Ka lai izveidot portalu ieksh PHPBB ?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Ka lai izveidot portalu ieksh PHPBB ?

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147414
    krisis32
    Participant

    Es gribetu izveidot portalu vai savadak sauc – sakum lapu .

    Es lasiju sheit esosho pamacibu , bet neko nesapratu :shake: :shake:

    Esmu jauninais sheit foruma , un jauninais ar phpbb . Es gribetu kadu pamacibu , kur butu labi viss apskaidrots , vai ari kads jau man uz skype – (kikaps1) varetu atsutit jau gatavu sakuma lapu.

    Ceru par kadu labu un sakarigu psotu no jums.

    #184395
    normis_161
    Participant

    Neko labāku par šīm pamācībām, kas ir latviešu valodā, neatradīsi. Es pats sāku ar notepad.lv pamācībām….. Turklāt tur vajag lielu pacietību, lai kaut ko izveidotu. Un ja grib veidot sākumlapu, tad var noderēt ezPortal. Tur iekšā arī ir pamācība, kā viņu uzlikt.

    p.s. Es ceru, ka tu zini, kas ir piemēram WAMP5 server? Jeb īsi sakot bez servera tev nekas nesanāks.

    #184396
    krisis32
    Participant

    Es jau meginaju to ezPortal viss chiki briki lidz tam bridim kad jatve tas login.php .. es tadu nevaru atrast. 🙁 leitoju pat serch bet neatradu.

    #184397
    Foxsk8
    Participant

    To login sadaļu var izlaist, vienkārši iekš login.php visur nomainam no index.$phpEx uz portal.$phpEx un redirekts darbosies kā nākas, TB, respektīvi, kad cilvēks ielogosies, vienmēr viņu aizmetīs uz portal.php lapu.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā