Ķīniets sukatnieks sūt slēpto spridzekli,tiktikās ka pašam jaaktivizē:)!!!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Ķīniets sukatnieks sūt slēpto spridzekli,tiktikās ka pašam jaaktivizē:)!!!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163193
    3Dklucis
    Participant

    2×3,7V 18650 Holder box Spridzekļa jauda atkarīga no ievietotiem ampēriem:)

    Nēz kads cirvis šo stancējis,ceram ka ne betons !?

    Sanāk tā-tiklīdz boxā ievieto otro aķi -notiekas ziemassvēku brīnums!!!

    #332301
    Black
    Participant

    Tās ir Ķīnas nanotehnoloģijas.

    Baterijas vismaz ieliki, to konstrukciju piestartēji?

    #332302
    3Dklucis
    Participant

    Vienu ieliku-manā gadījumā vaidzīgi divi boxi savienot lai galā sanāktu 4×3,7V=14,8V -sāku izsekot kā man jasavieno ar otro boxu un Sxuju …..skatos abi gali iekšēji savienoti un vispār tur viss sapisstaa veida pasniegts…..Blllee ,skatos šo lapā kur pirku ,atelā vis ok!

    #332303
    3Dklucis
    Participant

    Nēmu iepisssu to pamiļķi rezulucisjas centrā lai atgriez piķi…Stulbie idiņi!

    #332304
    web33
    Participant

    Rokas lukturīžos tas pats ,polaritāte mainās ,bet ligzdas nē vēlāk iemetīšu bildi .

    #332305
    3Dklucis
    Participant

    Tu bildē ieskatījies kartīgi-to ku tu minējis tas būtu sīkums -tur taks ja ieliek vienu aķi tad vēl nekas,bet ka pisss iekš otru ta saluts garantēts-varbū pat paliek bez midzen ja uz reiz nekas neneotiek…..Tur kapitāli uzbūvēts issavienojums-un vispār iens vads kur dirsaaa pievienots-bij dom pārkniebt vienu galu huju viens vads ar japarliek-un ar lodamur tur labāk nelist sapisis visu plastiku….Tiko izlasiju atbildi -padļuks pusi naudas adošot- pa cik pie manis paliek brinumdarbs !!!

    #332306
    uldics
    Participant

    Tak paralēls slēgums, nevis virkne, pēc atsperēm neredzi? Tik ietvars no 1,5V baterijām paņemts. Nekā briesmīga neredzu, kad tādus par kapeikām sūta. Litija baterijas tāpat kā 1,5V virknē neslēdz. Un sevišķi paralēlā slēgumā tām jābūt visai precīzi piemeklētām. Var, protams pielikt diodes, bet tad būs sprieguma kritums. Litija baterijas paralēlā slēgumā pa taisno kopā samauksi, tad gan būs iespēja vērot ugunsgrēku.

    #332307
    SWC
    Participant

    LOL pamuļķis atkal kartējo reiz neko nejedzot iegrābies

    #332308
    3Dklucis
    Participant

    Kotu jefinn pļuuutii pirku šos https://ru.aliexpress.com/item/2015-Hot-Sale-Battery-Storage-Case-Plastic-for-2-x-18650-Box-Holder-Black-With-Wire/32581651720.html Pirms 2 mēnešiem atsūtīja pareizos,tagat šādus, Kīniets savu vainu atzina…pusi naudas atmaksāj ,bet man šī manta noderēs – ja aķus ievieto ka 3,7V dubulējot amperāžu..tad gaismeklis ilgāk kalpos+vēl 4 aķi vaidzīgi un divi boxi ,he vispar dēļ šo ķīnies gļuku …bus man prozektors ar lielāku amperažu….

    #332309
    SWC
    Participant

    Esi dzirdējis tadu teicienu “Pamuļķis un skopais maksa 10x” ? pie kuras kategorijas sevi pieskaitīsi?

    #332310
    ruukjis
    Participant

    Quote:

    Kīniets savu vainu atzina…pusi naudas atmaksāj


    Ja tavas komunikācijas spējas angliski ir tikpat “varenas” kā latviski, tad nav brīnums, ka dabūji atpakaļ tikai pusi – tas ķīnietis, visticamāk, pat nesprata, ko tu no viņa gribi.

    #332311
    3Dklucis
    Participant

    Manis pēc šis varēj neko neatmaksāt -piepisot ikai pa to ka nav īstie,nesakrīt ar aprakstu un kāda komunicēšana-bļe bildē vis redzams+apraksts ko šis pārdod un ko šis atsūtījis-pizģec komunikācij vaidzīga, pa cik esošie paliek pie manis tad pusi tik adod..vis pareiz- noderīga manta pa puss cenu…!

    #332312
    3Dklucis
    Participant

    Skaidrs ir viens tu esi sūkātāaj kategorīj,nejaucam ar zīdītāj,bet tieši sūkātāj -nu par menējo kategorīj vel ķinieš strīdās :D!

    #332313
    Anonīms
    Neaktīvs

    Skoč ir lētāk un ātrāk. Bateriju turētājs.. es tev pa 30€ varu piedāvāt vadu turētāju.

    #332314
    3Dklucis
    Participant

    Tad man jalodē vadi a siem tik sakombine pareizo secību…+mans šos atsevīšķi iznem lai uzlādētu uz noramalu ladetāj,ar tam ladētāj platēm ko šie piedāva tik var nopist aķus tur nekas normali neladē..

    #332315
    Evers
    Participant

    Ja tikai pusi apmaksaaja, tad shis veel aizvien ir nopelniijis uz tevis piechakareeshanu 😀 . Shaados gadiijumos normaali tirgonji apmaksaa pilnu cenu bez ierunaam un nekas atpakalj nav jaasuuta.

    #332316
    3Dklucis
    Participant

    Sāku domāt ka piečakarējis es bus viņu -jo preces nosaukums 2×3,7V! 🙂 ,ble einu saprot ka tas domats itka box ir abos Vareantos 2×3,7V….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā