Zvēru biedēklis!?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Zvēru biedēklis!?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163348
    3Dklucis
    Participant

    Lēnam jasāk domāt uz priekšdienām….sāku aizdomāties par apstādīto dārzu mežmalā…

    Vaidzētu kādu ne parak dargu sistēmiņu -Skatījos allix… nu ir visādi darza izgaismojumi ,bet man liekas ka tie nelīdz …vaidzētu ko drīzāk tadu kad lops lien nostrāda sensors un ir signalizācija….Nevar saprast ar parasto putnu biedēkli jau pārak primitīvi…kautgan jau joka pec tos ar sagatavoju…

    Es pat uzgaju kautkādus ultra skanas dačikus-tas vis maz līdz!!!?

    Suuudi tādi darzs no mājas atrodas patāli 700m., tak nevilkšu tur elektrību- vaig kautko uz saules uzladi vai 3,7 aķišiem “tie man ir pa pilno”!!!

    Jatais pašam kas ,bet varbūt jums ir kas ko ieteikt lai nav lieka pisssa…!

    #333190
    m_janis
    Participant
    #333191
    3Dklucis
    Participant

    m_janis wrote:


    Nekādu problēmu :D.[img]https://vignette.wikia.nocookie.net/conworld/images/3/31/AR14.jpg/revision/latest?cb=20100917192322[/img]

    Nekas jauns preks lopiem…mednieki visu laiku mastos sēž -pofig….lops dara savu daramo…Ar to tu vari biedēt saimas komunistus…

    #333192
    darklight
    Participant

    Man pierīgā arī stirnas ēda dārzu nost. Visparastākais 1,7m sieta žogs problēmu atrisināja. Ja tev tur rukši… tad nezinu, bet gan jau arī var norobežot.

    #333193
    3Dklucis
    Participant

    darklight wrote:


    Man pierīgā arī stirnas ēda dārzu nost. Visparastākais 1,7m sieta žogs problēmu atrisināja. Ja tev tur rukši… tad nezinu, bet gan jau arī var norobežot.


    Gar vienu malu ir sieta žogs,bet kam tas žogs pieder minēja ka stirnas vienalga tikušas iekšā…Elektro gans bus jalaiž riņķi…Man te tadi vecaki ļauži izteic vecu labu paņēmienu-lai aizsardzibas nolukos savas darīšanas spainī un palaist ap darz -lops sajūt smaķel un nexuja nelīdīs,bet tas vēlams vēlak kad raža ritīgi jasargā,,pagaidam lai velk riņki sņor un izkarin plevju un lupatu gabalus …lupatas ik pa laikam pamainit lai nepierod….

    Nu redzēs pie reizes mošk kādu cilpu ar uzkarinās…gribētos gaļu ar pie tiem rāceņiem….

    #333194
    Anonīms
    Neaktīvs

    Elektriskais žogs pret meža cūkām diez vai līdzēs, jo tām nav īsti atpakaļātruma.

    #333195
    3Dklucis
    Participant

    LAN1 wrote:


    Elektriskais žogs pret meža cūkām diez vai līdzēs, jo tām nav īsti atpakaļātruma.


    Nekas laiks rādīs kāds žogs līdzēs-es jau no Ziemeļkorejas pasūtīj ātomzogu….

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā