Ja jau ir t

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Ja jau ir t

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145622
    usins
    Participant

    Ja jau admins ar vienu no moderiem izdomâja taisît ðâdu sadaïu, laikam jau bûs viòa jâatdzîvina, jo savâdâk stâv tukðâ ento laiku. 🙂

    Tapçc bûs jâparunâ par TV 🙂

    Nu pats pirmais- gribçtos zinât kâdi ir jûsu iecienîtâkie kanâli Latvijâ (Kanâli Latvieðu val.) Un kâdi âremju- respektîvi, ko skaties pa satalîtu

    (Piedodiet par drukas kïûdâm 🙂 )

    P.S- Seriâlus es neapspriedîðu, nestâstîðu, kas notika Hameleonu rotâïâs 😀

    #165890
    nitro
    Participant

    Nu latvijaa nav ko skatiities bet ja jaaskataas tad visus 5 kanaalus LTV1 LTV2 LNT TV3 TV5 bet no aarzemeem ir paaraak daudz lai nosauktu..nu piem Discovery, Viva, MTV utt.

    #165891
    zhagis
    Participant

    LV-TV5,TV3

    ÂRZEMES-National Geographic,Discovery Science,Discovery Civilisation,Discavery Travel,Discovery Channel,Animal Planet,VH-1 Classic.

    #165892
    shady
    Participant

    No LV => LNT; TV3

    No ârzemju => mûzikas kanâli

    #165893
    Mad182
    Participant

    Neskatos TV. Tikai pa retam, ja zinu, ka bûs kaut kas, kas mani interesç vai kâdas ziòas, kur pagadâs, un kanâlam nav nozîmes.

    #165894
    samurajs
    Participant

    usins wrote:

    P.S- Seriâlus es neapspriedîðu, nestâstîðu, kas notika Hameleonu rotâïâs 😀

    Bet tu pastâsti, nekautrçjies, mçs visi gribam zinât kâ tie hameleoni rotaïâjas? 😀

    Godîgi sakot TV pârraides neatliek daudz laika skatîties. Ziòas pa LNT un TV3, videofilmas no DVD, muzons no SAT (izvçle kâdi 30 kanâli).

    #165895
    visurmaldis
    Participant

    Neatliek laika TV pârraidçm. Ðad tad noskatos ziòas. Reizçm paòemu nomâ kâdu DVD.

    #165896
    shady
    Participant

    visurmaldis wrote:

    Neatliek laika TV pârraidçm. Ðad tad noskatos ziòas. Reizçm paòemu nomâ kâdu DVD.


    Tâpçc vajag pie PC blakâm nolikt TV;)

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā