Palidzat, atri.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153462
    EcL
    Participant

    Varbūt kādam ir mājaslapa, pavisam vienkārša – pāris attēli un kaut kādi tekstiņi, informātikas mājasdarbam? Un viss tā smuki noformēts, virsrakstiņi izcelti un tā.

    veidota Notepad?

    man vajag txt formātā vienu failu un otru html.

    un ja pareizi saprotu, tad atsūtat man arī tās bildītes, kuras ieliksiet, jo ja man viņu nebūs tajā mapē, tad man nevērs vaļā.

    teksts varētu būt šitāds:

    DĪVAINÄ€KIE PASAULES SLAVENĪBU BĒRNU VÄ€RDI

    Viens no neparastākajiem vārdiem dots amerikāņu aktieru Džeisona Lī un Betas Rīsgrafas atvasei, kas piedzima 2003. gadā – dēlēns nosaukts par Pilotu Inspektoru (pilnā vārdā Pilot Inspektor Riesgraf-Lee). Arī aktieru Džona Travoltas un Kellijas Prestonas nu jau mirušais dēls bija nosaukts līdzīgi – par Reaktīvo Lidmašīnu (Jet).

    Savukārt aktrise Š anona Sosamona un kikboksa instruktors Dalass Kleitons savu atvasi nosaukuši par Audio Zinātni (Audio Science), kuru saīsinājumu dēvē par Sai. Turpretī grupasNo Doubt vokāliste savu otro bērnu nosaukusi par Zuma Nesta Rock, turklāt tas ir puisītis (attēlā).

    Ir arī daži kino cilvēki, kuri neparastos vārdos dēvē visas vai daudzas savas atvases. Piemēram, melnādainajam aktierim Forestam Vitekeram ir četri bērni ar neparastiem vārdiem – meitas Soneta un Patiesā, dēls Okeāns un pieņemtā meita Rudens (Sonnet, True, Ocean, Autumn).

    Savukārt režisoram Robertam Rodrigesam visu piecu bērnu vārdi sākas ar burtu R – dēliRaķete, Sacīkšu Braucējs, Dumpis un Palaidnis (Rocket, Racer, Rebel, Rogue un meitiņaRhiannon). Un arī leģendārais rokmūziķis Frenks Zapa izcēlies ar neparastiem bērnu vārdiem – viņa kolekcijā ir Dīva, Mēness Vienība, Dvīzils un Ahmets (Diva Muffin, Moon Unit, Dweezil, Ahmet).

    Visai populāra parādība ir savas atvases saukt augu vārdos. Piemēram, Spice Girls dalībniece Džerija Halivela dzemdējusi Pulkstenīti Madonnu (Bluebell Madonna), mirušajam INXSsolistam Maikam Hatčinsam ir meita Tīģerlilija (Heavenly Hiraani Tiger Lily), Gvinetai Paltrovai un Krisam Mārtinam piedzimis Ä€bols (Apple), Stingam ir meita Fuksija (Fuchsia), aktieriem Vilam Smitam un Džadai Pinketai – Vītols Kamēlija Karaļvalsts (Willow Camille Reign).Queen mūziķim Rodžeram Teiloram ģimenē ir pat vairāki augi – Rufus Tiger, Tiger Lily un Lola Daisy.

    Tāpat lielā cieņā ir dažādi ģeogrāfiskie nosaukumi – Kimai Beisindžerei un Alekam Boldvinam ir meita Īrija (Ireland), Viktorijai un Deividam Bekhemiem – dēls Bruklins (Brooklyn), ģitāristam Slešam – dēls Londons Emilio (London Emilio), dziedātājai Ešlijai Simpsonai – dēls Bronkss, kuram otrais vārdiņš ir Mauglis (Bronx Mowgli).

    Aktierim Nikolasam Keidžam pirmais bērns piedzima tikai trešajās laulībās, tāpēc viņš to nosauca par Kal-El. Lai gan vairumam tas šķiet neparasts, komiksu cienītājiem šis vārds ir labi zināms – tā īstajā vārdā sauca uz planētas Kriptons dzimušo Supermenu.

    Vēl starp dīvainākajiem vārdiem minami tādi kā grupas U2 ģitārista Edža bērns Zilais Eņģelis(Blue Angel), tenisista Artura Eša bērns Kamera (Camera), aktiera Garija Oldmena dēlsGulivers (Gulliver), aktrises Mias Ferrovas meita Cīruļa Dziesma (Lark Song), Silvestra Stallones dēls Mēness Asinis (Sage Moonblood), grupas Clash līdera Džo Strammera bērnsDžezs Domino (Jazz Domino) un daudzi citi.

    Tāpat garām nevar paslīdēt amerikāņu dziedātājas Tonijas Brekstones aizraušanās ar džinsiem – viņas bērnus sauc Diezel Ky un Denim Cole.

    Ievērību pelnījuši arī tādi bērnu vārdi, kurus nav vēlams tulkot vai vispār izrunāt pieklājīgā sabiedrībā – amerikāņu dziedātāja Meisija Greja ir māmiņa bērniem vārdā Aanisah unTahmel, britu TV sejai Džeimijam Oliveram ģimenē aug Daisy Boo un Poppy Honey, savukārt leģendārais īru mūziķis Bobs Geldofs bērniem ielicis sekojošus vārdus: Persiks(Peaches), Laumiņa (Pixie) un Fifi Trixibell.

    Un kaut kādas bēbīšu bildītes varētu būt klāt.

    Noteikti to izdarat šodien(23/02/2011)

    #262365
    Jaunzems
    Participant

    Noteikti to izdarat šodien(23/02/2011)

    pavēles forma šeit nav cieņā.

    #262366
    EcL
    Participant

    Nu tas nebija ta domats, doma bija tada, ka rit vnk man neder.

    Rit jau vajag uz skolu fleshā nest.

    Ja kadu aizvainoju, atvainojos.

    #262367
    muzikalais
    Participant

    un ko pats nevari ?tur minutes 15 to visu salikt iekša prastu tekstu un bildes .tik noforme smuki

    nav mums jega taisīt, ko ta pats iemacīsies?

    #262368
    EcL
    Participant

    Nu es jau cenšos, bet gribas jau smukak lai ir, es jau ja taisisu, tad kkads kleksis vien bus.

    Pats velak paskatisos kko, vnk sovakar jau butu labi uztaisit, man ka vispar 0 kodesana tas nebus 15min.

    #262369
    deriksx
    Participant

    Ēmm tu varbūt piedāvā kādu papīrīti ar kādu ozolu un zīlēm kā saka materiāli ieinteresē . Mežonīgais kapitālisms kā ne kā..

    #262370
    KristoZ
    Participant

    EcL – par ko mācies? Vai vienkārši pamatskolā/ vidusskolā?

    Pa šo laiku, kamēr gaidi, kad kāds izdarīs tavā vietā, pats būtu iemācījies pašus pamatus.

    Labāk uztaisītu to lapu nesmuku, bet ejošu, nevis nodotu smuku, bet no kuras pašam nav nekādas saprašanas. Vai tad pasniedzējam nebūs jāpaskaidro, ko kurš tags nozīmē? Un, ja viņš liks kaut ko pamainīt – vai to varēsi izdarīt?

    Te ir paši pamati, kas nebūt nav tik sarežģīti:

    https://w3schools.com/html/default.asp

    ja nesaproti angliski, tad vari arī paskatīties kaut vai šeit:

    https://exs.lv/?c=234

    Ja tu pats centīsies, tad arī citi tev labprāt palīdzēs.

    #262371
    EcL
    Participant

    Haa, mans pirmais taisitais webs.

    Uz ps bildes mazliet pietaisiju un ta ir zbis.

    https://www.failiem.lv/list.php?i=nhuehq

    Rekur ir, ka jums patik?

    Veriet caur mozillu, tad bus garumziimes ari.

    #262372
    Kon
    Participant

    pat nelasu pavedienu .. atbilde uz virsrakstu .. Ej nahuj, ātri!

    #262373
    Creep
    Participant

    Nu, ko es tur redzu, pliku html dokumentu (html, body, pat par head aizmirsts) un tajā iekopētu tekstu.

    Ko tādu var pat dulburim pus stundas laikā iemācīt, nemaz nerunājot par to, ja ir vismaz kaut kādas priekšzināšanas…

    Bet: ja tev pasniedzējs tādu uzskata par okei lapu/kautkādu sasniegumu, nu, ko lai saka, malacis vismaz, ka pats veidoji, cik cik primitīvu.

    P.S. Jebkurš normāls skolotājs tevi drātētu par to vien, ka bildes bmp formātā…

    #262374
    EcL
    Participant

    Bildes bmp formata liku tapec, ka pamaciba bija .bmp fails radits ka jaliek.

    Hederi man nevajag, vnk vajadzeja primitivu web lapu ar kadu tekstinu, bildem un vel kko pieliktu.

    #262375
    nevertell
    Participant

    Tev grāmata nav ?

    Atzīmes ir vai nu jānopelna, vai jānopērk. Un nevis no skolotājiem 🙂

    #262376
    izredzētais
    Participant

    man jau tīk šī pavēles forma 😀

    anyway, varu aizsūtīt vienu prastu darbiņ u ar html un css no savas koledžas, tik laikam jau būs par vēlu.. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā