my documents mapes atgūšana

Sākumlapa Forumi Software Windows my documents mapes atgūšana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146502
    marr
    Participant

    Labvakar,

    varbūt kāds var man ieteikt variantu kā var izvilkt no cietā diska (kas visu savu dzīvi ir bijis laptopa hdd) dabūt laukā datus no my documents? Problēma senā – my documents ir privāta mape, kurai tā vienkārši klāt netiek. Mēģināju attiecīgo hdd pielikt kā galveno, palaist tur esošo windows, taču ielāde nenotiek, vien restarts, safe mode draiveru ielāde beidzas ar BSOD, windows recovery opcija nav pieejama, jo datora os pēdējoreiz aiztikta pāris gadus atpakaļ, kad attiecīgais dators bija kompānijas īpašums, līdz ar to administrator password, ko pie recovery laišanas prasa nav zināma.

    #175151
    usins
    Participant

    Linux live cd atrisinās tavas problēmas. ņem ubuntu 🙂

    #175152
    drono
    Participant

    Ja tajā mapē no cita Windowsa nevar ieiet, jo rāda Access denied, tad labā poga uz attiecīgās mapes –> Properties –> Security –> Advanced –> Owner –> Un nomaini īpašnieku visām apakšmapēm. Tas, protams, jādara caur administratora kontu.

    Ja neparādās Security sadaļa, tad control panelī pie Folder options, View ir jāatslēdz “Simple file sharing”.

    #175153
    marr
    Participant

    usins, ejot caur livecd man būs redzamas/pieejamas visas mapes? Būs jāparakājas skapītī, kur livecd mētājas…

    drono, vai lietotājs kam ir administratora tiesības ir domāts? Ja nē, tad tas neder, jo administratora parole nav zināma.

    #175154
    drono
    Participant

    Jābūt administratora tiesībām tajā Windowsā, no kura gribi tikt klāt savām mapēm, jo limitēts lietotājs nevar mainīt Owner informāciju.

    #175155
    samurajs
    Participant

    marr: to ubuntu startē Safe modē, NTFS jams pazīst un jebkāda windowsiskā aizsardzība šim priekš kaķiem:)

    #175156
    shady
    Participant

    Kādā vēl safe modē?

    #175157
    samurajs
    Participant

    A vot šinī te! Kādreiz man ar nācās līdzīgi iejaukties Win sistēmā, parastajā modē man nesanāca.

    [img]https://img352.imageshack.us/img352/7536/image032st2.png[/img]

    #175158
    nitro
    Participant

    Atkal no Daugavpils uz Riigu braucam caur Liepaaju? Nevajag nekaadu Ubuntu..

    https://cyti.latgola.lv/ruuni/

    #175159
    samurajs
    Participant

    Nitro: par šito jau es arī padomāju (patiešām ērtāks, jo var atbrīvot CD-ROM un piemontēt to datu iecepšanai diskā). Bet tas ubuntu CD katram kārtīgam datoriķim ir plauktā, kamēr Austrumi vēl jāgādā…

    #175160
    drunk_lizard
    Participant

    samurajs wrote:

    Bet tas ubuntu CD katram kārtīgam datoriķim ir plauktā, kamēr Austrumi vēl jāgādā…


    kaa reiz, “bet dziivee viss ir savaadaak…”

    neviens sevi cienosjs datorikjis NEGLABAAS ubuntu, kameer austrumi buus vismaz paaris varianti……

    man 0.9.2 (ietver tuuli ar ko nonest win passus), 1.2.0 – krasjotu dzelzju testam un 1.5.0 ntfs piekljuvei…..

    tiesa gan – es neesmu datorikjis 😀 un man ir arii hirens uz 3,5″ hdd

    #175161
    samurajs
    Participant

    d_l: es ar nav datoriķis, bet man ir gan Austrumi, gan Hiren’s (vecās versijas gan nekolekcionēju)… Bet šeit mēs orientējamies uz tautu, kam pamatā Linux = ubuntu, tā kā derētu visu vienkāršām metodēm… 😉

    #175162
    usins
    Participant

    Nu jā, gribās uzzināt vai izdevās. 🙂 itkā ja lieto linuxu, lai piekļūtu win aizsargātajām mapēm, nav problēmu 🙂 Vienkārši Linuxam po, kādi ierobežojumi mapītei ir.

    #175163
    marr
    Participant

    Akūta laika trūkuma dēļ nevaru veltīt 24h dienā datora labošanai. Kad būs rezultāti kādi, tad paziņošu, katrā ziņā iešu ubuntu ceļu (vispirms jānovelk tas :p), jo vienīgais, kas manā skapītī stāv ir ubuntu 5.04, kas oriģinālajā CD bija atceļojis no ārzemēm zināmus gadus atpakaļ…

    #175164
    Foxsk8
    Participant

    Varbūt vajadzēs uzcept kādu tutu par to, kā noņemt šitās visas Win admin password.

    Laika lielam tutam nav, bet mazam gan ir:

    1. Novelkam Hiren Boot CD

    2. Ierakstam to diskā

    3. Iebūtojamies iekšā

    4. Dodamies uz sadaļu: Password recovery vai kā tur bija

    5. Palaižam softu

    6. Izvēlamies partīciju, kurā atrodās win

    Softs meklē sam failus, kuros glabājas informācija par visiem win lietotājiem (Paroles, username, utt..

    Softs piedāvā noņemt lietotājam paroli vai pie nākošas ielogošanas nomainīt to uz citu.

    Tātad ja tev prasa paroli, tad šādi tu varētu tikt pie tiem failiem ar admin accountu.

    Ja nemaldos XP Live CD arī ir iekšā SAM programma, neatceros kā viņa saucās. Iespējams arī kādā linux live cd diskā viņa ir.

    Ja ko nesaprati kā iekš tā hiren boot cd darboties, raksti. tad mēģināšu tutu izveidot. Vienkārši otrā PC nav rooms iekšā.

    #175165
    usins
    Participant

    A te jaaskataas arii tas, ja piemeram tas, vai ta OS un hdd bija domata tam datoram, kjipa ja matesplate neatbildis, tad OS nepalaidisies nemaz.. itkaa. nja.

    Njem live cd, novelc montoshanas tuuli, kas ntfs atpazist read un write tiesiibaam un kope visu uz citu hdd 🙂

    #175166
    marr
    Participant

    laptopa hdd un parastajam PC pilnīgi noteikti nebija vienāda mātes plate. Š ādi pārliekot uz svešu datoru attiecīgo cieto disku un laižot to, nemaz negaidīju stabilu sistēmu, vismaz safe mode es gaidīju ejošu sistēmu, jo arī plikai windows instalācijai bez jebkādiem mātesplates draiveriem sistēma iet.

    Lai viss kļūtu interesantāk, nonācu pie problēmas, kad ierastais windows, no hdd, kas vienmēr ir bijis kā primary hdd, vairs neiet, prasa repair, ko nevaru šim piedāvāt. Rezultāts acīmredzot būs vens – beidzot pārvākšos uz linux. Nebiju sagaidījis iemeslu nonest attiecīgo datoru. Kā jau ierasts, tad kad to vajag vismazāk, parādās visvairāk problēmu 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā