Pamainīsimies ar uzskatiem filozofijā.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Pamainīsimies ar uzskatiem filozofijā.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 121 līdz 126 (no 126 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #208952
    Loading
    Participant

    RicoPico 😀 Ko? Sprādzienu ir redzejis cilvēks? ā… Tu domā no tām petardēm? Un kas iznāca? Bija maza zemes lode?

    #208953
    Mr.Death
    Participant

    labi, pietiks muldeet! tad jau es labaak pieluudzu Pasaules Valdnieku nekaa Dievu :> Dievu pieluugsju tikai tad, ka skaidri zinaasju, ka vinjsj eksistee, kaa augstaaks speeks, un ka pieluugsjanai ir kaada jeega. Pagaidaam tas ir bezjeedziigs pasaakums, bet neko es sjeit nenoliedzu :>

    Quote:

    Kalnos pazuda vīrs gados. Meita un sieva izmisumā. Pagāja pāris gadi un zinātnieki atrada tajos kalnos labi saglabājušos mūmiju. Iedeva 2 tūkstoš gadus. Bet, meita un sieva teica, ka tas esot viņu pazudušais vīrs. Kad jautāja kā viņas to zinot.. Atbilde bija vienkārša – medalions kaklā. Mūmijai, kurai zinātnieki deva 2 tūkstoš gadus, bija cilvēka kaklrota, kurš pazuda pirms pāris gadiem!???!

    cjo ti ahujelji? tu gribi teikt ka ogleklja dateesjanas metode vinjiem iedeva rezultaatus, kas kljuudaas par 1998 gadiem?

    #208954
    iKey
    Participant

    1) Ģimene

    2) Nē, Ļeņins savulaik teica: Религия – опиум для народы

    3) Atkarīgi no kā viņas rodas

    4) Fakts ka.

    5) Es ticu tikai savām acīm, un nevienu spoku vai garu līdz šim neesmu ieraudzījis

    6) Kā kuram cilvēkam

    7) Dažreiz

    😳 Diezgan bieži, un reizēm tie atrisina grūtas problēmas

    9) Jā, jo smaids ir panākumu atslēga

    10) Viņš no manis to nospēra un es atnācu paņemt atpakaļ. Tātad tā nav zagšana

    #208955
    RicoPico
    Participant

    Lai nu iet- reliģiju liekam mierā. Tad nu par tēmu:

    1. Nekad nebūt vientuļam. Vai nu tā ir ģimene vai uzticami draugi. Lai ir pie kā vērsties grūtā brīdī.

    2. Nē. Un Jehovas lieciniekus, es īpaši neciešu. Pārējās reliģijas kamēr mani liek mierā- esmu gluži vienaldzīgs pret viņām. Gluži kā ar gejiem.

    3. Dusmas ir relatīvs jēdziens attiecībā pret to, vai tas ir slikti. Dažreiz tās pat palīdz izlādēties. Pēc tam sajūta brīnišķīga. Par skaudību- to varētu iedalīt vairākās pakāpēs. Sākot no tā sauktās baltā skaudības, līdz skaudībai, kura izraisa izmisuma sajūtu, redzot cik kādam ir labi, un tev tāda pakaļa, ka maz neliekas. Summējot, skaudība nav nekas pārāk labs.

    4. Jā- mūzika ir kā garšas pastiprinātājs. Piemēram, ideāls garīgais prasīt prasa ritmisku un pozitīvi lādētu mūziku.

    5. Pašam nav nācies redzēt, tādēļ velku paralēles ar saviem uzskatiem par reliģiju.

    6. Par cik gariem un pārdabiskām spējām neticu, tad uzskatu, ka tās saucamās “tantiņas” un dziednieki iedarbojas tieši uz cilvēka psihi liekot “pacientam” noticēt. Un tieši ar šo ticību cilvēks pats sevi izārstē. Līdzīgi ir ar Dievu. Cilvēks tic Dievam, un tādā veidā palīdz pats sev. Un citi cilvēki šo faktu ir pārvērtuši biznesā, kuru sauc “Church incorporated”. Izdarot secinājumus- Cilvēkam ir problēmas ar ticību pašam sev, tāpēc viņš tic, ka kāds cits viņam spēj palīdzēt. Bieži vien šo starpnieka lomu uzņemas Dievs, un kā zināms, par starpnieka pakalpojumiem ir jāmaksā.

    7. Nē. Plūstu līdz emociju pārmaiņām. Parasti izdzīvoju katru emociju līdz to dabiskajam galam, un necenšos šo procesu apraut. Ä€rēji gan es spēju valdīties.

    8. Sapņoju bieži. Reti gan ir tādi sapņi, kuri pēc tam spilgti paliek atmiņā. Pārbaudīts fakts: ja es sapnī lidoju, tad tas uz drīzu piķi, kurš parasti ir lielāks par standarta ikmēneša algu.

    9. Jā- pozitīvisms pielīp tā pat kā žāvas.

    10. Nē. To varētu pat saukt par improvizētu barteru.

    #208956
    APOC
    Participant

    Nu ko tad jūs šitā. Par Šªsiņu, Māru, Laimu, Ausekli, … galīgi azimirsuši esat? fui fui fui, latvieši 😀

    #208957
    RicoPico
    Participant

    APOC -> Nebūt nelepojos ar to, ka esmu piedzimis valstī, kura pati ar sevi nejēdz tikt galā.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 121 līdz 126 (no 126 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā