autorun.inf

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149616
    dosiic
    Participant

    palīdziet lūdzu kāds. man antivīruss no flash izdzēsa autorun.inf, un tagad nevaru vairs atvērt flash. ko lai dara?

    #212274
    Stat1CX
    Participant

    Iekš flash nemaz nav jābūt tādam autorun, tas ir kāds malware, peles labā poga uz to flashu un open.

    #212275
    dosiic
    Participant

    jau mēģināju, nevar. viss my computer uzreiz uzkarās kā pieslēdz flash. un ja arī atver tad neko ielikt iekšā nevar.

    #212276
    Stat1CX
    Participant

    Tiem failiem vismaz tiec klāt kas viņā glabājās? Ja tiec, taisi backup tiem failiem ko tev vajag un pēc tam formatē to flashu.

    #212277
    drono
    Participant

    Atver Start –> Run –> regedit –> ok

    Atrodi HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerMountPoints2

    Un izdzēs no turienes visas apakšmapītes ar daudzajiem burtiem/cipariem nosaukumos.

    Kas tev vispār ir par operētājsistēmu?

    #212278
    dosiic
    Participant

    XP, netieku nevienam failam klāt.

    #212279
    Aldis
    Participant

    Ganjau tas autorun.inf jau bus sadachakarejis visu fleshku + antivirus nodzesa to kas ir dzeshams! Sliktakaja gadijuma, noblokejis pieeju shai fleshkai!

    Kads antivirus tiek lietots? 🙂

    #212280
    andz4
    Participant

    Labo peles taustinu un explore,tas vnm paliidz! 🙂

    #212281
    dosiic
    Participant

    kad pieslēdzu pie cita kompja viss strādāja. bet pie mana neiet, kas par vainu varētu būt?

    #212282
    drono
    Participant

    Nu bāc, tu izlasīji, ko es rakstīju iepriekšējā komentārā, izpildīji to un vēl joprojām neiet?

    #212283
    Aldis
    Participant

    Un uz manu jautājumu neatbildēja vispār, kas visticamākais arī ir cēlonis tam ka tieši uz tava datora nestrādā tā fleška!

    #212284
    dosiic
    Participant

    vēljoprojām neiet.

    man ir BitDefender antivīruss.

    #212285
    Crow
    Participant

    1) Start > Run > cmd rakstam del X:autorun.inf /a:rhs (kur X ir tavs flashkas burts)

    2) Izrau flashku pa taisno (bez remove) un tad atkal ieliec

    3) Atslēdz antivīrusu PAVISAM

    4) Uztaisi backup kopijas visiem failiem no flashkas

    5) Formatē flashku

    6) Ja arī tagad neiet, tad flashka ir izvārīta eļļā vai arī laiks teicienam par roku izliekuma leņķa koriģēšanu ar tvaika veseri

    #212286
    dosiic
    Participant

    paldies par palīdzību, viss tagad strādā.

    #212287
    WerNeo
    Participant

    dosiic wrote:

    vēljoprojām neiet.

    man ir BitDefender antivīruss.

    Labi, ka vēl ne Antivirus 2009. 🙂 Iztīri vīrusus no datora, savādāk, drīz tiešām “lietosi” Antivirus 2009.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā