    Participant

    A tu nesatrauc, šim putas uz lūpām. Vai piens. Vai arī tie bija pidari.

    Bet ja tā nopietni, tad par 100 latiem var iehevot 7850 ar 1 gb, un tas būs labākais, ko par to naudu var dabūt. No envidijas diemžēl šajās cenās nekas labs tagad nav. Keplers kā arhitektūra ir ļoti forš, bet tie produkti ir tādi, nekādi. Pazūd savā viduvējībā, neskaitot neaizsniedzamo haiendu.

    Un baroklis ļauj tu kaut 7970 likt iekšā. Vai titānu.

    #297921
    Crow
    Participant

    Ar MSI 7850 (lētāko) jāuzmanās. Nu varbūt vairs nē, defektīvais stocks šai reģionā nu jau būs cauri, bet tāda lieta bija:

    https://www.behardware.com/news/12705/black-screens-and-radeon-hd7870-a-solution.html

    …un krietnu daudzumu nervu šūnu nobendēja.

    #297922
    nevertell
    Participant

    Bračkam iehavoju gigabaita karti. Itkā problēmu nav.

    #297923
    akms47
    Participant

    Da nu beidziet.

    zīmuli, labāk sāc pamazām krāt naudu jaunām pc iekšām. Ielikt 600-ās serijas karti tavā kompī ir tas pats kā ar riteni uz Rīgu braukt. Beidz. Es jau ar pamazām kaļu plānus par pāreju uz Haswell. It kā man jau ir i5, bet vecais 750. Iespraust PCI3 karti vecajā dēlī ir nepiedodama izvirtība. Karte netiks noslogota pat uz 50%, tad nah.. to naudu izmest. Jāmaina iekšas, kaut arī naudas žel. Stabili jau viss iet tāpat, bet ir viens tāds briesmīgs vārds “SPĒLES”. Tās arī prasa no tevis, jaunāku kompi, video. Bet tomēr patīkami, ka spēļu dēļ uzlabotais kompis vairs netērē 2 stundas, lai pārkodētu video, bet izdara to 1/2 stundas laikā. Un nenozēloju ne santīma, kas tika iztērēts SSD iegādei. Nospiežam podziņu un kamēr goramies – kompis jau ir ieslēdzies. 😀

    #297924
    Crow
    Participant

    Quote:

    Iespraust PCI3 karti vecajā dēlī ir nepiedodama izvirtība. Karte netiks noslogota pat uz 50%, tad nah.. to naudu izmest.


    Ja-ja-ja…

    https://www.techspot.com/review/458-battlefield-3-performance/page7.html

    https://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/53901-nvidia-geforce-gtx-690-review-25.html

    #297925
    nevertell
    Participant

    Aber tagad viņš var nopirkt karti un vēlāk upgreidoties. Hasvells nav tik daudz ātrāks par smilšu tiltu. Vislielākais lēciens jau bija uz Nehalem’u, un visi tilti un akas ir atvasinājumi no tā. Tā kā šis i5 jau būtībā arī ir nehalem’a atvasinājums, neko daudz viņš neiegūs no jaunā proča. Un bļin, kas tās par muļķībām, ka jaunajām kartēm vajag PCI-E 3.0 ? Taču 2.0 @x8 knapi varēja noslogot ar hai end kartēm, @16x 7850 būs pietiekami.

    #297926
    zimuls
    Participant

    Pagaidām man ir labi ar tagadējām iekšām, izņemot v-karti..

    Ta jau visu laiku ir jāpērk dzelži lai tikai apmierinātu tavas velmes?

    Pašreizejā karte man ir GeForce 210…. Man īstenībā vienalga ja jaunā karte nebūs noslogota, bet tad kad sanak laika, gribas nedaudz kauko normali padzenāt.. ZINU ka pašas jaunākās spēles uz 100 neies…

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā