RAM mainīšana vietām

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) RAM mainīšana vietām

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149721
    eriksu2
    Participant

    Tā iesākumam, Man ir ASrock mātesplate : ASRock P4i45GL/GV/PE ( pec everest nosaukuma man atrod šo mātesplati https://www.asrock.com/MB/overview.asp?Model=P4i45GL%20R3.0 , bet man ir mazliet savādāka ir 3 PCI sloti un 1 AGP pārējais tāds pats))

    Un problēma tāda.. mātesplatei ir divi RAM sloti.. Agrāk man bija 512 + 128 mb..

    Tagad klāt nopirku 1 GB un tālāk!

    a) Ja liek pirmajā slotā ( tuvāk pie procesora) 1Gb , 2jā slotā 512 mb – dators ieslēdzas līdz Welcome un restartējas ( windows pārinstalācija nelīdz)

    b) 1jā slotā 512 mb ., 2.jā slotā 1 Gb. Neslēdzas iekšā

    c) 1jā 1 Gb , 2jā 128 mb – neiet

    d ) Pirmajā slotā 128 mb, otrajā slotā 1 GB – IET

    Varbūt kāds zina kas par vainu.. un kā ielikt 512 mb + 1GB… māstesplates maksimālai Mb ir 2GB RAM

    RAM dati ko uzrāda everests : https://img96.imageshack.us/img96/1516/ramn.jpg

    #213628
    msh
    Participant

    Rāmja moduļu specifikācijas?

    #213629
    eriksu2
    Participant

    msh wrote:

    Rāmja moduļu specifikācijas?

    kurā vietā everestā var redzēt to detalizētāko aprakstu par RAM?!

    #213630
    m_janis
    Participant

    Tu pat nezini, ko esi nopircis, ja Everestā jāskatās? Tava MB atbalsta DDR266/200 non-ECC moduļus. Gan jau moduļu nesaderība, vai nesaderība ar MB (īpaši jau, ja Asrock 😀 ), jo šaubos, vai esi nopircis 266MHz – tie ir retums, atšķirībā no 400MHz.

    #213631
    ob1
    Participant

    Nesaderīga atmiņa. Ieliec to 1GB vienu pašu un vajadzētu iet. Ja nav Vista, tad vairāk parasti nevajag.

    #213632
    msh
    Participant

    m_janis wrote:

    Tu pat nezini, ko esi nopircis, ja Everestā jāskatās? Tava MB atbalsta DDR266/200 non-ECC moduļus. P Gan jau moduļu nesaderība, vai nesaderība ar MB (īpaši jau, ja Asrock 😀 ), jo šaubos, vai esi nopircis 266MHz – tie ir retums, atšķirībā no 400MHz.


    Vienīgais iemesls varētu būtu pakaļroks, jo DDR galu galā ir atpakaļsaderīgs un man līdz šim nav bijušas nekādas probas ar DDR400 uz mātenēm, kas vairāk par tiem 133 MHz [PC266] nevelk.

    #213633
    eriksu2
    Participant

    nu man tagad 1 gb + 128 mb.. domaju varēs 1gb + 512 mb!

    #213634
    Snorx
    Participant

    Ja viens no moduļiem ir Kingston value, tad tas nebūtu nekāds brīnums- esmu jamajiem ievērojis, ka šie ar noname negrib ne pa kam sadzīvot, neatkarīgi no plates. Pats savulaik uz sava AMD 3800+ ar šito joku saskrējos. No sākuma domāju, ka plate nesadzīvo, bet bija iespējas izprovēt uz vēl kādiem 4 kompīšiem, jo tad šancēju veikalā- rezultāts identisks. Veiksmīgi tiku no 512MB Kingstona vaļā un tiku pie otra 1GB noname(starp citu cita ražotāja)- problēmas atkrita. Nav jau vienīgā reize, kad tieši ar šī ražotāja value ramiem tādi joki ir manīti, bet var jau būt, ka vienkārši nepaveicās.

    #213635
    jakslis
    Participant

    eriksu2 wrote:

    msh wrote:

    Rāmja moduļu specifikācijas?

    kurā vietā everestā var redzēt to detalizētāko aprakstu par RAM?!


    Paņem CPU-Z,tur iekš SPD būs redzams info par katru moduli.

    Uz kādiem MHz kādi taimingi.

    Nesakritības pēc var kopā nestrādāt.

    Ja nav šī problēma,tad piekrītu Snorx,arī ir nācies saskarties ar dažādu ražotāju nesadzīvošanu.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā