SMP on Debian Lenny

Sākumlapa Forumi Software Debian Linux atbalsts SMP on Debian Lenny

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146476
    Sid
    Participant

    Aloha amigos und senjoritas! (pareizi?) Tātad proba ir sekojoša: izdomāju uzlikt to jūsu tik dikti izslavināto Debianu un atdūros pie tā, ka TESTA (!!!) edišenam by default nav SMP supports eneibelots, tā kā drīkstiet man tagad izklāstīt sīki un smalki, kā to ieslēgt. :win:

    #174814
    samurajs
    Participant

    Ja es sākšu nodarboties ar zinātnisko darbu un problēmu pats pētīt – Notepadu varēs klapēt ciet un nenoteiktu laiku 😀

    Ja pareizi sapratu, tad tu domā 2-kodola proča abu kodolu saskaņotu darbību? Hm, atbilstoši šeit rakstītajam, tas jau ir defaultā un neko nekur nav jāslēdz.

    Vismaz Gnome System Monitor man rāda, ka abi proči kustas…

    Kas attiecas uz testing versiju jeb Lenny, tā spēj būt pārsteigumu pilna :wtf: Gribi mierīgu dzīvi? Liec v4.0 Etch!

    #174815
    Sid
    Participant

    Gnome System Monitors man rāda, ka man ir 1 core, kura darbojas viena pati, vēl jo vairāk – man rāda, ka man ir kkas ap 800MB RAM, kaut arī patiesībā ir 2GB. Heh.. Kas attiecas uz Etch – tur viss ir pārāk novecojis, ieskaitot manu dzelžu atbalstu.

    #174816
    samurajs
    Participant

    Mjā… patiešām nezinu, kāpēc… man System Monitors rāda katru cori atsevišķi un RAMu arī pareizi…

    [img]https://img88.imageshack.us/img88/1954/ekranattelssistmasprrauuu9.png[/img]

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā