Parallels Workstation 6 atlaide: Cena tikai USD19.99

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Parallels Workstation 6 atlaide: Cena tikai USD19.99

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156611
    Nettwerk
    Participant

    Lieliska programma ar lielisku darbiibu par lielisku cenu: USD19.99.

    Iesaku iegaadaaties kamēr ir spēkā.

    https://www.parallels.com/download/workstation/

    #286328
    KristoZ
    Participant

    Ja esi mēģinājis, vai ir kādā ziņā labāks par 10-reižu dārgāko VMware Workstation?

    #286329
    Kon
    Participant

    Parallels.Workstation.Extreme.v6.0.13950.Incl.Keymaker-EMBRACE 181.70 MB

    VMware.Workstation.v8.0.3.Incl.Keymaker.REPACK-EMBRACE 449.81 MB

    Teju trīs reizes ilgāk lejupielādēsies 😀

    #286330
    Nettwerk
    Participant

    Jaa ir lietots uz Macintosh. Lai kaa varbuut daljai nepatiks, bet Parallels Desktop speeja veiksmiigaak darboties nekaa VMWare. Parallels Deskttop nav prasiigs pret dzelziem kaa VMWare, kas bija manaa gadiijumaa svariigi.

    Tipisks zaglis. Ja var nozagt kaapeec pirkt? To es nekad nesapratiishu. Korn, ja tev nozagshu telefonu, nesudzies policijaa. Tas buus tas pats. Kaut shaadus zagljus skartu viiruss epidemija uz muuziigiem laikiem.

    #286331
    aoma
    Participant

    Nepareizs traktējums: ja man nozags manu ūberkruto telefonu, es vairs nevarēšu pazvanīt.

    Toties, ja kāds ķīnīzers, kamēr guļu, nospiedīs mana telefona uzbūves principus, un nākošajā dienā būs pilni veikali ar lētiem pakaļdarinājumiem, kas nebūs nemaz sliktāki par oriģinālu, nākošajā tusā es vairs nebūšu pirmais puisis ciemā, bet viens no daudzajiem, kam kabatā pēc izskata dārga spēlmantiņa.

    Pieiešu pie meičas, izvilkšu phonu no ķešas, nu ko, iedzeram šampi, a šī man – liecies mierā, es jau ar tiem diviem foršiem puikāmm komunikeišan. Visi mani plāni vējā un liela nauda kaķim zem astes 😀

    #286332
    Kon
    Participant

    MICROSOFT WINDOWS 7 ULTIMATE RTM WITH SP1 X64 RETAIL ENGLISH DVD-WZT

    Microsoft Office 2010 ProfessionalPlus with SP1 VL Edition x64-ZWTiSO

    Kaut kā netirgojas, ne? 😀

    #286333
    KristoZ
    Participant

    😀 Labs arguments, bet man, par laimi, pieejama legālā VMware, ko arī lietoju.

    #286334
    KristoZ
    Participant

    Jā, cik nu arī pats skatījos, Parallels programmatūrai ir arī lielāks atbalsts/vairāk funkciju uz Mac’iem. Bet pašam vairāk interesēja Linux virtualizēšana no Win OS. Subjektīvi spriežot, VMware (ja pareizi nokonfigurē) darbojas labāk un ir ērtāks par Virtualbox, bet par Parallels nezinu, jo neesmu testējis.

    #286335
    Nettwerk
    Participant

    Vispaar abi tirgojas. Windows 7 Ultimate nopeerkams officiaali pat no Microsoft Store lapas. Var ieiet jebbkuraa normalajaa IT veikalaa un iegaadaaties. (Es nerunaaju par kaktu kantoriem.) Microsoft Office 2010 Professional Plus publiski netirgojas atskaitot ja esi uznjeemums un iegaadaajies VL, bet ja esi students, skolotaajs tad var iegaadaaties Microsoft Office Professional Plus.

    #286336
    faq
    Participant

    Bet to pašu macu bez problēmām akūtas nepieciešamības gadījumā (lasīt, kādam homohipsterim problēmas ar neievainojamo kūkasnazi) palaižu uz virtualboxa.

    #286337
    Nettwerk
    Participant

    Lai gan virtualbox ir bez maksas un tas ir apsveicami, tas nenoziimee ka dzelzu atbalsts ir liels.Viss biezhaak noveerots ir pie USB ieriiceem. VirtualBox ir arii prasiigs pret dzelzhiem, liidziigi kaa VMware.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā