Notepad.lv ir atpakaļ

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Notepad.lv ir atpakaļ

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146108
    Foxsk8
    Participant

    Š ajās dienās notepad.lv nomainījis hostingu no ASV uz Latviju. Hostējamies pie Nano.lv. Sakarā ar hosta pārēju tika pazaudēti pāris raksti un foruma tēmas. Par ASV servera atslēgšanu netika savlaicīgi paziņots, tāpēc arī datubāzes rezerves kopija ir 2 nedēļas veca.

    Administracijai ir daudz darba tagad, lai savestu lapu daudz maz kārtībā, tāpēc nepievērsiet lielu uzmanību, ja kaut kur kāda bilde nerādās, vai kāds raksts, tēma ir pazudusi. Mēs visi esam tikai cilvēki.

    Visiem lietotājiem atvainojamies par viņu izveidoto tēmu pazušanu, tiem lietotājiem, kuri bija reģistrējušies, kā arī Mūsu palīgiem “Rakstu autoriem” par ziņu pazušanu.

    #171398
    Faust
    Participant

    Tieši pedējā laikā es biju salicis jaunus rakstus un tikai dēļ savas muļķības nebiju izveidojis jamiem kopijas. :grr: Nu neko darīt. Ar kādu mūli piedzimi, ar tādu jādzīvo… 😀

    #171399
    Sid
    Participant

    Faust, rezerves kopijas saviem rakstiem ir jāizveido pašam. 🙂 Pie tā nu vainot nevienu nevar, bet pie kā var vainot ir tas, ka administrācijai tomēr ir jābūt gatavai, ka šādas lietas var notikt un backupam bija jābūt kudī svaigākam. Bet nu labi vismaz, ka viss atkal ir +- savās vietās..

    #171400
    Foxsk8
    Participant

    Redz, es jau teikšu kad taisījos backupu savākt, cik tur tā laika man prasītu, bet kāds iekš ASV bija nedaudz pasteidzies, tāpēc netiku ne pie hostinga paneļa klāt. Variet mani lamāt, slavēt, ESMU VAINĪGS. vajadzēja vismaz biežāk to backup savākt.

    Kas attiecas uz bildēm, uz jauno hostu visām nemaz vietas nebūtu.

    #171401
    WerNeo
    Participant

    Tur nav ko lamāt… Kam negadās…

    #171402
    Foxsk8
    Participant

    Tas fakts. Esmu jau tikai viens, kas visu šo lietu galveno kārt bīda, pārējie ļoti daudz man palīdz.

    #171403
    deivs001
    Participant

    Netaisos vainot tevi, bnet gan cerēšu lai tā neatkārtojas. Gna jau bus labi viss.

    #171404
    usins
    Participant

    nu jā, sasmelt šos šudus nāksies samērā grūti… bet kaut kas jādara lietas labā.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā