Problēma ar run -> ipconfig

Sākumlapa Forumi Software Windows Problēma ar run -> ipconfig

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146425
    drink it
    Participant

    Kad ierakstu run’ā ipconfig, tas pazūd tik pat ātri cik parādijās (ipconfig lodziņš). Tākā nominimizējas uz system tray, bet nekur nav atrodams. Pārējais viss iet msconfig utt. Kādam ir atrisinājums šai mīklai?

    #174375
    archeens
    Participant

    drink it wrote:

    Kad ierakstu run’ā ipconfig, tas pazūd tik pat ātri cik parādijās (ipconfig lodziņš). Tākā nominimizējas uz system tray, bet nekur nav atrodams. Pārējais viss iet msconfig utt. Kādam ir atrisinājums šai mīklai?

    Tas nozīmē, ka negrib sadarboties kopā ar tavu tīkla karti.

    #174376
    drono
    Participant

    Tajā run’ā raksti iekšā ‘cmd’ un tālāk jau pārējo raksti tajā logā, kas atveras.

    Vari arī ierakstīt ‘cmd /k ipconfig’ tad arī tava komanda tiks uzreiz izpildīta, bet nekur pēc tam nepazudīs.

    #174377
    afigel
    Participant

    nja

    #174379
    drunk_lizard
    Participant

    archeens wrote:

    Tas nozīmē, ka negrib sadarboties kopā ar tavu tīkla karti.


    kaarteejais nepaarspeetais it guru ir atradis notepad

    veelos atziimeet, ka es jamo izsviedu no boot 20 min peec jamaa pirmaa posta un neviens tur neizjuut sjii jefinja un spamera truukumu….

    #174380
    archeens
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    archeens wrote:

    Tas nozīmē, ka negrib sadarboties kopā ar tavu tīkla karti.


    kaarteejais nepaarspeetais it guru ir atradis notepad

    veelos atziimeet, ka es jamo izsviedu no boot 20 min peec jamaa pirmaa posta un neviens tur neizjuut sjii jefinja un spamera truukumu….

    velos piebilst ka tu tagad atkal taisi offtopic siici. Mby pateiksi par ko izmeti no boot? Par to ka es atbalstu akciju bernu namam datorus? Atver acis :duno:

    Un vispār es domāju, ka viņš iegāja cmd command promt nevis rakstīja to iekš run uzreiz, tāpēc sajaucu. :win:

    #174381
    drunk_lizard
    Participant

    atbalstiitaajs atradies, mhhhh

    spameris dolbanns tu esi

    un tik pat apdolbiits geimers, pie kam kaitiigs apkaarteejiem, jo papildus veel darbojies kaa diilers….

    veel jautaajumi ir?

    #174382
    archeens
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    atbalstiitaajs atradies, mhhhh

    spameris dolbanns tu esi

    un tik pat apdolbiits geimers, pie kam kaitiigs apkaarteejiem, jo papildus veel darbojies kaa diilers….

    veel jautaajumi ir?

    Tu te raksti pilnīgas muļķības, tavu kultūras līmeni var redzēt pēc tā kā tu raksti mazais memmes deelinj.

    #174383
    rajah
    Participant

    archeen – vispār lizards ir par tevi krietni vien vecāks un kaut ko jau vairāk saprot par tevi.

    lizard – ja es būtu bijis tavs učuks agrākos laikos – es tevi ieliktu kaktā stāvēt par tavu rupjo, kā zirga deķis muti. – un ja kas – mūsu abu vecums ir ļoti tuvs. cik liekas tikai pāris gadi.

    #174384
    drunk_lizard
    Participant

    rajah, es zinu:)

    #174385
    drink it
    Participant

    Paldies, drono variants strādā. Skatos, ka paspējāt arī sastrīdēties 😀 :rofl:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā