Nekorekti atver failu mapi

Sākumlapa Forumi Software Windows Nekorekti atver failu mapi

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147044
    Faust
    Participant

    Man ir tāda problēma, ka mapes nevar pareizi atvērt. Kad ar 2 klikšķiem uz tām uzklikšķina atveras meklētājs, kurš piedāvā meklēt failus datorā, tas pats, kas atrodas Start Menu -> Search. Protams man vajag, lai tās pareizi atveras. Kā attēlā redzams defaultā funkcija ir Meklēt, bet kā to nomainīt?

    [img]https://img169.imageshack.us/img169/2091/00at4.png[/img]

    #180835
    preddetor
    Participant

    Jā, man arī bija tāda problēma… It kā jālabo caur Tools – Folder Options – File Types. Tad apskaties, kuram failu tipam (Folder, vai File Folder) atvēršanas komanda ir Search. Tad pēc tā failu tipa meklē reģistrā. Apskaties, kur ir kas minēts apmēram par defaulto atvēršanas komandu, kura ir norādīta, kā search. Tad atrodi otru mapes atslēgu, kurā jābūt defaultajai atvēršanas komandai, kā open, vai arī kāda explorer.exe komandai. To vērtību pārkopē uz bojāto un viss…

    Iespējams, ka es smagi murgoju, jo laikam visu biju sabojājis savādāk, kā Tu. Tas viss nav step by step instrukcija, bet tikai princips, kā to novērst, pēc kura man tas izdevās… Es šīs darbības uz sava PC veicu tikai tāpēc, ka man negribējās pārinstalēt Windu un reģistra bojāšana atmaksātos, jā tā būtu veikmīga, un tā bija. Jāpiebilst, ka tas bija sen un es daudz ko neatceros. Iespējams, kaut kas bija savādāk. Negalvoju ne par ko. 🙂

    #180836
    Faust
    Participant

    Paldies, šis tas palīdzēja no tevis teiktā un tagad viss kārtībā. 😉

    #180837
    memorex
    Participant

    Iesaku vel papildus noskenēt PC ar kādu antivirusu, līdzīga problēma bija vinai kastei, tik tur atverot vietā palaidās autorun fails, kurš kautkādu drazu uz PC gribēja vilkt. (Tas tā ieteikums), jo by default nevajadzētu būt nekāda search open vietā…

    #180838
    preddetor
    Participant

    Zini, to var noorganizēt arī pats lietotājs… Man, piemēram, tas izdevās… 🙂

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā