array, map utt

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150803
    remarco
    Participant

    te izdomāju vienreiz par visām reizēm kaut ko no nulles uzrakstīt , bet nukādi netieku galā ar array 🙁

    doma ir uztaisīt lielu karti ar daudzām pilsētām. nebūs kārtējā spēle vienkārši experiments .

    Vārdu sakot mana doma strādā tā ka ar php gd tiek uztaisīts png fails ar 4000, uz 3000 izmēru un uz viņa tiek saliktas mazas bildītes noteiktās vietās ar izmēriem 40×30, protams ne jau pa visu bildi tas būtu 10k linkotu bildīšu , nē . ir daudz tukšumu manā kartē :).

    tālāk ar html map taga palīdzību tiek tām bildītēm iezīmēti aktīvi apgabali.

    ceru ka tik tālu saprotams.

    tagad man ir problēma jo bildītes ir trīs dažādas , bet kordinātes db ir tikai x un y . tālab pēc izvilkšanas no db pēc papildus parametra sašķiroju bildukus un piešķiru kordinātēm citus nosaukumus piemēram x1 =x utt.

    diemžēl es tagad nesaprotu vai man tā kartes zīmēšana un pilsētu salikšana uz kartes ir jāliek tai pašā while vai man kaut kā ir iespējams no array dabūt tos datus kurus es jau esmu itkā pārlasijis…

    vārdu sakot es nevaru saprast kā tagad tos ntos x un y nogādāt līdz vietai kur sazīmēt karti.

    te būs mani drūmmie kodi.

    saliek bildītes attiecīgajās kordinātēs uz kartes.

    .kods1

    tur tiek no datubāzes atlasītas kordinātes un sašķirotas pie kurām no pilsētām pieder kordināts lai var zināt kurās kordinātēs kuru bildīti zīmēt.

    kods2

    te es tās biildītes padaru par linkiem .

    kods3

    ar dažiem ierakstiem anv problēmu ja esmu uzrakstijis ar roku viss strādā , bet nu ja lasa no datubāzes un mēģina pielikt tad rāda tikai pēdejo pilsētu jo while izpildot x1 x2 x3 tiek visu laiku pārdēvēts un nekur acīm redzot nesaglabājās untaad man laikam ir kaut kādā array viņu jāieliek .. tikai kā to tagad izdarīt lai man te nesanāk visu par jaunu rakstīt ?

    kaut ko reāli es te nesaprotu ..

    #230669
    remarco
    Participant

    brrr neko nesaprotu kas likvidēja manu kodu ?

    hmmm ko lai dara ar php … negrib njemt pretii visu 🙁

    ceru ka fragmenti buus saprotami arii daļējā izskatā . ceru ka te kāds vispār ir sestdienas vakarā 🙂

    #230670
    deivs001
    Participant

    remarco, ja nevari ievietot pareizu kodu forumā, tad izmanto https://paste.php.lv/ 😉

    #230671
    remarco
    Participant

    deivis001 Paldies , nebiju lietojis to kodu glabātuvi..

    Izlaboju visu .

    Būros kamēr tiku līdz šādam rezultātam:

    skatīt te kodu!!![/url][/color]

    tagad paliek problēma ar to ka map neuztaisas korekti. es saprotu ka vaina ir tajā ka map tiek veidots tikai vienu reizi kaut arī atrodas while ciklā (vai kas tas )

    Jautājums ir sekojošs kā es varu panākt lai taisas vairāki map linki jo šobrīd tiek attēlots tikai pirmais links pārejie pazūd:(

    es tak nevaru htmlā likt ciklu a kā to map dabūt htmlā?

    varbūt kāds zin kā pareizi to html daļu pierakstīt kā mainīgo vai kā array un tad izvadīt .

    nu doma apmēram ka to daļu kas ir

    $arājs kaut kāds =array (

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā