Windows 7 to Windows Xp

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows 7 to Windows Xp

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #279326
    Andron MacBeton
    Participant

    3. punkc tūliņtiek uzgooglēc…

    1. gan neiesaki! Uzreiz lai kadrs ņem Hirens! Noderēs nākotnē! Cietni varēs pārbaudīt kautvai uzreiz!

    #279327
    samurajs
    Participant

    Hiren’s lietoju es un tu, bet nav prāta darbs to ieteikt kadram, kas vēl nespēj noteikt SATA draivera esamību. Gparted ir latviešu valoda, ar to vismazāk varbūtība, ka kko sačakarēs 🙂

    Un visi pēdējo gadu XP graizījumi ir ar iemontētu SATA draiveri, vismaz es citādus neesmu redzējis.

    #279328
    cesedy
    Participant

    Edit: …

    #279329
    Anonīms
    Neaktīvs

    tagad kaut kāds cda1000.sys corrupted 😀

    #279330
    Imhoteps
    Participant

    1000x atvainojos, bet taisnība vien Betonam ir. Ja cilvis sakās spējot instalēt operētājsistēmu (!) un esot to darījis jau iepriekš, tanī pat laikā nespēj atrast (nezin pat, kur jāmeklē) mobo drivakus un nespēj aptvert dažas elementāras softiskas pāris klikšķu manipulācijas iekš nLite, tad nagif tādu “instalētāju” ar visu viņa līko “instalēšanu”. Kārtējais malwāres “goda” donors. Samaksā man – es izdarīšu ko un kā vajag. Bet re` – seksuālas attiecības ar santīmu žņaudz un neļauj.

    Un šoreiz es, Sensej`, nu nepakam Tev nepekrītu – visi šie 1NT3GR@T3D 3D15H3N – ir троянское говнище un smird pa gabalu. VISI kā viens!!!

    #279331
    Kon
    Participant

    Nu nu .. VISI kā viens

    Ir tādas relīzes, kurām līdzi nāk diezgan gara dokumentācija ar to, kas ir izņemts/pievienots

    Vienmēr arī jāseko līdzi resursam.

    #279332
    Stat1CX
    Participant

    Nekas nav labāks par oriģinālo cd/iso, no visa pārējā turos pa gabalu un nekad nelietošu neko citu.

    #279333
    richijs
    Participant

    Cienijamais Ainis nemuļķojies 😀 novelc oriģinālo xp no MSDN (torrentiem) un viss strādās. uz torrentiem linku nedošu, bet mājiens tev, ka pirātu līci būs 🙂

    Vispār jau tējkannām piemērots šis https://www.dateks.lv/cenas/43/52606_microsoft_windows_7_home_premium_sp1_64bit_eng_oem.php

    #279334
    samurajs
    Participant

    Imhotep, daļēji es tev piekrītu par троянское говнище, bet ir daži normāli hakeru grupējumi, kuriem gods neļauj izplatīt inficētus mēslus. Viens no tādiem ir pazīstamais BIE.

    Bet nu autoram tiešām sirsnīgi iesaku parādīt PC kādam, kurš saprot vairāk…

    #279335
    Kon
    Participant

    tos grupējumus sauc par grupām, un ir svarīgi arī resurss. Pa ceļam no scēnas līdz krutaistrakeriz.biz.org var 13435 sifeļus injecēt šķietami nevainīgā relīzē. Vienmēr ir svarīgi lasīt komentārus, vai vnk būt krutam čalim, kurš ir maksimāli tuvu pirmavotam (:

    #279336
    Anonīms
    Neaktīvs

    rakājoties google atradu:

    https://datuve.lv/raksts/1477/Windows_XP_uzstadisana_uz_SATA_cieta_diska/

    Uztaisīju .ISO failu. Burnošu diskā. Un skatīšos.

    #279337
    Anonīms
    Neaktīvs
    #279338
    Imhoteps
    Participant

    Atrodi pareizu drivaku un integrē to isoškā ar nLite. Un viss.

    #279339
    msh
    Participant

    Kojāni, ir viens ļoti nopietns iemesls, kāpēc uz tādām instalācijām neskatīies – tās ir taisījis kāds cits. Kurš varbūt ir izgriezis kaut ko tādu, ko es zināmu apsvērumu dēļ atstāju vai arī otrādi – atstājis ko tādu, ko es izmetu.

    Un vispār – priekš kam cept instalācijas diskus biežāk nekā iznāk jaunas servisa pakas? 🙂

    #279340
    Foxsk8
    Participant

    Atceros, ka kādreiz bija daži laptop modeļi, kuri reāli neko citu kā 98 win negribēja ņemt pretī, nācās tad cīnīties līdz kamēr kas izdevās. Varbūt šeit varētu būt kas līdzīgi, švakāku par W7 uzlikt vienkārši nevar, bet nu ļoti šaubos.

    Vienu gan es neizprotu, kāpēc uz šādu datoru būtu jāliek XP? Tur W7 mierīgi pavelk, protams, nevaajg likt tur visādus home un starter versijas, tad viss būs kārtībā. Ja domā, ka spēlītes spēlēt, tad reāli šis nav gaming laptops, uz to vien norāda Intel HD Graphics, kas izsaka ļoti daudz. Tāpēc reāli vai tev būs XP, vai W7, neko neizteiks datora un lietošanas principos, pa lielam neko neizteiks, protams, es jau nezinu tavas vajadzībās, tāpēc spriežu pēc vidējā.

    Samuraj: Labāk ir ieteikt uzreiz labāko, nevis likt lietot ko citu, kas varbūt nav tik pilnvērtīgs. Kā tad tu pats iemācījies lietot Hiren, ja vien viņu nenovelkot, neierakstot diskā un neizpētot. Š āda mācīšanas metode man atgādina skolu, kur reāli liek tev strādāt ar softiem, kuri reali nekad tev nebūs vajadzīgi.

    #279341
    Anonīms
    Neaktīvs
    #279342
    Imhoteps
    Participant

    Tagad novelc https://www.nliteos.com/ un pirms ko dari, pašķirsti manuāli (RUS arī ir) https://www.nliteos.com/guides.html

    #279343
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es youtube apskatījos kā izmantot.

    Novilku to official Winxp. Novilku draiverus. Novilku nLite.

    Ieslēdzu nLite. Visus failus no tā Xp.iso failu sametu mapē iekš >:(.

    Iekš nLite atradu to mapi. Tālāk uzspiedu Bootable ISO un Intergrated drivers. Pie driveriem ieliku to visu mapi. Un uztaisīju .ISO. Pa Ashampoo burnoju.

    #279344
    Anonīms
    Neaktīvs

    burnoju uz DVD-RW!

    #279345
    Anonīms
    Neaktīvs

    Hah. Tieku līdz licences apstiprināšanai, bet nevar nospiest F8.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā