lattelecom itv chakarejas

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas lattelecom itv chakarejas

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #325504
    Andron MacBeton
    Participant

    Un tu nespēji 1kārši pārbaudīt vai iTV nenāk ārā gan no 2. gan 3. porta?

    #325505
    samurajs
    Participant

    Te nu betonam pilnīga taisnība – ja 25m līniju saliek no patchkabeļa gabaliņiem, nevar būt ne runas par kvalitatīvu datu pārraidi. Tur būs kolīzijas uz kolīzijām. Tikai viengabala kabelis der. Ja problēmas uzkniebt galus, jebkurā PC darbnīcā vai pie ISP to izdarīs.

    #325506
    Andron MacBeton
    Participant

    That crap is CRAZY! 😀

    Es tikai nesaprotu priekš kam jālieto antivīruss? Nu var kādai hroniskai attachu vērējai uzlikt, varbūt, bet nafig kadram kurš sevi uzskata par datoriķi…

    #325507
    Andron MacBeton
    Participant

    Tās vairs nau kolīzijs, tas ir nekontakts! 😀

    Un es jau teicu – pats var knaibles nopirkt pa to summu cik patchvadi un savienotāji.

    Paskaties Argusa pārcenoto savienotāju cenu Zummerā! AFAIR 1€. Patchcord 7m 4 gab. – jau padsmit €.

    P.S. Vienreiz pie čoma izbesija, ka tie savienotāji normāli neturās, paņēmu termogumijas un salodēju. Beigās gan vaina izrādijās tizlās 100€ Cimco knaiblēs, bet nu es tagad zinu, ka tajā vietā nekontakts nebūs.

    #325508
    Aldis
    Participant

    Ja vēlies vismaz kaut kādu kārtību ieviest ar tīklu..

    – Pirmkārt, ja Tev ir Tehnicolor rūteris, Switchu nevajag… Spraud vienu TV 2. portā, otru TV 3šajā.. Būs pa vienu kārbu mazāk..

    – Otrkārt, izvelc pa jaunam viengabalainu kabeli, bez kaut kādiem savienojumiem..

    #325509
    linx
    Participant

    БЕРЕГИТЕСЬ, ТУТ ТАРАКАНЫ!!!!!!!

    [img]https://c85c7a.medialib.glogster.com/media/6a/6a55a52a0b0672c769d12d34a78c556f4d5797c4ca27e27a1479fb8e972eb182/oggy-svaby.jpg[/img]

    #325510
    Andron MacBeton
    Participant

    Ir bijuši kompji un routeri ar tarakāniem, zirnekļiem, mušām, un 1 pat ar peļu spirām.

    The things I’ve seen… 😀

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā