Problēma ar ezPortal un phpBB2 forumu.

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Problēma ar ezPortal un phpBB2 forumu.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147035
    normis_161
    Participant

    Man rādās neliela problēma, kuru es nevaru izdomāt, kā varētu atrisināt. Sākumā es uzinstalēju phpBB2 forumu, bet pēc tam uzliku ezPortal. Tagad radās problēma ar to, ka es nezinu kā lai uzliek to, ka pirmais parādās ezPortal nevis forums. Īsi sakot es gribu lai viņš ir kā papildus lieta, bet ezPortal ir galvenā lieta.

    #180726
    memorex
    Participant

    cik es domāju, bet varbūt arī kļūdos, rediģē index.php (phpBB), vai arī vajadzēja phpBB saturu instalēt kādā apakšmapē (homephpbbindex.php). Nu visa vaina ir galvenajā direktorijā index.php.

    #180727
    normis_161
    Participant

    Ceru, ka šī iemesla dēļ nevajadzēs pārinstalēt, jo vnk esmu jau sācis veikt modifikācijas.

    #180728
    Foxsk8
    Participant

    Tatad:

    1. panem index.php (foruma sakums) parsauc par forums.php

    2. panem portal.php (ezportal sakums) parsauc par index.php

    3. panem login.php atrodi vietas kur ir portal.php un parsauc par index.php (nu kaut ka taa?!)

    4. ieks lapas admin panela uzliec, kur ir site location vai kaut kaa taa, tur uzmauc https://tavalapa/etc/forums.php

    5. ja nenem 4 soli, tad ieks templates failiem vienkarshi parliec linkus (nu to jau tu macesi)

    P.S. Nekadam problemam nevajadzetu but, bet ja kas, tad tikai nakosho nedelu vareshu tev palidzeet, jo tagad esmu bez neta, tatad neesmu lietojams.

    #180729
    normis_161
    Participant

    Man diemžēl neiznāca kā tu teici. Tāpēc pāinstalēju un pēc tam viss sanāca. Vnk izrādījās ezPortal teksta failā bija rakstīts kā varētu to izdarīt, kad phpbb kodols ir sagalbāts kādā apakšmapē.

    #180730
    Foxsk8
    Participant

    Vot nu tur tu pamatiigi kludijies. ja nav likas rokas, visu var. Paskaties, ka ieks notepada ir. phpbb stav uz sakuma direktorijas un viss sance, vienigais login.php vel neesmu sakodejis, lai uz portal.php nemet.

    #180731
    krisis32
    Participant

    Man viss ari gaa bet… ir viens liels BET .

    Kad es spiedu home .. vinsh kipa teica ka nevarot atrast failu portal.php

    #180732
    Foxsk8
    Participant

    Nevajag lietot tos definējumus linkiem. piem {P_Home} būtu portal.php, vienkārši iekš template liekam uzreiz kā vajag iekš a hrefa pa taisno portal.php or sazin vēl ko.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā