Kāpēc pieliekot jaunu ramu nelādējas win?

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Kāpēc pieliekot jaunu ramu nelādējas win?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149658
    Vaz3
    Participant

    Sveiki atkal!

    Cerams ka no virsraksta var saprast,respektīvi dabūju vēlvienu ramu – ddr 265mb,nekas daudz bet tomēr vairāk…Bet kad es viņu iespraužu,pārstartēju kompi,man uzmet melnu ekrānu un tur bija kautkas rakstīts par nvraid utt…Viņš kautkā nepieņem ramu,jeb viņš kautkā jāpieinstalē?

    #212753
    drunk_lizard
    Participant

    vinjsj kautkaa jaaliek mieraa….

    nefig liist kur nevajag.

    tur bija kautkas rakstiits….

    #212754
    Stat1CX
    Participant

    Pamaini RAM moduļus vietām, patestē to 256 MB moduli vienu pašu, varbūt viņš ir bojāts, vai nav savietojams ar pārējiem RAM moduļiem un pasaki ko tieši rādīja, nevis ”kautkas rakstīts par nvraid utt” bet vārds vārdā, ko tieši rādīja.

    #212755
    Vaz3
    Participant

    Rādija:

    No Disk reserved for RAID use,RAID disabled

    Cik saprotu jāieslēdz kkāds RAID

    #212756
    Stat1CX
    Participant

    Ej biosa un slēdz ārā RAID, liec uz IDE, legacy, sata, vai AHCI, kas nu tev tur ir.

    #212757
    Vaz3
    Participant

    ā,biosā neko tādu neatradu,taču iespraudu to ram citā slotā(man ir 4sloti,divi lilā,un divi zili,iespraudu zilajā,tur vēl pašlaik nebija neviens ram,un tad iet 768mb of ram 😀

    #212758
    Professor35
    Participant

    acīmredzot ņemdamies sabojāji slotu

    #212759
    drunk_lizard
    Participant

    o, vunderkinds izteica spriedumu :>

    plikaa patiesiiba par to, ka rami centaas straadaat dualmode un nekas nesanaaca, neder?

    jau rakstiiju, nefig liist tur kur nekaa nesajeedz! kas taa par modi….

    #212760
    Professor35
    Participant

    ā, pamuļķis drunk lizard uzradies

    #212761
    elvisburdajs
    Participant

    d_l: Tas nozīmē ka ierindas lietotājam nav tiesību ielikt sev papildus ramu, kur nu vēl jautāt pēc padoma notepadā?! Varbūt pietiks nodirst visu un visus pēc kārtas? :> Saprotu ka pa šo portālu vazājas arī visādi tirliņi, un tur ironija ir vietā, bet tak beidzot ir laiks saprast kur ir robeža.

    sorry par offtopiku.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā