Bootošanas errors!

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Bootošanas errors!

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159009
    krabis59
    Participant

    Labdien,

    pirms kāda laika radās nepeciešamība pārinstalēt datoram (Asus K52JT) Ubuntu (13.10) operētājsistēmu. Tā kā parasti man to patīk darīt ar USB stiku, bet problēma ir tāda ka parādās kaut kāds boot erros. Mēģināju citus USB stikus arī tas pats. Mēģināju Hiren boot cd – nelasa. Sāku lasīt līdzīgas problēmas internetā. No HDD var palaist visas manas operētājsistēmas bez problēmām(Windows 7, Ubuntu 13.10, Mint 15).

    Parastās standarta lietas, kā piemēram, boot prioraty – flash, flash boot enable, man protams ir ieslēgtas.

    Tālāk padomi aizgāja, ka var mēģināt tīrīt CMOSu, pārinstalēt BIOSu. Tos man negribas darīt, jo cik es esmu dzirdējis var tā sačakarēt mātes plati, ka vai nu ir jāmaina vai arī jānes pie speciāla meistera. Vēl viena intresanta doma, ko es atradu forumos, ir ka kaut kāda iemesla dēļ nevar būtoties sazipotie usb stiki. Pēc visām šīm foruma gudrībām mēģināju ielikt iekšā windows 7 instalācijas disku un to kā par brīnumu lasīja. Īsti nevaru saprast, kur ir problēma. Ir kādas idejas, kur tā varētu slēpties?

    P.S. Vēl ir jāpiemin, ka pirmais USB flash ko izmantoju, laikam ir nosprādzis, jo nenormāli uzkarst.

    #303584
    krabis59
    Participant

    Atvainojiet, es esmu idiots, jo tikko pēc foruma tēmas pamēģināju vēlreiz ieinstalēt Ubuntu 13.10 – sanāca. Tikai Hirens tagad nelasās. Rakstīju uz 4x uz DVD RW. Pēc ielikšanas izmeta ārā šādu paziņojumu:

    https://www.bildites.lv/images/3wnxqb5mj822jro6wcy.jpg

    #303585
    Slaviks
    Participant

    Izmanto softu no zemak redzamaas saites, lai taisiitu buutablu fleshku.

    https://www.pendrivelinux.com/

    Cik sapratu, tad Tu sazipotus failus ieliec fleshkaa vai cd un meegjini instaleeet OS.

    #303586
    Anonīms
    Neaktīvs

    Feispalms riktīgs.

    BIOSā ieslēdz USB legacy un bootojies nevis pēc Boot order, bet gan Boot menu!

    #303587
    usins
    Participant

    UEFI izslēdz ārā. Secure boot izslēdz ārā….. tas ir tas gļuks

    #303588
    krabis59
    Participant

    Vakar beidzot varēju ieinstalēt HirenbootCD USB fleshā, tikai izmantoju citu usb fleshu(Samērā jaunu), laikam vecie fleshi jau ir nolietojušies, jo agrāk ar viņiem varēja bez nekādām problēmām un BIOSa iestādījuma regulēšanas palaist dajebko.

    #303589
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jā, nolietojušies. Atdod tos nolietotos fleshus man. Utilizācijai…

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā