Kuru mātesplati izvēlēties?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Kuru mātesplati izvēlēties?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149860
    remzijs
    Participant
    #216095
    KristoZ
    Participant

    Š o. Melnā smukāka, bet tā otra foršāka.

    /ceru, ka saprati, ko ar to domāju.

    #216096
    NorKais
    Participant

    Es vienmēr esmu bijis Gigabyte piekritējs. 😉

    #216097
    Wuu
    Participant

    Asusu, varbūt pameklē ar DDR3? Un vai visi pārējie komponenti tev jau iegādāti?

    #216098
    remzijs
    Participant

    Ir man Case,psu,hdd šodien būs HD4870X2, vēl vajag pcu un ram…Varbuut kadam ir ko piedavat?

    #216099
    Wuu
    Participant
    #216100
    remzijs
    Participant

    Ir naudas tomēr žēl 😀

    #216101
    Wuu
    Participant

    Manis piedāvāta mātene ir lētāka par tavu pēc salidzini.lv .Un ja naudas žēl ņemti Intel Core (nevs i5/i7) un vel ddr2, ir paša sevis apčakarēšana. Š…em AMD!

    Reku es paņēmu https://m79.lv/grozs/c27459599b34ad98f04e3054c13e225e

    Piemet vel 2 gb tāda rama un jaudīgāku proci, pēc savas patikas. Tik ne no m79.lv rrrr….

    #216102
    Foxsk8
    Participant

    Ko cilvēki domā par MSI mātenēm, gribētos dzirdēt kādu citu viedokli. Pašam liekas, ka priekš darba un mājas vajadzībām kalpo labi.

    #216103
    Wuu
    Participant

    Ir tikai 3 ražotāji kuros ir vērts iedziļināties Gigabyte,Asus un MSI lai meklētu atšķirības jāmeklē apskati.

    #216104
    remzijs
    Participant

    To Asus mātes plati varu jaunu par 35 latiem dabūt…

    #216105
    Creep
    Participant

    To labaako jau nevar teikt par MSI, bet par asrock jau labaak buus…

    #216106
    Foxsk8
    Participant

    Creep: Tas man itkā pašam būtu skaidrs, domāju varbūt ir kādi stāsti, kādas spec pazīmes, jo es pats neko tādu neesmu dzirdējis par MSI platēm.

    #216107
    remzijs
    Participant

    A kur problēma Asroc platēm, vienmēr visi nicinoši par šīs līnijas produktiem runā, bet konkrēti neēsmu neko dzirdējis ka kaut kas butu ne tā…???

    #216108
    Croft
    Participant

    Mans viedoklis – personīgi ir bijušas ļoti daudz problēmas ar gigabyte mātesplatēm(4 nosvila man, 2 kaimiņam, divām citām bios nokārās un vēl visādi sīkumi) varbūt tikai sakritība vai kaut kāda brāķētā partija sagadījusies tieši manās un tuvāko kaimiņu, draugu, radu rokās, taču domāju, ka jebkurš vairāk arī neuzticētos tādam ražotājam, ja pats būtu saskāries ar tik daudzām problēmām. tāpēc personīgi viņas vairs neatbalstu. Taču varbūt citiem savu mūžu nekas slikts nav bijis ar gigabyte, tāpēc sava veida laimes spēle ar to tehniku. Asus ir mana prioritāte, nav nekad pievīlis, ne videokartes, ne mātesplates. MSI , nekas slikts nav dzirdēts, pats tikai 3 modeļu mātesplates MSI esmu pircis, problēmu nav bijis. Taču no portatīvajiem. no pieciem vienam tika kaut kādi sīkumi ar draiveriem bija. Esmu dzirdējis, ka esot labas Intel plates ar intel proci,personīgi nekad neesmu pircis un lietojis, tāpēc tikai baumu līmenī. Par asrock..tas ražotājs man asociējas ar kaut ko atpalikušu..ar kaut kādu vēsturi. Lai gan tā nav. Bet piespiest nopirkt sev plati no tā ražotāja es nevaru.

    #216109
    Foxsk8
    Participant

    Reāli Asrock var pirkt tad, ja PC domāts bērniem, kādam tas ir pirmais PC, vai arī, man neko īpašu nevajag, 2 gadus palietošu, gan paņemšu jaunu. Pirmais, kas man asrock platēm ir bijis, tas ir gļukains bios, pirmie simtomi, ka kaut kas nav ok. Atceros laikus, kad kaut cik normālie asrock MB modeļi parādijās, PC saloni šos smērēja kā premium produktus 😀

    Bieži man cilvēki jautā, kas ir labāks, izdevīgāks, lētāks un krutāks, Tādiem var atbildēt: “Labāk PC nepirkt, ja nevēlies ar laiku zaudēt naudu”, kredītā PC vispār nebūtu izdevīgi iegādāties, kamēr beigsi maksāt, tikmēr jau kaut kas jauns būs iznācis 🙂 Kaut gan, tagad PC hardaware sfērā vērojams kritums, citiem labi ar vecam “celkām” + kombinētu jaunu v-karti, citam pat tas win98 iet kā nākas. Citi atkal tādi, kuriem PC vajag tikai “oranžajiem”. Cilvēki ir dazādi, līdz ar to arī ap 20% cilvēku, saloni iesmērē noliktavas putekļaino preci, cilvēkam jau liekas ooo jauns, no kastes tiko atplēsts, bet nav nekādu nojēgu, kas tagad tirgū skaitās jauns un jaudīgs 🙂

    #216110
    Wuu
    Participant

    foxsk8, tepat manā krajā salonā smēre High-End produktu ar 9600 GT un divkodola inteli, par barokli un māteni nemaz nerunāsim… cena 340LS 😀

    #216111
    remzijs
    Participant

    Ha, būtu jūs džeki redzējuši kādas Limbažos ir cenas uz d… nokristu 😀

    #216112
    Evers
    Participant

    Jū, Rullējošā pakaļa (AssRock) , nemaz tā nerullē. Gļuki un bremzes garantēti pat, ja pārējie dzelži itkā ir atbilstoši un labi. MS Office lietotājs varbūt to nemanīs.

    Glamūrīgākā Asarock plāte iekš m79 maksā 50 Ls, kamēr citu firmu nopietnas plātes tikai sākas ap to cenu 😀 Var izsecināt kvalitāti pēc cenas vien.

    Pats vairāk esmu tendēts uz Gigabyte, bet nesmādētu arī Asus, par Asus ar daudz labu atsauksmju, par MSI gan nezinu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā