Lietotāju aktivitātes uzlabošanai.

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Lietotāju aktivitātes uzlabošanai.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145909
    normis_161
    Participant

    Kad rakstīju komentāru, par rakstu pievienošanas sistēmu, tad man radās doma, kā varētu uzlabot lietotāju aktivitāti. Man liekas, ka katru mēnesi varētu rīkot konkursu par to, kurš ir aktīvākais rakstu autors, vai arī lietotājs, kā arī kurš ir visneatīvākais (šīs domas otra puse nav īpaša laba, jo man liekas, ka šādi šeit ir daudz). Tā sliktā puse bija ar tādu domu, ka tas liktu aizdomātāties, un tad radītos motivāciju kaut ko darīt. Un tas kurš uzvarētu, tad viņa vārdu varētu paradīt, ka viņš ir bijis aktīvākais, piemērām, rakstu autors. To tad varētu parādīt, piemēram, tajā vietā, kur tiek, piemēram, norādīts jaunākais lietotājs, bet to labāko varētu arī kaut kā mazdruscin vairāk izcelt, piemēram, burtu krāsu. Manuprāt, šī doma ir laba, jo tas kaut kādu prieku sagādātu, ka tu esi bijis aktīvākais, un ka kāds to ir ievērojis, precīzāk, novērtējis.

    p.s. Un tagad viena lieta ne pa tēmu. Gribēju palūgt, lai tās vecās tēmas nedzēš laukā, ja rodas kādreiz tāda doma, vai arī, ja vajag izdzēst, tad varētu sākumā pabrīdināt, jo vnk datuve.lv tiek dzēstas laukā tavi vecie ziņojumi. Ar to tieši man, piemēram, datuve.lv nepatīk, jo vienreiz es gribēju apskatīt vienu lietu, ko jau sen biju aizmiris, bet tā tēma bija jau izdzēsta, precīzāk tavs jautājums.

    #169524
    samurajs
    Participant

    Tam konkursam būtu jābūt tieši rakstu autoru vidū. Pagaidām jau nav ko izvēlēties, lielākoties visus rakstus līdz šim uzrakstījuši admini. Kad būs vairāk rakstu, ko ielikuši tieši rakstu autori – šāds konkurss noteikti būs.

    Par datuvi: jā, tur tika pamatīgi satīrīts :win: , pie mums tas vēl tuvākos gadus nedraud. Paši neko nedzēšam, ja kādreiz nāksies vietas trūkuma dēļ uz servera – tad jau redzēsim…

    Starp citu, no rakstu autoriem gaidām galvenokārt IT jaunumus! Būtu vēlams kaut ko svaigu noķert, kas vēl nav citur parādījies (boot, digg, datuve)…

    #169525
    shady
    Participant

    Jā, laba ideja. paldies par ierosinājumu, bet jāpiekrīt samurajam – šobrīd ir tikai daži rakstu autori…

    #169526
    Foxsk8
    Participant

    Varu uztaisīt tādu lietu. Bet tikai, tas attiektos uz visiem lietotājiem. Respektīvi varam jau arī šeit paskatīties, kuri cilvēki ir diezgan aktīvi šajā forumā. Varu izveidot TOP 10 pousteru sarakstu. Vispār laba ideja. Tā atkal rodas, sava veida sacensība un intriga, kurš ta nu būs labākais, kurš būs 1 vietā. Bet MĒS manīsim, kurš tad poustus paceļ, tā teikt mākslīgi un atbild ne par tēmu. Paskatīšos ko labu varētu piekodēt, saistībā ar šo jautājumu.

    #169527
    samurajs
    Participant

    Fox, beidz! Š ite neies cauri. Foruma apmeklētību patlaban varam pacelt tikai ar kvalitāti. Interesantas tēmas, diskusijas, jaunumi. Varbūt sacensības spēlēs (ar pingvīnu Tux liela atsaucība tak bija! 😀 ) Vēlāk kādi konkursi varbūt.

    Lietotāju karma – tas ir efektīvi lielajiem portāliem, nevis mums.

    #169528
    Foxsk8
    Participant

    Tieši tā. Vajag attīstīt rakstu un IT ziņu sadaļu. Re kur iekš boot.lv pat meklē galveno redaktoru. Vajag vairāk meklēt vietas, ar kurām sadarboties. Kādi cs klani, trakeri, blogi.

    #169529
    normis_161
    Participant

    Runājot par tiem rakstiem, kas ir saistīti ar IT jaunumiem. Tos, manuprāt, var uzrakstīt tikai tie, kam ir pieredze šajā jomā, vai arī tie kuri strādā šinī jomā. Tā kā es esmu pabeidzis tikai pirmo kursu, tad no manīm var sagaidīt drīzāk kaut kādas pamācības, vai arī kaut ko citu, ko es tagad vasarā mācos, kad iznāk laiks, piemēram, par Adobe Photoshop Elements 2.0., nevis par IT jaunumiem, jo pagaidām man pat nav sajēga, kurās ārzemju lapās tas varētu būt.

    #169530
    Foxsk8
    Participant

    It ziņu adreses

    https://news.com.com/

    https://www.tgdaily.com/index.php

    https://www.dailytech.com/

    Ir vēl daudz vietu, kur meklēt info, ja kādu vēl atcerēšos droši papildināšu.

    P.S. Samurajs zin daudz un labus kreivu saitus par IT jomu, kur meklēt jaunumus.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā