Kā atjaunot ādu botām?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Kā atjaunot ādu botām?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146941
    Anonīms
    Neaktīvs

    Labdien, izdariju muļķigu kļūdu, es savas jaunas NIKE botas pa 100 ls izmazgaju veļasmašīnā, jo domaju ka bus ka parasti vismaz zamšādai neka snenotiek to mazgajot bet.. rezultātā noberzās baltā āda no botām, botas tagad izskatas pelekas un baltā āda sanos ir noberzta! Kautkur sen atpakalj padzirdeju par tadu ādas atjaunošanu ar kautkadiem baloniņiem, vai kads varetu pateikt ar kadiem un linku uz norādi! Liels paldies par uzmanibu…

    #179757
    Sid
    Participant

    Man šitais pats ar bija, tikai manas bija converse un nebija gluži par 100ls 🙂 bet nu jā, ja kādam ir kas zināms, tad es ar labprāt uzzinātu ;>

    #179758
    msh
    Participant

    Normāla apavu tīrīšanas metode – mazgāt veļasmašīnā 😀

    #179759
    samurajs
    Participant

    Ar nitrokrāsu aerosola iepakojumā var atjaunot ādas krāsojumu (ir speciāla ādai domāta). Kur dabūt un kas ražo – nezinu, ļoti sen veikalos nav manīta.

    Botas nopūst gan būtu problemātiski, tur kādi trafareti jātaisa vai apm. tā…

    #179760
    Foxsk8
    Participant

    Varbūt aiziej uz sporta veikaliem un uzjautā, ko darīt. Domāju, ka tu nebūsi vienīgais. Es parasti bļodiņā, ar siltu ūdeni mazgāju. Protams, lai viss būtu ideāli, tāda botu tīrīšana prasa vismaz no 30 min – 1 stundai.

    #179761
    Jazz
    Participant

    Nav ko pirkt pa 100ls 😀 Dzenāju Conversenes pa 25ls jau 5 mēnesi, mazgāju veļasmašīnā un viss ideāli 😀

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā