Assassin’s Creed II treileris

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles Assassin’s Creed II treileris

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148820
    deivs001
    Participant

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=O7-IYE4B6lE[/youtube]

    Gaidāms, ka saules gaismu redzēs šī gada 17. novembrī. Tiks izstrādātas versijas priekš PC, PlayStation 3, PlayStation Portable, Wii, Xbox 360.

    Ja nu kādam gribas būt speciālistam, tad iegriežamies šeit.

    #199762
    Jaunzems
    Participant

    wiki links aizved uz hassasiniem, ne uz spēli 🙂 Ieliec linu ” class=”bbcode_url”> iekavās 🙂

    #199763
    barkley128
    Participant

    Pirmā daļa ļoti patika, viena no retajām spēlēm, kuru es vispār spēlēju..

    #199764
    decis
    Participant

    UBISOFT vienmēr ir taisījuši labas spēles 😉

    #199765
    kadek
    Participant

    es pirmo dalju visu izgaaju… ljoti patika! :p nevaru otro sagaidit… 😀

    #199766
    Wuu
    Participant

    Spēle ir pokemoniska, stipri vīlos! Nespēju tik tālāk par 2 pilsētu, apnika.

    Kāds varbūt uzskata par kāpšanu torņos un visu darbību atkārtošanu no jauna uz riņķi par aizraujošu, bet man tas atgādināja MARIO.

    Slikta sižeta līnija, stulbi pretinieki (AI) burtiskā nozīmē, nepārdomāti slēgtas teritorijas. Lielāka daļa ieroči nekam nederīgi. Sižeta varoņi visu laiku atkārtojās, es tā arī nesapratu Ubisoftam bija žēl pievienot pāris jaunu tēlu? Spēles producents Jade Raymond strādājusi pie ģimenes produktiem galda spēlēm un Sims Online izveides. Stipri jūtams pieredzes trūkums asiņaina slepkavas izveidē.

    #199767
    RicoPico
    Participant

    Tiešām laba spēle? Noskatijos pirmās daļas treileri- sižets likās gaužām garlaicīgs. Lai gan jāpiekrīt par to Ubisoft. Tam tiešām kvalitatīvas spēles parasti nāk ārā. Kaut vai tas pats Crysis, Far Cry, Splinter Cell…

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā