Parkings un sodi?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Parkings un sodi?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157092
    Foxsk8
    Participant

    Tad nu tā, ir sanācis kādu laiku atpakaļ iegrābties nepareiza auto novietošanā. Cik noprotu, ja ir kādi neatmaksāti sodi, utt… tad tie teorētiski parādās csdd sarakstā, ja es izmantoju e-pakalpojumus, tad pie CSN pārkāpumi sadaļas, šim sodam reāli būtu jāuzrādas vai tad netā? Uzmeta man 20 Ls, kvīti esmu pazaudējis, un īsti maksāt arī šobrīd nedomāju, jo vēl 3 auto stāvēja man blakus un tiem nekā, kaut gan bijām piebraukuši reizē. Varbūt kāds vienkārši uzrakstījis to cedeli kā brīdinājumu? Bet galā nav nodevis priekšniekiem? Kā tad tur īsti ir? Ja jau nav reģistros, tad sanāk esmu tīrs? 😀

    #289759
    piwchix
    Participant

    Par auto novietošanu/stāvēšanu sods ir auto īpašniekam, ne vadītājam. Esi arī auto īpašnieks/turētājs?

    #289760
    Foxsk8
    Participant

    Auto ir uz mana varda, esmu ta ipashnieks.

    #289761
    Wuu
    Participant

    Tad tu sēdēsi cietumā, vismaz 2 gadi tev spīd!

    #289762
    piwchix
    Participant

    Nezinu kāpēc neparādās, varbūt arī ir pazudis, lai gan ļoti šaubos par šādu iespējamību. Der painteresēties, lai nebūtu nepatīkams pārsteigums ejot tehnisko apskati.

    #289763
    Foxsk8
    Participant

    Wuu: Neesi vēl savu laiku atsēdējis? Asprātis.

    piwchix: Īsti pašam līst iekšā un interesēties un pēc tam gļuka dēļ maksāt to sodu, īsti negribu. Iedomājies pats, Daugavpils dūži uzliek parking sodu, es no Liepājas, kvīti pazaudēju, csdd nekā nav, ko nu? 🙂 Ja arī būs tas sods pie apskates, arī nomaksās, ja vispār tam autiņam būs apskate.

    #289764
    piwchix
    Participant

    Vispār jau piekrītu, 20Ls nav tā summa, par ko celt traci. 🙂

    #289765
    aoma
    Participant

    Ja reiz sods ir uzlikts pareizi, samaksā, un pie kājas, cik tur to švaļu, kam laimējās.

    Ja uzskati, ka sods piespriests nepelnīti, vari celt traci.

    #289766
    Willis
    Participant

    Īsti nezinu, taču cik atceros un esmu dzirdējis, ja Policija aiz stikla tīrītāja ieliek soda talonu, jau pirms soda talona (piemēram Polaicijas mašīnā) sods tiek ievadīts viņu datubāzē un tad ÄŒAU-brauc un maksā .

    🙂 Man pašam mašīna nemaz nav …. .

    #289767
    romajo
    Participant

    Es nemaksātu, bet uz apskati lieku dvatcāru tomēr līdz paņemtu.

    #289768
    tomins
    Participant

    Man 2x ir sanācis kas līdzīgs, bet beidzās bēdīgi. 1. pazuda soda kvīts uz 5Ls, 2. soda kvīts uz 60Ls (nebija rocības samaksāt). Pēc vairākiem mēnešiem (apm. 6men) atnāca vēstulītes no tiesas, ka ir jānomaksā, attiecīgi 25Ls un 109Ls. TA vēl nebija pienākusi, netiku maksājis pie iziešanas.

    Tiesa gan tas bija sen, varu sajaukt ar mēnešu daudzumu un TA, jo mašīnas tajā laikā mainījās.

    Fakts paliek fakts, dabūju visas summiņas samaksāt. Varbūt kāds zin pēc kādas sistēmas/kritērījiem policija iesniedz pieprasījumu tiesā?

    #289769
    Foxsk8
    Participant

    Bet vai tev tie sodi tika uzskaitīti iekš e.csdd.lv? Sodu sadaļā?

    #289770
    Anonīms
    Neaktīvs

    5dien uzlika sodu, un 2dien tikai parādījās e.csdd.lv un uz e-pastu atnāca

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā