Kur mūs var meklēt Interpols?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kur mūs var meklēt Interpols?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154356
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_satelits_zeme_gps_1.jpg[/imgl] Vasara, Jāņi un atvaļinājums drusku izsitis no ierindas mūsu aptaujas, bet nu atgriežamies atpakaļ ierindā. Pa šo laiku esmu paceļojis pa Latviju, un pārliecinājies ka par Notepad`u zin arī mazos miestiņos, kur dators ir ne katram pieejams. Tad nu radās doma apzināt mūsu lasītāju dislokāciju. Būtu interesanti uzzināt, cik liela lasītāju daļa nav no lielajām pilsētām, un cik daudzi no jums ir ārpus Latvijas? Tā kā visas pilsētas apzināt nav iespējams, tad vismaz pacentīsimies aptvert konkrētus reģionus un paši varbūt variet sīkāk pakomentēt par konkrētām “apmešanās” vietām. Pats esmu rūdīts rīdzinieks, tomēr ceru, ka tā tas nebūs vienmēr un ar laiku pārvākšos kur tālāk no galvaspilsētas, bet kā ir ar jums?

    #271943
    buipisLV
    Participant
    #271944
    grisha
    Participant

    Dzimis un audzis Jaanjmuizhnieks. Tagad valsts nodeveejs… . Dziivoju UK un atpakalj nedomaaju doties tik driiz.

    Nejuutos kaa nodeveejs, taapeec ja kaadam kaut kas nepatiik, pashi vainiigi. TAs priekshlaiciigi, jo buus jau, kaa parasti, barinjsh, kuri lamaa “aizmuceejus”. Esmu sheit jau no treknajiem gadiem.

    #271945
    nevertell
    Participant

    Tie, kas īd par nodevējiem, paši v****ā smiltis nēsā apkārt.

    Gļēvais, mīkstais rīdzinieks TE.

    #271946
    dzhonsons
    Participant

    Reizi nedēļā pametu Rīgu, lai dotos uz Ķekavu atpūsties.

    #271947
    iReinis
    Participant

    Jēkabpils un Ogre, daļēji Rīga! Dzīvojos no vienas pilsētas uz otru, Jēkabpilī pašā gan nedzīvoju aptuveni 4km no tās un te ir lieliski, miers, klusums, bez satraukuma dzīvošana, var veltīties pašam sev.

    #271948
    Gustins
    Participant

    Rūdīts bijušais Rīdzinieks, šobrīd gadu jau UK..

    #271949
    Kon
    Participant

    ģeniāls veids kā pasniegt banālu jautājumu, milzu cepums .. un protams, ka galvaspilsētā

    #271950
    TrakaisZirgs
    Participant

    Interpols mani var meklēt Rīgā, bet ielu un mājas nr neteikšu 😛

    #271951
    WerNeo
    Participant

    Kaut kā agrāk Tu nelikies tāds, kādu no sevis šobrīd veido. Š ķiti sakarīgs čalis, bet tagad sāku just, ka ikviens Tavs komentārs jau vairāk ir ar domu kādam kaut ko sliktu pateikt/iereiebt/izvest no pacietības.

    Bieži vien ir tā, ka mazi bērni spriež sakarīgi, bet kad sasniedz tīņa vecumu… sāk spuroties pret visu, pašus pat neinteresē, kas kā… ka tikai spuroties.

    Negribētos gan ticēt, ka tas Tavs gadījums, bet jau rodas aizdomas.

    #271952
    nevertell
    Participant

    Viņam nekad nevajadzēja mainīt niku, Nīdējs viņam vislabāk piestāvēja.

    Bet šāds viņš ir bijis visu laiku, tikai šoreiz tu tēlo upuri.

    #271953
    Kon
    Participant

    Vispār jau šis komentārs bija domāts kā pozitīva atsauksme autoram, bet jā, esmu atbildīgs par to, ko pasaku, nevis par to kā Tu to uztver 🙂

    #271954
    Mad182
    Participant

    Vispār nāku no Kurzemes, bet nu jau 4 gadus dzīvoju Ogrē un strādāju Rīgā.

    #271955
    RicoPico
    Participant

    Dzimu Rīgā, augu Jūrmalā, tagad dzīvoju pamīšus Rīgā un Jūrmalā. Saknes (pāris paaudzes atpakaļ) Latgalē. Neapzināti vārdu “vēnas” izrunāju ar latgalisku “ē”.

    #271956
    Evers
    Participant

    Vidzemnieks, tēvs Latgalietis. Līdzīgi kā RicoPico – pats to nejūtu, bet cilvēki mēdz sacīt, ka manai runai ir kautkāds latgalisks piesitiens.

    #271957
    web33
    Participant

    Laikam es vienīgais no Zemgales 😀 ar to arī lepojos

    #271958
    Athlons
    Participant

    Rīga, kur gan citur… dzimu, augu un, droši vien, tepatās arī nosprāgšu…

    par saknēm runājot… kas tik tur nav bijis… vecāki rīdzinieki, bet senākas saknes no Cēsu puses, Ogres puses un Latgales dažādiem nostūriem… a vēl senāk… kas tik nav bijis… sākot ar vācu virsniekiem un beidzot ar poļu muižnieku meitām… 😀 ok… offtopiks panesās…

    #271959
    harly2000
    Participant

    Ja Zemgaļi laikam gan maz 🙂

    #271960
    spekis404
    Participant

    mees jau uzinam ka labakie “datorprofi” nak no kurzemes :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā