Ikariam administrācija likvidē aliansi!

Sākumlapa Forumi Datorspēles Online spēles Ikariam administrācija likvidē aliansi!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #197343
    devill
    Participant

    es esmu no ikariam administracijis .MIL lideri pārkāpa noteikumus par grušanu/stumšanu un multi accounting.un beidz vienreiz spamot nepietiek ka jau ikariam forumu sarakstiji pilnu ,ja kas lielākā daļa adminu paši ir lielajās ally tādas kā MIL,BOSS un LAT.

    #197344
    Aldis
    Participant

    Un šis viss tikai par nieka spēli? 😀 Ak jē… 😀

    #197345
    Evers
    Participant

    Ko nozīmē grūšana/stumšana? 😀

    Un “Multiaccounting” nevar pierādīt, jo bieži vien vienā apakštīklā (zem vienas ārējās IP) spēlē vairāki cilvēki. Tā ka rīcība ir nepamatota!

    #197346
    devill
    Participant

    multi kontus pierāda netikai pēc ip .mēs redzam loti daudz ko jūs spēlē darat. un neviens neteiks kā. jo ir parakstīts DPA.stumšana jeb grūšana ir kad spēcigākam spēlētājam sūta resursus vājāks luk tev adrese ja nezini izlasi

    https://board.ikariam.lv/index.php?page=Thread&threadID=6

    #197347
    uldo
    Participant

    devill wrote:

    multi kontus pierāda netikai pēc ip .mēs redzam loti daudz ko jūs spēlē darat. un neviens neteiks kā. jo ir parakstīts DPA.stumšana jeb grūšana ir kad spēcigākam spēlētājam sūta resursus vājāks luk tev adrese ja nezini izlasi

    https://board.ikariam.lv/index.php?page=Thread&threadID=6

    Tu jau kā trail moderātors gan redzi un zini ko redz un ko neredz 😀 ……. Attiecībā par visu šo situāciju – nekomentēšu…….

    un jā – šis viss tikai par nieka spēli 😀 😀

    #197348
    devill
    Participant

    uldo es battleknight esmu GO.tapēc saku ko pats redzu 😀

    #197349
    uldo
    Participant

    bet šis ir stāsts par ikariam.lv!!! 😀

    #197350
    devill
    Participant

    zinu bet vienkārši pateicu ka netikai pēc ip nosaka multi 🙂

    #197351
    msh
    Participant

    Mani personīgi uzjautrina ka šis ir te, @ notepad.lv 😀

    Bet savādāk ir apmēram tā, kā te augstāk cilvēks izkliedza savu sāpi 🙂 Pirms dažām dienām, piemēram, mūsu junioru LIEPJ līderim iedeva banānu [uz gadu 🙂 ] par “akaunta kačāšanu” un vienlaicīgi no citas alianses sistiem trīs biedriem iedeva banānus, gan uz trijām dienām, par stumšanu [resursu sūtīšanu citam memberim]. 🙂 Es nezinu, vai tur vienkārši šie trīs savam līderim sūtījuši resursus lai tos nenolaupa vai kā, tas šodien tiks uzzināts. Bet toties, kad es šo faktu pieminēju [un nevis apspriedu 😀 ] un uzdevu jautājumu, vai ja es uzbrukšu tai aliansei, kas mūsu juniorus čakarē, atraušos banānu un par kādu tēmu, tad kāds uldo manu postu nahrenizēja “par banānu apspriešanu” – laikam cilvēkam pašvaki ar lasītmāku ka nespēj izlasīt līdz septītajai posta rindiņai. Es ceru ka šis uldo un tas nav viena un tā pati persona? 😀

    Vai atkal viens jauks piemērs – aliansi nenosaukšu, to gan noteikti nav grūti sameklēt tāpat – divi brāļi, reizēm atrodas viens pie otra un spēlē no vienas kastes [un tas adminiem ir pieteikts], viens no tiem ir alianses līderis, reizē, kad abi atrodas venā mājā, šiem uzbrūk, šie šo vienu kasti un vienu IP izmantojot smuki atsit un atraujas banānu par mums zināmajām stumšanām un grūšanām – skaisti, protams 🙂

    Ä€, un noslēgumam – bišķi uzjautrina fakts ka pēc idejas nevienam ikaru adminam un GO nav zem 18 gadiem – vismaz tā skaitās, un vienai daļai ir vismaz savi pieci gadi vairāk kā man, jo brīžiem rodas iespaids ka tur administrē tīņi hormonu vētru iespaidā, kuri tur ir nosaukuši savu vecāko brāļu un māsu vecumus 😀

    Viss, esmu runājis 😀

    #197352
    Anonīms
    Neaktīvs

    šitādiem lašarām jāiet uz skolu ne kko administrēt 😛 bet blata likums, tu jau neskaties kads cilveks ir , pat ja viņš ir totals neloģisks dauns, kad dod viņam statusu, tikai to , ir viņš tavs čoms vai nē 😛

    msh +1

    #197353
    devill
    Participant

    Jus ko likumus nerpārzinat?kā jau teicu takš vienreiz izlasat noteikumus un vinus saprotat.paši jutaties baigie admini bet no spēles neko nezinat.jums skaidro vai neskadro bet 2 likumus jūs nespējat iegaumēt un ka jau teica uldo tā ir tikai spēle un ja kas liepj ally ieteiktu nomiernāties jo KuP ally viņi sāk ļoti katināt

    #197354
    WerNeo
    Participant

    devill… pofg ally vienalga 🙂

    #197355
    devill
    Participant

    ai labi vairs nekomentēšu.bb

    #197356
    msh
    Participant

    devill wrote:

    Jus ko likumus nerpārzinat?kā jau teicu takš vienreiz izlasat noteikumus un vinus saprotat.paši jutaties baigie admini bet no spēles neko nezinat.jums skaidro vai neskadro bet 2 likumus jūs nespējat iegaumēt un ka jau teica uldo tā ir tikai spēle un ja kas liepj ally ieteiktu nomiernāties jo KuP ally viņi sāk ļoti katināt


    Kādi ir tie divi likumi, kaut kas šāds? :devil:

    1) Admini ar savu galvu nedomā, viņi vadās pēc gameforge noteiktām prasībām, ja kaut viena atbilst – banāns;

    2) Pirmais likums neliedz adminiem zīmēties un atbalstīt savējos

    #197357
    msh
    Participant

    Sid wrote:

    Quote:

    Ja smadzenes nestrādā, ej uz sporta zāli.

    Tu esi viens no tiem, kas ir geeks un ar to lepojas? Skaidrs, d_l bija taisnība.


    Nu tu tak zini veco labo joku kā kultūrista smadzenes var dabūt pupas lielumā? 😀 😀 😀

    #197358
    devill
    Participant

    jūs tiešam iedomajaties mka admini jū tāpat bano āra’bet varu apsolīt ka tā nav.msh izlasi noteikumus takš vienreiz ,jau sāk besīt ara ka izlasat tikai to kas jums vajadzigs. cilvēki šie tiešam ir tikai tie kas spēli zina .zinu citu anekdoti vīrs kā ozols pauti kā zīles.paši kļudu pieļāvāt paši vainīgi īpaši mil.

    gameforge noska galvenos noteikumus ja jūs nespējat viņus ievērot tad navaino’jat adminus.

    un ja kas 1 likums ir šads Jebkurš foruma noteikumu pārkāpums (gan sekojošo pamatnoteikumu, gan subforumu specifisko noteikumu pārkāpums) var novest pie brīdinājuma saņemšanas

    #197359
    msh
    Participant

    Redzi, viena lieta ir noteikumi, bet cita lieta ir kā pēc šiem noteikumiem vadās admini. Jau foruma moderi, salīdzinot ar citu forumu, kuros esmu regojies, moderiem, liekas boti, nevis cilvēki, par gameopiem nerunājot. Kā parasts spēlētājs es redzu gan daudzus noteikumu pārkāpumus, par kuriem nekas neseko, gan daudzus banus, kuriem nav iemesla 🙂 Un tagad pastāsti, ko mums bārmeņa dēļ tagad būs darīt – jātaisa jauni juniori, jo līderis, ģenerālis un IM vienā personā ir nobanots uz gadu? Par vistu mēs arī parūpēsimies 🙂

    #197360
    devill
    Participant

    nu man nav tiesību atbildēt uz tadu jautājumumazliet piekrītu tev vēlāk tev PM uzrakstīsu.bet tiešam mēs pildam tikai to noteikumus kas rakstīti mums viņi nav jāfilozofē. un pie tam viens pants izsaka visas tavas aizdomas

    Komanda patur tiesības mainīt noteikumus, ja uzskata to par nepieciešamu. Forumu izmantošana ir privilēģija, nevis tiesības. Administratoriem ir tiesības rīkoties tā, kā pēc viņu domām, ir labāk forumam, tas ietver sevī arīlietotāju bloķešanu.

    un pats pēdējais tik līzd kāds ieraudzīs ka te ir rakstits par forumu tā darbojas šis likums

    2.21 Publiska spēles komandas darbību apspriešana, komandas aizvainošana aizliegta. noteikuma pārkāpšana – mūžīgs bans forumā.

    #197361
    Maris77
    Participant

    Nav ko teikt par šo topiku es ikariam dabuju banu

    11.05.2009 – 14.05.2009

    maris77 smags insults (skywalker)

    skywalker tā arī man nespēja paskaidrot kur un kad es esmu viņu apmelojis vai apvainojis, bet tāpat lika atsaukt šo topiku. Tā kā es nekur neesmu samelojis, bet tikai uzrakstiju savas domas un novērojumus spēlējot šo spēli jau gandrīz gadu , neko atsaukt netaisos, par ko arī mani sodija.

    #197362
    WerNeo
    Participant

    Maris77… Es arī viņu vietā iedotu banu… paskaidrojums? Nepamatota neslavas celšana citos portālos. 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā