Cik daudz pogas likt galvenajā izvēlnē?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Cik daudz pogas likt galvenajā izvēlnē?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153856
    bluebird
    Participant

    Labs rīts! 🙂

    Vakar sāku gatavoties vienas mājas lapas izveidei. Apmēram šādu domāju veidot pirmo lapu.

    [img]https://i56.tinypic.com/1enk47.png[/img]

    Man nav pārliecības par to cik daudz pogas esmu ielicis galvenajā izvēlnē. Mani šaubas māc par to vai likt

    “Malka”,

    “Cena”,

    “Piegāde”

    vienu otrai blakus. Pārāk daudz informācijas vienā izvēlnē. Bet no otras puses varētu likt

    “Cena”,

    “Piegāde” zem “Malka”.

    BET tās ir svarīgākās lietas, kas interesētu lapas apmeklētājiem, kas vēlās pirkt malku un viņiem būtu svarīgi uzreiz atvērt cenas vai piegādes iespējas, vai malku. Nekas nav jāmeklē un viss ir acu priekšā.

    Kādas ir jūsu domas?

    #267628
    natolv
    Participant

    To cena, piegāde un pirkt malku būtu itkā loģiski salikt zem 1nas izvēlnes “Malka”, bet šāda tipa lapas centies taisīt pēc iespējas vienkāršākas, lai potenciālajam klienta atverot šo vietni būtu pēc iespējas vienkāršāk atrast tam vajadzīgo informāciju.

    #267629
    Wuu
    Participant

    +1 Vispār varētu veidot lapu, vienā lapā. Bez jebkādiem linkiem un liekās informācijas.

    #267630
    bluebird
    Participant

    Nu gluži vienā lapā nevarēs iespiesties.

    *) Vajadzīga kontaktinformācija

    *) Ir dažādi veidi ar malku ko pārdod – tilpumi, uz paletes, bērzs, alksnis utt

    *) Ir dažādas vietas kurās tiek piegādāta malka – rajoni utt

    *) Visādi jautājumi cilvēkiem – ko darīt ja bērza malkas maisā ir vairākas alkšņa malkas pagales. Vai samainīs utt.

    *) ja malka ir pelējusi

    *) norēķinu veidi … skaidriniekā, pārskaitījums… karti utt.

    *) informācija sadarbības partneriem – tie kas vēlās pirkt konteineriem un tirgot tālāk

    *) pasūtījuma forma

    utt…

    #267631
    daGrevis
    Participant

    Atceros, ka kaut kur lasīju, ka optimālais ir pieci elementi elementā.

    #267632
    bluebird
    Participant

    5 + 2

    #267633
    migors
    Participant

    ups nepareizā sadaļā biju atbildējis 🙂

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā