Nevaru starteet ktorrent

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Nevaru starteet ktorrent

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146096
    aega
    Participant

    kad gribu palaist ktorrent nekas nenotiek, atveras tik caur root rakstot konsulee, bet

    Session management error: Authentication Rejected, reason : None of the authentication protocols specified are supported and host-based authentication failed

    kbuildsycoca running…

    Qt: Warning: Session management error: Authentication Rejected, reason : None of the authentication protocols specified are supported and host-based authentication failed

    Session management error: Authentication Rejected, reason : None of the authentication protocols specified are supported and host-based authentication failed

    kdevelop (core): [virtual void DDockWindow::addWidget(const QString&, QWidget*, bool)]

    ktorrentu pats kompileeju jo arii no repositorijiem negaaja

    #171266
    aega
    Participant

    njaa shon iet bez probleemaam, vakaar vareeji sisties nost bet negaaja, bet juus tad man vareetu pastaastiit kaa nokonfigureet alsamixer lai man buutu 5.1 skanja un vai var deian pakas paarkonverteet uz mandriva pakaam?

    #171267
    samurajs
    Participant

    Par convert from deb to rpm pakām un otrādi: use alien!

    #171268
    aega
    Participant

    plds, nevaidzees tagad vairs kompileet neko, taa kompileeshana taads ilgs process

    #171269
    azazul
    Participant

    Kas īsti par OS ?

    Un kā tu kompilēji.. varbūt kaut ko neesi pareizi izdarījis.

    Piemēram priekš kTorrent vajag gan KDE-libs , KDE-base gan QT . Komā source vien ir ~120MB.

    #171270
    aega
    Participant

    os – mandriva 2007, nu ktorrent shodien aizgaaja, vakaar nekaadiigi negaaja

    jaa es taas pakas sainstaleeju, savaadaak jau nemaz neljaava kompileet

    un kas bija jaaraksta fstab failaa pie cdrom lai man uzraadiitu visus failus kas diskaa, citus diskus kas dedzinaati windowsaa uzraada ka nekas nav iekshaa, kautgan ir

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā