Vadu garums

Sākumlapa Forumi PC modings PC modings Vadu garums

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146151
    Foxsk8
    Participant

    Lieta tāda, vajadzētu pagarināt visus PC vadus. (Monitoram, tumbām, klaviatūtai, pelei), lai abus PC varētu turēt citā vietā. Savādāk ir jau pieriebies vadu “mudžeklis”, kas pinās pa kājām. Telpa man arī ir samērā maza. Ko Jūs ieteiktu.

    #171801
    samurajs
    Participant

    Š…em un pagarini! USB pagarinātājus var dabūt, tumbām arī redzēti. Klavai pats saķīmiķosi… kabelī kādi 4 vadi tikai, katrs savā krāsā. Visgrūtāk būs ar moni, tur nevar kā pagadās.

    #171802
    Foxsk8
    Participant

    Viens variants vēl ir, izveidot kādu kasti, kur salikt abus PC iekšā, un nolikt pa vidu, starp monitoriem, bet vietas atkal tādam monstram nebūtu. Man visai sistēmai vajag 4 pagarinātājus, katrā 5 kontakti, kopā 20 kontakti. Vadi ir dafigā.

    #171803
    Velko
    Participant

    Un kā būtu – vienu kompi stūrī bez monitora, peles, klavas – tikai strāvas un tīkla vadu?

    Pēc tam lieto jamo caur SSH/XDMCP/VNC/Remote Desktop (atkarībā no OS un vēlmēm).

    #171804
    Foxsk8
    Participant

    Tas nebūs priekš manis. Man vajag divas darba vietas. Man un manai dāmai. 😀

    #171805
    samurajs
    Participant

    Vēl variants- bezvadu klava un pele. Uzreiz mazāk vadu. Mmmmmm… tikai priekš blondīnes tā rozā klava ir ar vadu…. 😥 😀

    #171806
    usins
    Participant

    Nu jā, sāpīga proba. ar jau sapirkt bezvadu klāvu, peli, bet nu sālīti maksā. Var vienīgi normāli vadus sapīt tā… lai nava izkliedēti pa visu telpu un nemaisās pa kājām 🙂

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā