plates temperatūra

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU plates temperatūra

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158411
    Willis
    Participant

    Ar ko var nomērīt mātes plates temperatūru ? Uz desktopa man izmeta šādu Warningu .

    [img]https://www.bildites.lv/images/wie4ddmyjzac2ygjdj1.png[/img]

    #298744
    mebebrs
    Participant

    No sākuma paņem AIDA64 un paskaties, ko tur rāda. ļoti laba proga.

    #298745
    Stat1CX
    Participant

    Varēji jau arī pateikt kas pa plates modeli.

    #298746
    Willis
    Participant

    Plate ASUS P8Z77-V

    CPU – Z

    #298747
    samurajs
    Participant

    Aha, nu ar šito pilns internets. Vienam AUXTIN pat 500 grādus rādīja 😀 Drošībai pārbaudi ar roku, pieskaroties visiem čipiem/to radiatoriem uz mātesdēļa. Ja roka paliek neapdedzināta, tad vai nu sensors melo, vai proga lago.

    #298748
    Willis
    Participant

    Nevaru pielikt platei roku, korpusam vāks priekšā 🙂 .

    Un ja temperatūra mainās ? Labāk pacelšu šo tēmu pēc svētkiem .

    Priecīgus Jāņus un lustīgus Līgo svētkus !

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/yuog2qt65p38bkqbagt.gif[/img][/spoil]

    #298749
    Willis
    Participant

    Svētki it kā jau būs pagājuši un es atgriežos pie tēmas par plates temperatūru .

    Pārbaudīt temperatūru pieliekot roku pie čipiem ir viena lieta bet, ja es gribu uzzināt vai temperatūra uz plates mainās un ja mainās, uz cik grādiem ?

    Domāju tādai programmai vajadzētu būt, ja nav, kādi ir citi plates temperatūras mērīšanas varianti ?

    Ja uz plates temperatūra ir par augstu, to kaut kādā veidā var manīt datora uzvedībā ?

    Kā izveidot platei apstākļus kad temperatūra paceļas, gribētu redzēt vai vēlreiz tamlīdzīgu Warningu izmetīs, varbūt tas varēja būt vienas reizes gļuks ?

    +

    Pašlaik HW-Monitor man AUXTIN temperatūru vispār nerāda

    #298750
    Stat1CX
    Participant

    lai paceltu temperaturu palaid kadu benchmarku kurs noslogo cpu un gpu vai musdienu speli. ja temperatura ir pa augatu pc var lagot karties un slegties ara, tiesa gan ne vienmer pamanisi kadus simptomus.

    #298751
    Peteris Skabarga
    Participant

    Heavy load + speedfan

    #298752
    Willis
    Participant

    Spēles (Battlefield3) laikā viss ir OK, biju palaidis CPU benchmarku un VGA stresstest-viss kārtībā, pēcpusdienā pamēģināšu Heavy load + speedfan, a varbūt ka beidzot nosvils, tad zināšu kur bija vaina .

    🙂

    #298753
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja nespēj atskrūvēt vāku un iztīrīt kompi tad jāmaksā datorspecam! Tas ir fakts un nav apspriežams. Alternatīva ir prasīt naudu mammītei priekš nākošā kompja.

    #298754
    Peteris Skabarga
    Participant

    Jāpiekrīt betonam… es tā arī nesapratu, kamdēļ netiec klāt platei ?

    #298755
    opengraybox
    Participant

    paskaties ieksh windows, pecak restarte PC un apskaties temp. biosa – nu ta tiri salidzinashanai

    #298756
    Willis
    Participant

    Dators man ir tīrs, platei arī klāt tieku, vienkārši tādu Warning dators man nekad nebija izmetis .

    Jocīgi ka pie resursus rijīgākām spēlēm bilde un skaņa ir normāla un pie mazāk prasīgām spēlēm, kad videokarte bija sakarsēta līdz 59′, bilde šausmīgi raustās .

    Tagad ar temperatūrām viss ir daudz maz kārtībā, temperatūra atbilstoša istabas temperatūrai un nav strauju kritumu vai kāpumu .

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā