OGame :D

Sākumlapa Forumi Datorspēles Online spēles OGame :D

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152528
    Crow
    Participant

    [img]https://www.bildites.lv/images/mkni9rgqhy3q06kluuzf.png[/img]

    Ja ir interese izniekot laiku vienīgajā jēdzīgajā GameForge ražojumā, laipni lūgti! 🙂

    Pats pēc ilga pārtraukuma sēžu OGAME.ORG Electra visumā ar segvārdu Ordos. Ir daži letiņi (no LLU) un vēl.

    Gribās man uzzināt, vai kādam vēl ir atkarība vai paraža spēlēties ar virtuāliem kosmosa kuģīšiem :>

    P.S. Jā, man patīk spams.

    #251493
    Kon
    Participant

    kuinja

    savā laikā (pirms gadiem 4) tribalwars.net spēlēju, tas ir hardc0re :>

    #251494
    Crow
    Participant

    Everything that is not in space, sucks monkey balls 😀

    Un jā, I h8 hardcore, esmu sūdīgs geimeris patiesībā 😛

    #251495
    Zenth
    Participant

    Es kādu laiku spēlēju, bet sapratu, ka tas nav priekš manis – sākumā viss ir OK, bet kā rankā pietuvojos 300 vietai, respektīvi paliku daudzmaz liels un resns, tā liela daļa sāka nesties virsū, un tas nozīmē, ka lai veiksmīgi turpinātu spēlēšanu, tev reizi pusstundā jāiet čekot vai kāda nāves zvaigzne nedodas ciemos. Tāds piespiedu NoLife. Es gan sāku spēlēt vecā universe, iespējams ka jaunā nebūs tik traki. Tagad ņemos ar cybernations.net, reizi dienā ieej, nomaksā takšus, pa laikam nopērc infrastruktūru, šad tad pa kariņam, bet nav īpaši jāiespringst un lielākā daļa spēles īstenībā notiek alianšu forumos un IRC’ā, bet to var arī izlaist, ja nav vēlme.

    P.S. labāk varētu apmainīties ar Steam nikiem, tur varētu kko uzspēlēt, jo kā esmu pamanījis, te ir pāris klātesošie, kas arī izmanto šo sistēmu 🙂

    P.S.S. ja nu kādu ieinteresēju, klikojam uz bildes, es ar bonusiņu dabūšu 😀

    [img]https://i227.photobucket.com/albums/dd188/18932471/imgad2-1.png[/img]

    #251496
    dzhonsons
    Participant

    Nu nav jāiet ik pa pusstundai čekot. Fltoes seivs un problēma atrisināta. ja nebūs ko zagt, tad nezags.

    Btw, ogame.lv uni1 spēlēju kopš tā atvēršanas un nu pat sāku spēlēt org hydrā.

    Protams, nav izpalikušas negulētas naktis, ķerstot upurus, utt 😀

    Lai nu kā, bet neviena spēle nav piesaistījusi tik ļoti, cik ogame..

    #251497
    root
    Participant

    Ogame FTW. man bija flote no kkādiem pāris simtiem kuģu, kaimiņi sprāga nost no planētām kā mušas. :] ilgi gan nesanāca spēlēt, līdz kkādam top100 un tad uznāca darbs un tagad gan jau konts izdzēsts.

    Ak jā, iesaku pamēģināt arī EVE Online. 🙂 Š ī spēle pēc ieskriešanās un advancēšānās ir vienkārši episka. Sākumā grūti un garlaicīgi, bet pēc tam. Ou sh**

    #251498
    Crow
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Ogame FTW


    [img]https://www.bildites.lv/images/u05jrs2xbnaihsznsr82.png[/img]

    Pag, lēnām pār tiltu; vai tik tu nebiji kategorisks šāda tipa galīgi nelietderīgas laika nosišanas pretinieks? 😀

    #251499
    root
    Participant

    Crow, es esmu kategorisks pretinieks spēlēm, kas retardē. Ogame diezgan pamatīgi liek smadzeņot, basicly tā ir viena no stratēģiski vis sarežģītākajām spēlēm, kur lai tiktu topā ir jādomā vismaz 5-6 gājienus uz priekšu no sākuma un mēnešiem uz priekšu kad jau esi topā.

    Un tā kā es parasti spēlēju ninja un medīju flotes pēc atgriešanās arī man ienaidnieku netrūka, atlika 10min paturēt floti kaut kur uz planētas un jau skaties, lido kāds pakaļ. Tad nu protams seivi pa daļām, kur flote sadalīta 10 mazākās un lido uz kkādām citas galaktikas planētām etc.

    Ogame vispār nospēlēju kopš pagājušā gada vasaras līdz šai vasarai. Apnika.

    #251500
    Kon
    Participant

    Manis minētajā projektā Es saskāros ar lielāko nolife savā dzīvē, tur viens opis pansionatā neuzticējās citiem cilts (klana) dalībniekiem, tāpēc reiz stundā cēlās, lai dotu komandas armijai, un tā labu laiciņu, tjip 50min guļ 10 pasēž pie datora un tā sutkām :>

    #251501
    dzhonsons
    Participant

    Protams, pastāv liela daļa nolaiferu ogeimistu. Bet tas viss atkarīgs no spēlēšanas veida.

    Savulaik arī cēlos vairākas reizes naktī, lai bremzētu flotes, spiegotu pirms uzbrukumiem, sagaidītu flotes mājās un atkal noseivotu. Protams, šad tad neiztikt arī bez galvas lauzīšanas un lielās rēķināšanas (ķeršana atpakaļceļā bez falangu palīdzības, utt).

    Btw, daudzi salīdzina ogame ar ikariam un saka, ka ikariam sabāž ogame. Ko gribas teikt – spēles ir līdzīgas (izstrādātājs tas pats taču), bet pavisam atšķirīgas. Manā skatījumā ikariam tāds bērnišķīgāks, izskaistinātāks (ogame vecā versija ftw) un nav tik interesants. Kā jums>?

    #251502
    Crow
    Participant

    A ko citu tam opim panziķī tad darīt? Ne izkaltušās, sačākstējušās večiņas šamo gribēs, ne pašam ar vairs ceļās. 😀

    OGame jaunā versija man nu tā… ir jau kruti, bet dēļ visas tās grafikas vairāk “lago”, ja nets noslogots.

    #251503
    Gustins
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Ak jā, iesaku pamēģināt arī EVE Online. 🙂 Š ī spēle pēc ieskriešanās un advancēšānās ir vienkārši episka. Sākumā grūti un garlaicīgi, bet pēc tam. Ou sh**


    +1

    Tikai daudzus noteikti aturētu fakts, ka sākumā nākas maksāt par spēli no savas kabatas, kamēr attīsties pietiekoši lai savāktu vajadzīgo daudzumu virtuālās naudas..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā