kāpēc nerād flašfilmas no nomad.lv caur hd

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD kāpēc nerād flašfilmas no nomad.lv caur hd

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156340
    Anonīms
    Neaktīvs

    kāpēc man pieslēdzot nomad tv . filmas caur hd rāda tikai uiz kompjutera bet partv ne.ceru sdagaidīt atybhildes no samuraja un citiem linux lietyotajiem,betons neietilpst starp tiem.pirms nedeļas uzliku ubuntu ,bet tadi gajieni neies cauri . es gribu redzet filmu

    #284559
    BERILS
    Participant

    svētā terēza , tā ir Latviešu valoda 😀 ?

    Gribi redzēt filmu , nopērc filmu !

    #284560
    Aldis
    Participant

    Nezinu, bet vismaz manos laikos ar flash atbalstu uz Linux bij tā sūdīgi.

    Ja jaudīgs kompis, paņem virtualboxā vai vmwarē uzmet Windows XP, un tam pieinstalē flash. Gāja labāk kā caur pašu linux :>

    Otrkārt, tik ļoti nesaprotamā valodā esi topiku uzrakstījis, ka nebrīnies pa foršām atbildēm. 🙂 Nevienam nepatīk lasot piepūlēt smadzeni labojot tavas kļūdas lasot. 😀

    #284561
    Anonīms
    Neaktīvs

    Dzēriens no brālīgās skotijas gāž arī lielākus rumpjus par manējo.Pašam jau likās baigi skaidri uzrakstīts.Pioniera goda vārds laikam vairāk tā nedarīšu.

    #284562
    MyNegation
    Participant

    Grūti izpīpēt ko tur esi sarakstījis. Neesmu ubuntu lietotājs, bet man ir divi varianti:

    1) Tā kā neesi minējis nevienu versiju, iespējams jāpalaiž update, lai flešpleijers apdeitojas.

    2) Kaut kāda fešpleijera pēdējā versija nedraudzējās ar NVIDIAs draiveri (slēgtā koda, kuru ubuntu neiesaka). Š inī gadījumā jāatslēdz hardware akselerācija – uz video ar labo pogu, properties, izņem ķeksi enable hardware acceleration.

    Bez smalkāka apraksta mēs te varam tikai minēt…

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā