VLC player network stream ar pārāvumiem

Sākumlapa Forumi Software Audio/Video programmatūra VLC player network stream ar pārāvumiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150879
    vitaalijs
    Participant

    Kauns jautāt bet nekādīgi nevaru šo problēmu atrisināt. Tātad kad skatos caur vlc streemu tā pāraujas pēc kāda laika, pats interesantākais ir tas ka pēc konkrēta laika – 2min. 20 sek tas savukārt liek domāt ka kautkas ar iestādījumiem. Pats nevaru iebraukt.

    #231524
    elvisburdajs
    Participant

    Pārbaudi vai uz fona nedarbojas torrenti.. Kādu formātu streamo? .pls?

    #231525
    vitaalijs
    Participant

    rtsp un nav nekaadas atshkjirības vai turrenti ir palaisti vai nē tik un taa 2,2 min un jāpārkonektējas

    #231526
    root
    Participant

    Ja protams nav nekādas atšķirības, max concurent jau tāpat piedrš 🙂

    #231527
    Evers
    Participant

    Lai nebūtu jātaisa jauna tēma…

    Kā lai novāc VLC video tearing deffektu?

    Ar MPC tā nav, toties VLC plūstošāk atskaņo bildi.

    #231528
    linx
    Participant

    Man arī kā reiz jautājums par VLC pleijeri.. tā, kā parasti biju izmantojis media player classic, tad nebija nekādas nepieciešamības izmantot VLC, bet nu tā sagadījās, ka jau gandrīz mēnesi uz Minta dzīvoju, tur filmas tikai ar vlc skatos, bet interesē viena lieta – kā lai panāk to, ka “ekrāns” un pleijera panelis būtu vienā gabalā, nevis darbotos kā divi procesi?

    #231529
    Aldis
    Participant

    Lai nebūtu zīlēšana taga.

    vitaalijs: kāds Tev interneta provaiders, un ko tieši centies strīmot?

    Evers: man šķiet tas ir iebūvēts.

    linx: Uz Windows VLC ir vienā gabalā.

    #231530
    aoma
    Participant

    man arī uz minta vlc ir vienā gabalā.

    #231531
    nevertell
    Participant

    Jautājums- nafig vispār uz linuxa tiek lietots vlc nevis ffmpeg/gmplayer?

    #231532
    aoma
    Participant

    mans Linux, tāpēc lietoju ko gribu 😀

    varbūt arī brilles un džemperi jāsāk valkāt, lai pēc īsta datortārpa izskatītos?

    #231533
    nevertell
    Participant

    Es saprotu, ka vlc iekš winblowza izmanto savus kodeksus vai velnszinvēlko, bet uz linuxa viņš tikai bremzē un, cik atceros, gstreamer figņu. Protams, var jau būt ka slikti atceros. Bet enīvēj, uz linux tikai ffmpeg bāzētie pleijeri ir vērā ņemami.

    #231534
    jupis
    Participant

    Runājot par vlc pārrāvumiem strīmojot ! man arī tieši šitas pats joks 🙂 uz viena kompja ideāli vis kājābūt uz otra figu 🙂 papētot dbug screen tajā brīdī kad nokaras parādās rendering aut of 00 un tieši kā vitālijs rakstija 2,2 min un tiku galā ar to ka nometu nost vlc uzinstalēju jaunus vide draiverus un tad uzmetu atpakaļ vlc un tagad vis strādā 🙂

    #231535
    vitaalijs
    Participant

    paldies jupi! 🙂 straadaa man arii tagad ja es pareizi atceros tad peec 7 paarlikshanas atstāju viņa paša draiverus(7-aa)….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā