Jaffas (biroja) Garage Sale 2010 – tikai vienu dienu. Šod

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma Jaffas (biroja) Garage Sale 2010 – tikai vienu dienu. Šod

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151838
    Foxsk8
    Participant

    Š odien no rīta, čoms iemeta linku uz Jaffas (Biroja) total saleout, velns, ja vien atrastos Rīgā, varētu šo to paņemt, taka Rīdzinieki, sarosaties. Izpārdošana, tikai šodien!

    Vairāk informācijas:

    Quote:

    Ir pagājis gads kopš iepriekšējās izpārdošanas, un klāt ir jaunā Jaffas (biroja) Garage Sale. Pērn bija daudz (vairāk kā 100) dažādu sīkumu, tāpēc šajā reizē koncentrējamies uz mazāku skaitu mantu (jo nav laika fotografēt un publicēt visu), bet tās ir lielākas, un vēl lētākās (esmu drošs, ka mantas šai sarakstā ir kādas divas un vairāk reizes lētākas, kā par tām maksāts).

    Kas vēl jāzina, pirms sākt pētīt mantu sarakstu

    1. Izpārdošana notiek TIKAI šodien, ceturtdien, 5. augustā, zemāk norādītajā adresē, laikā no plkst. 16:00 līdz plkst. 21:00.

    2. Mantas iespējams iegādāties personiski ierodoties uz Jaffas biroju Rīgā, Tērbatas ielā 63-8 (kods: 1805), TIKAI augstāk norādītajā datumā un laikā.

    3. Visas mantas ir TIKAI tik, cik ir norādīts, tāpēc pasteidzies – kas pirmais nāks, tas dabūs, bet iepriekš rezervēt nav iespējams. Pirms nāc, droši jautā komentāros vai tevis izvēlētā manta ir iegādājama (vai sūti man DM twitterī).

    Daudzas no mēbelēm (galdi, pakaramais, utt) ir pirkti Standard mēbeļu veikalā, attiecīgi, materiāli ir gana kvalitatīvi un labi. Pārējais ir tāds, kāds tas ir, un pie šīm cenām nav nedz garantijas, nedz kāds klientu serviss (iepriekš netiek čekoti settingi, utm).

    https://arturs.jaffa.lv/2010/08/05/sale/

    #243805
    RicoPico
    Participant

    Š ovakar būs jāpiebrauc ar busiņu… :lala:

    #243806
    Foxsk8
    Participant

    Ja vēl kaut kas būs palicis pāri.

    #243807
    RicoPico
    Participant

    Nu jā, popularitāte jau baigā tam pasākumam. Twitteris vien ir pilns ar šo reklāmu…

    #243808
    web33
    Participant

    Ja tas ir lēti,tad es esmu ĒZELS

    Par nolietotām,nobružātām,nodirstām mantām tādas cenas 😀

    Tas melnais ādas dīvāns vienīgais ir ņemams ,bet jāskatas kādā stāvoklī .

    #243809
    RicoPico
    Participant

    Esi, esi Tu ēzelis! 🙂

    #243810
    web33
    Participant

    RicoPico wrote:

    Esi, esi Tu ēzelis! 🙂


    Piebrauc,piebrauc pēc nolietotiem hlamiem …

    Laikam neesi redzējis izpārdošanu,kur mantas iet vienības ,bet drēbes kg LOL

    #243811
    Foxsk8
    Participant

    Nu tiem cilvēkiem, kuriem vispār nekā nav, šis ir ideāls variants, es tikai padalījos ar informāciju.

    #243812
    TokRa
    Participant

    Jāpiekrīt web33.

    #243813
    root
    Participant

    Vispār zaibis, man arī būs jāsāk rīkot iknedēļas seils musaram, lai iznes un vēl naudu samaksā man, lai pašam nav par utilizāciju jābleķo 🙂 HRHRHRHRHRHRHR

    #243814
    Aldis
    Participant

    nu nez.. to linksys ruuteri dabuut pa 20ls ir okii 🙂 pirms gada pats to modeli dabuuju – cena 50-55ls, pasreiz pat nav iisti kritusies! 🙂

    #243815
    _Mo3_
    Participant

    dažas mantas jau nu ir dikti lētas 🙂

    #243816
    McAnder
    Participant

    cilvēki kas tās mantas saukā par hlamiem, laikam ir labi pamperos audzināti no vecāku puses, jo nu līdz hlamiem vēl patālu. Arī cenas ir normas robežās, jeb bērniem vajag lai pa velti sviež pakaļ?

    #243817
    Wuu
    Participant

    Quote:

    Suncits Luncits6:57 am

    Ta ir nirgasanas par cilvekiem, ieprieks neko nevareja rezervet bet kad aizgajam tur 15 30 un bijam gandriz pirmie pie durvim , aiz mums vel staveja ap 50 cilveku Mednis pateica ka mantas tiek tiem kas esot ieprieks rezervejushi un neka vairs neesot no ta kas bija izlikts seit bildes, nezinu ko doma tie cilveki kas bija braukusi no talienes un tika piecakareti, rinda staveja vel aiz durvim lidz pus kvartalam un neviens neko nedabuja. Pirmais pa durvim ielida resns bezkaunigs vecis ar lielu sarakstu rokas kurs visu esot ieprieks rezervejis un visu aizstiepa!!!! Kapec tad Mednis 2 komentus zemak saka ka neko rezervet nevareja????

    #243818
    RicoPico
    Participant

    Wuu, iemet, lūdzu, linku, no kurienes šito izraki!

    #243819
    Foxsk8
    Participant

    Twitteri viņa tak viss ir.

    #243820
    RicoPico
    Participant

    Atradu, atradu. Pardon. 🙂

    #243821
    _Mo3_
    Participant

    nu jā, tur jau tajā lapelē arī bija rakstīts, ka neko rezervēt nevarēs, bet nu redz kā notiek!

    #243822
    shb-
    Participant

    Jau ieraugot infu par šo pasākumu bija skaidrs, ka bez spekulantiem un citiem plānā galdiņa urbējiem tur neiztikt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā