Unknown Flash Type bootojot (Esmu apmulsis, palīdziet!)

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Unknown Flash Type bootojot (Esmu apmulsis, palīdziet!)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147914
    intrudery
    Participant

    Ceru, ka te naktī kāds ir…

    Ir problēma, bootojot.

    Bija nodedzis Procesors, puisis aiznesa maatesplati pie meistara, procesoru nomainiija.

    Tagad meeginu boototies lai uzliktu chalim OS. liidz bootam pat iisti kompis netiek. uz melnaa ekraana paraadaas error “unknown flash type”

    Google man izsvieta, ka problēma varētu būt biosos. Biosos meeginaaju mainiit settingus. nekas nesanaak… esmu nesaprashanaa un izmisis.

    Screeni un info:

    https://galerija.woano.lv/asdasfasfasfsdfdsfsdsfdsfdasfasdfdasf/index.php?dir=garie%20posti/vilnja%20dators/error/

    Kad biosos panjemu “load fail-safe defaults”, dators pat netiek līdz “Unknown Flash Type” erroram.

    https://galerija.woano.lv/asdasfasfasfsdfdsfsdsfdsfdasfasdfdasf/index.php?dir=garie%20posti/vilnja%20dators/fail%20safe/

    (iestreegst pie melnaa ekraana)

    #188589
    deivs001
    Participant

    Varbūt, ka nepieciešams atjaunot biosu?

    Vari mēģināt nodzēst visus settingus uz rūpniecības iestatījumiem ar CMOS palīdzību.

    #188590
    intrudery
    Participant

    kā to izdarīt? es nekad mūžā neesmu to darījis.

    #188591
    intrudery
    Participant

    Cik sapratu vajag noflashot bios, tagad googlee mekleeju kaa to izdariit.

    ceru savaam rokaam to izdariit shodien, nav tak mans dators galu galaa.

    p.s.

    Tam meistaram, kas viņam mainīja procesoru gan gribaas zhokli ielauzt.

    #188592
    samurajs
    Participant

    Problēma latviski būs “Nepazīstama BIOS flash mikroshēma”

    1. Vajadzēja vizuāli apskatīt, vai tas meistars nav BIOS mikroshēmu izkustinājis, vai tā stingri turas ligzdā. (BIOS flashus nelodē, bet iesprauž) Vai nav transportējot kāds jumperis izkritis un pazudis?

    2. Mēģināt resetēt BIOS’u, izņemot bateriju

    3. Ja nepalīdz , var mēģināt https://developer.intel.ru/design/motherbd/standardbios.htm#6 aprakstīto

    4. Ja arī tad nepalīdz – pieslēgt meistara olas pie 220 V un turēt tik ilgi, līdz PC sāks darboties:D

    5. Ja meistaram olas izcepušās, bet PC vienalga neiet – specializētā remonta servisā var izgatavot jaunu BIOS mikroshēmu konkrētai mātesplatei.

    Edit: no elektronikas viedokļa ļoti iespējams, ka līdz ar CPU kaut kas nodedzis arī uz mātenes (kāds ports, piemēram). Tad arī mātene jāmaina.

    #188593
    intrudery
    Participant

    Paldies Visiem kas padalījās ar zināšanām … lai arī nav mans dators, Zinu, ka meistars viņam par velti sataisīja viņu(tjip garantijas rem) .. nezinu gan ko viņš tur mainīja… 🙂

    #188594
    Andron MacBeton
    Participant

    Pirmkārt, tas nebija meistars, tas bija tups perdelis.

    Otrkārt, ja nav nekādas sajēgas par tām lietām tad nevajag līst klāt.

    Treškārt, ja BIOS ir uzlodēts uz mātes tad vispirms ir jāiet pie juveliera (vai elektroniķa ar juveliera nosliecēm) un tikai tad jāmeklē kur to nolodētu BIOSu iespraust lai pāršūtu. Nevis jāmuld bezjēgu.

    Nesen awarda oficiālais flashtool man nokāva foršai mātei BIOSu. Izmantoju pagultē atrastu BIOSa “programmatoru” – vecu A-trend 7400M māti un uniflash 1.40 no vecā labā flopja.Tā lūk.

    #188595
    normis_161
    Participant

    Manuprāt, parasti ir tā, ka meistars novērš to problēmu, kuru jūs pasakat, bet par citam, kuras pēc tam rodas, viņam par to nospļauties.

    #188596
    drunk_lizard
    Participant

    macbeton wrote:

    Pirmkārt, tas nebija meistars, tas bija tups perdelis.


    muhhhh

    kaads sen neredzeets kadrs

    nu sveiks, koleegji, mhhhh

    #188597
    Andron MacBeton
    Participant

    čau skeptiskais optimist!

    Vai es kauko ne tādu diagnosticēju par to “meistaru”? Ja jā tad saki kur kļūdijos!

    #188598
    drunk_lizard
    Participant

    viss ir pareizi)

    nociteeju tikai taapeec, lai akcenteetu, ka tu neesi zaudeejis asumu :>

    #188599
    Andron MacBeton
    Participant

    WOA, thnx 10x 🙂

    #188600
    Anonīms
    Neaktīvs
    #188601
    Andron MacBeton
    Participant

    Don’t be scared! We are the good guys! but not for lamers… MUHAHAHAHA!!!!

    #188602
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tas ir atkarībā, kurš te kuru par lame tur 😀 😀 Fail!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā