2009. gada antivīrusu tests

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas 2009. gada antivīrusu tests

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147278
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080908185350706.jpg[/imgl]Praktiski visas vadošās kompānijas – antivīrusu izstrādātājas jau ir sagatavojušas 2009. gada produktus. Pazīstamais eksperts Andreas Marx no laboratorijas AV-Test.org veica 33 jauno antivīrusu versiju testus. Kopvērtējumā vislabākie rezultāti bija kompleksiem Norton Internet Security – 2009 un Kaspersky Internet Security – 2009.

    Galīgi izgāzušies testā šoreiz ir Dr.Web un Outpost.

    Jāņem vērā, ka salīdzinājums notika ne tikai pēc noķerto kaitēkļu procenta, bet arī pēc ātrdarbības, atjauninājumu saņemšanas biežuma, funkcionalitātes, un citiem rādītājiem.

    Pašu galveno parametru – efektivitāti pret kaitēkļiem – varam apskatīt attēlā:

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080908184522346.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080908184744470.jpg[/img]

    Avots

    #183003
    drono
    Participant

    Kāpēc Antivirus 2009 nav sarakstā?

    Tas taču tagad tāds populārs 😀

    #183004
    memorex
    Participant

    Kārtējais mārketinga tests, objektivitāte 0.

    #183005
    izredzētais
    Participant

    kā avira visur var uzrādīt tik sliktus rezultātus, taāu šiet ierindoties godpilnajā 2. vietā? 🙂

    PS nenojautu par “microsoft” antivīrusa eksistenci.. šķiet, netikai vista un viņ u meklētājs ir izgāšanās :))

    #183006
    QueenZ
    Participant

    Teikshu ataa ativiiruziem, man ir openSuSE!! 🙂

    #183007
    dead_emo
    Participant

    …bet arī pēc ātrdarbības, atjauninājumu saņemšanas biežuma, funkcionalitātes, un citiem rādītājiem. Ja nebūtu šito, tad vēl būtu vērts ņemt daudzmaz nopietni, jo kāda gan lielā nozīme šitiem konsjumeringa kritērijiem vīrusu arestēšanai?

    #183008
    shady
    Participant

    dead_emo – Ja, piemēram, vīrusu atjaunināšana būtu 1x gadā, tad tam būtu ļoti liela nozīme:)

    Lai gan visi antivīrusi atjauno daudz maz vienādi – cits 3x dienā, cits 1x pa trim dienām – parasti jau tam nav liela nozīme, ja vien nav dators kritis pa upuri kādai kārtējai super-truper epidēmijai, kur AV izstrādātāji arī ātri ir noreaģējuši…

    #183009
    dead_emo
    Participant

    shady Nu ja, bet piemēram, es esmu ar Dr.Web, kas te galīgi izgāzies un skanē tiešām nenormāli ilgi, iztīrijis datoru no specifiska sū-a, kur tas bija aprīkots ar visu tik ļoti slavēto kasperski.

    P.S. man pašam šī antivīrusu nozīme vispār šķiet pārspīlēta, jo savu lodi vienalga nedzird…. ;.

    #183010
    samurajs
    Participant

    izredzētais wrote:

    kā avira visur var uzrādīt tik sliktus rezultātus, taču šiet ierindoties godpilnajā 2. vietā? 🙂

    Ar to Aviru ir tā, ka vīrusu ķeršanas engine un zarazu datubāze šim ir visaugstākā līmenī (kā jau tabulā pareizi rakstīts), bet tie tavi “sliktie rezultāti” nāk no tā, ka viņam citi trūkumi. Piemēram updates “tikai” 1x dienā, ja citiem ik pēc pāris stundām 😀

    Tāpat bāzes (bezmaksas) Avira spyware/adware neķersta, bet tikai exploitus, tārpus, zirgus utml.

    Bet nu man šis neko nav palaidis garām jau gadiem. Paretam ar CureIt izskenēju kontrolei.

    #183011
    Wuu
    Participant

    Nez mēģināju Aviru ,bet man viņa kaut kā galīgi negāja pie sirds… Tagad topa AVG Free + FireFox plugins! Avg Free tiešām tagad strādā kā antivīrus 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā