Patiesība vai mīts par vīriešiem…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Patiesība vai mīts par vīriešiem…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #179140
    doroteja
    Participant

    vot, vot, tā ir patiesība! ;))

    #179141
    osh
    Participant

    Demagoģija.

    #179142
    Graafiene
    Participant

    osh wrote:

    Demagoģija.


    Hmmm…. nu nezinu kur tu saskati demagoģiju :ooo:

    Cik atceros tad demagoģija ir – Cenšanās kādus nodomus realizēt ar krāpšanu, melīgiem solījumiem, glaimiem un faktu sagrozīšanu. Tad nu paskaidro kur Tu redzi kaut vienu no šiem “nozieguma” sastāviem :0

    Un nez kādi varēja man būt nodomi ieliekot dažus aforismus garastāvokļa uzlabošanai…. :wait:

    #179143
    Sid
    Participant

    Tā daļa, par to, ka vīriešiem nav lemts izprast sievietes, lielākā daļa sieviešu ir gaužām vienādas, atšķiras gaume/uzskati, bet garos vilcienos – viss viens.

    Mēs esam labāki tāpēc vien, ka mūs radīja pirmos. 😳 Divas galvas gudrākas par vienu!

    #179144
    Graafiene
    Participant

    Sid wrote:

    Mēs esam labāki tāpēc vien, ka mūs radīja pirmos. 😳 Divas galvas gudrākas par vienu!


    Nju, nju… ja jau jūs radīja pirmos tad jūs vnk esat novecojis modelis [img]https://img84.imageshack.us/img84/6380/rockko5.gif[/img] [img]https://img84.imageshack.us/img84/6380/rockko5.gif[/img] [img]https://img84.imageshack.us/img84/6380/rockko5.gif[/img]

    #179145
    osh
    Participant

    Bardzo dobrze. Nie ma problemu.

    A kas tas tev avatarā ir? Oranžs kaķis ar kroni galvā vai lapsa, vai arī kaut kāds lapsas un kaķa krustojums?

    #179146
    shady
    Participant

    osh: tikpat labi tu varētu man pajautāt – vai man avatārā redzams pingvīns vai gailis?

    Nevajag jau apkaunot mūs vīriešus, ka kad nav ko teikt, tad izcelties ar muļķīgiem postiem…ja nezini ko atbildēt sievietei, tad labāk paklusēt…

    #179147
    Foxsk8
    Participant

    osh wrote:

    Bardzo dobrze. Nie ma problemu.

    A kas tas tev avatarā ir? Oranžs kaķis ar kroni galvā vai lapsa, vai arī kaut kāds lapsas un kaķa krustojums?

    Foxsus, labāk liec mierā 😀

    #179148
    Graafiene
    Participant

    osh, nu es skatos ka tavs asprātības līmenis ir zem nulles…

    bet nu no tāda jaunuļa kā tu jau elementāru pieklājību nesagaidīsi…. [img]https://img59.imageshack.us/img59/6383/paradapekt6.gif[/img]

    #179149
    Sid
    Participant
    #179150
    Genādijs
    Participant

    Wow, kā es smējos … Kā stulbs jociņš ok, kā reāls dzīves atspoguļojums, nekam neder. Ja viss būtu tik vienkārši sarakstāms šādā veidā, tad jau mēs dzīvotu paradīzē.

    #179151
    Jazz
    Participant

    Nekad neizsmeļamā tēma… Grāfien pasaki, ka dzīvo bez vīrieša un līdz šim bez viņa esi iztikusi un nekad Tev viņu nevajadzēs, nenopel to kas Tevi radījis jo procesā ar vienu sievieti būtu par maz ( šobrīd nerunāju par visām audzināšanām utt.) pag, pag man šķiet šeit ož pēc feminisma? Nē?

    Gribētu redzēt sievieti/vīrieti kas visu mūžu bez otra nodzīvojuši un dzīves izskaņā viņam pajautā nu vai esi laimīgs. Atbilde 100% viena

    Tākā pietiek sprēgāt ar “asprātībām”

    #179152
    Sid
    Participant
    #179153
    Graafiene
    Participant

    Jazz

    1) Esmu Graafiene ar diviem aa

    2) Š ajā notepad sadaļā ar asprātībām sprēgāšu cik gribēšu


    Un man patīk ka daži te to ir uztvēruši tik personīgi. Izskatās, ka kāds saskata līdzību ar sevi, un tādēļ tik cītīgi cenšas postēt pilnīgi uz tēmu neattiecināmas aplamības.

    Puiši, paskataties uz vienu savu tulznaino roku, un tad parunājat par feminismu kurš nemaz neož, bet šis tas cits gan. Bet nu izskatās ka jums vēl jāpaaugas, lai šo to dzīvē saprastu….

    #179154
    Sid
    Participant

    Grāfien, pastāsti man ar, kas ir tās uz tēmu neattiecināmās aplamības. 🙂

    #179155
    Jazz
    Participant

    Tur jau tā lieta, ka tās nav asprātības…

    Nezinu kuram čalim es redzējusi tūlznainas rokas, bet varu teikt, ka nevienam manam paziņam tādas nav. Un rakstot šādus postus ar īpašām prāta spējām neizcelies, jo tik nodrāzti tekstiņi katram otrajam kautkur ir uzskricelēti, ja domā, ka pārsteidzi ar ko jaunu tad rūgti maldies 😉

    #179156
    izredzētais
    Participant

    tikko apskatijos uz savām rokām, abas nedaudz tūznainas, bet no svaru cilāšanas 🙂 lai vai kā, nevelti tika radītas sievietes, kas tad cits aiz mums aizvāks zeķes un nomazgās traukus? 🙂

    #179157
    samurajs
    Participant

    Heh saku no pieredzes: laba sieviete mājās ir kā Dieva svētība! Secinājums: sieviete – cilvēka labākais draugs! 😀 😀 😀

    #179158
    izredzētais
    Participant

    sieviete – cilvēka labākais draugs, labi teiksts! xDD

    #179159
    doroteja
    Participant

    tiešām?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā