Palīdziet ar planšetdatoru izvēlni .

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika Palīdziet ar planšetdatoru izvēlni .

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158841
    web33
    Participant

    Sveiki.

    Vai uz šo brīdi ir kkas jaudīgāks par šo ?

    https://www.digibox.lv/plansetdatori/PIPO-Max-M9-Pro-3G

    Cik noprotu šeit ir maximāli viss nepieciešamais un dzelži arī labi .

    #302173
    web33
    Participant

    Kāpēc 2x es neko neskopojos parādi man labāku nopirkšu,bet tam tavam norādītajam samsung ir 2 kodoli nav sim slots,tur vispār nekā nav,tik samsung nosaukums .

    #302174
    web33
    Participant

    Pēc kā tu to secini ka viss daudz labāks ? Pat tuvumā neesi pipo redzējis,bet borē man te pasakas,nu līdz 4 kodolu pilnai izmantošanai android nav tālu un ko tad artavu nexus ???

    #302175
    Crow
    Participant

    [spoil][img]https://i.imgur.com/lcFffK5.jpg[/img][/spoil]

    Visi planšet-“datori” smird.

    #302176
    samurajs
    Participant

    Vārna, se būdā! 😀

    Pērkot šo murķi, jāņem vērā sekojošais:

    1. Nekādas ķīnīzeru bezbrenda preces, mūsu veikalos Prestigio un Multipad ieskaitot. Es zinu to, ko jūs nezināt.

    2. Labāk 2 2,3 GHz kodoli nekā 4 1,2 GHz kodoli.

    3. Ja skatīsies filmas, vajag 10″. Netam ar 7″ pietiek.

    4. Aizmugures kamera, SIM – lieka naudas tērēšana. Visur ir bezmaksas Lattelecom wi-fi utt.

    5. Labākie ir Nexus. Arī citi brendi derēs, īpaši kad uz tiem uzinstalē CyanogenMod.

    #302177
    garaisezis
    Participant

    šim bezbrendam diezin vai ko vispār kādreiz varēs uzlikt citu, par apgreidiem nemaz nedomājot. Atbalstu Nexus 7 jeb Nexus 10. Sim karte vēl var būt, ja sanāk daudz ceļot. Aizmugures kamera, neredzu praktisko pielietojumu…

    Jeb kā vectēvs teica – “nep*s bobi” paņem iPad un nedomā par dzelžiem, viss kam jāiet ies bez aizķeršanās.

    #302178
    _Mo3_
    Participant

    Arī ilgi spriedu ko darīt, jo tiešām gribēju 10″ ekrānu, bet nebija ar tādu komplektāciju kādu gribēju tāpēc paņēmu 2013.gada Nexus 7 pilnajā komplektācijā! Ar tām 10″ planšetēm vispār ir grūti vienā nav GPS otrā nav iespēja ievietot sim karti, trešajā vel kkas, tāpēc ir pagrūti izvēlēties!

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā