Civiltiesību pārkāpums un to tiesības?!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Civiltiesību pārkāpums un to tiesības?!

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163116
    3Dklucis
    Participant

    Kurš smalkāk izskaidros -kurā momentā es parkāpju cilvektiesības…

    Tātad vairāk būs par Filmēšanu un fotogrāfēšanu manā dzivesvietā-Kā tur īsti ir,ja es esmu safilmējis epizodes kuras liekas nepieņemamas man un apkatējiem un publicēju soc tīklos….lai redz ka tas notiekās!

    Safilmētajos materiālos personas nav pēc sejas īsti saskatāmas-pareizāk kamera ar ko filmēts nav kvaletatīva un Līdz ar to safimētajā materialā personu sejas neatpazīstāmas!

    Tatad personas kas itka paši pazīst savus auto man pārmet -ka tas esot cilvēktiesību pārkāpums…lai anulē video,bet video nav skaidri redzamas sejas-vai tas ir parkāpums !?Cik zinu ja publicētajā video nav skaidri saskatāmas cilvēku sejas tas nav pārkāpums-nu tad ka īsti ir?!

    Tik tikai piesienās pašas personas kuras pazīst savas izdarības un tas ir nepatīkamas -kur problēma,kalab sāk kruķit civiltiesības ?

    #331702
    samurajs
    Participant

    Juridiski: ja tu esi filmējis cilvēkus bez viņu piekrišanas un vēl video publicējis internetā – tas ir Datu aizsardzības likuma pārkāpums un tev pienākas sankcijas. Pokuj kādas kvalitātes bija tas video.

    7.pants. Personas datu apstrāde ir atļauta tikai tad, ja likumā nav noteikts citādi un ja ir vismaz viens no šādiem nosacījumiem:

    1) ir datu subjekta piekrišana;

    2) datu apstrāde izriet no datu subjekta līgumsaistībām vai, ievērojot datu subjekta lūgumu, datu apstrāde nepieciešama, lai noslēgtu attiecīgu līgumu;

    3) datu apstrāde nepieciešama pārzinim likumā noteikto pienākumu veikšanai;

    4) datu apstrāde nepieciešama, lai aizsargātu datu subjekta vitāli svarīgas intereses, tajā skaitā dzīvību un veselību;

    5) datu apstrāde nepieciešama, lai nodrošinātu sabiedrības interešu ievērošanu vai realizētu publiskās varas uzdevumus, kuru veikšanai personas dati ir nodoti pārzinim vai pārraidīti trešajai personai;

    6) datu apstrāde ir nepieciešama, lai, ievērojot datu subjekta pamattiesības un brīvības, realizētu pārziņa vai tās trešās personas likumiskās intereses, kurai personas dati atklāti.

    #331703
    3Dklucis
    Participant

    Kā ir ar šo video un šīm sejām….vai filmētajs visām šīm personām prasīja atļauju-man pec būtības poxuj es tur nevienu nepazīstu un noramli pat sakatīt nevaru….Tas krānīņs kas filmēja prasīja atļauju katram ?!?!!?

    https://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/681683-bojagajuso_skaits_somalijas_terorakta_pieaudzis_lidz_276

    Būtībā efekts tika panākts(tieši šādā veidā)tikai ieliekot video visam pieejamu-sejas nav atpazīstams-paši sevi atpazina un vienojāmies….es noņemu video šie vairs tā nedarīs?!

    Būtībā ja es iešu prasīt atļauju noziedzniekam pie nozieguma paveikšanas nez kas tad sanāks!???

    Un vel ja mājas reģistrātors fiksē noziedznieku un sis sevi atpazīst -viņš man var pārmest,ko?!

    #331704
    3Dklucis
    Participant

    Un skatoties pēc pantu punktiem diezvai kāds reāli tiek ievērots-varbūt Amerikā kur debiliķiem nav ko darīt ka tiesāties

    Quote:

    aizsardzības likuma pārkāpums un tev pienākas sankcijas. Pokuj kādas kvalitātes bija tas video.


    A kalab tad ir tā ja es ar mājas reģistrātoru ir fiksējis noziegumu kurš ir man kaitējis es aizpisss uz policij un policija mani ignorē jo reģistrātors nav reģistrēts video nenem vērā!!!! Nu kalab nerigistrētu video kāds vispār var apsūdzēt ja viņu neuzskat par tiesu darbam derīgu!!!

    Tākā reāli var abas puses sapiiiisties….!

    Sanāk ka katrs pats lai tiek galā ka grib-šis man iedod pa purnu ka video publicējis-es so iepis zajavu par miesasbojamjumiem un nevienam neintresēsk par kadu video gajusi runa -miesasbojājum redzam ….

    Tatad vēl es sev dzivojamās telpas uzsatādu sevis drošibas pēc videonoverošan-man katram kas lien pie manis ar atļauj un bez atļauj jauata viņam vai drikst filmēt?

    Jums pašiem smieklīgi neliekas-

    Es tik jums varu pateik vienu līdz tika uzlikta kamera….visas problēmas atrīsinājas pašas no sevis …neviens vairs miskastes apgaž ne no autiņiem cigarešuatliekas tiek izgastas–vispar svēts miers….jau no tā ka zin vai ieraug ka ir videonoverošana…janu kads apdzeries galīgi apimpojies pamīz kur nav velams–tas vēl risināms—kaimiņsuns piedirš zalaj atkal risināms jo saustarpējs pierādījums….vienvārd sakot video noverošan ir kartības ievedējs bez lielām piepūlēm-effekts ir….

    #331705
    theluckymike
    Participant

    filmēt un bildēt publiskās vietās var uz vella paraušanu ko vien vēlies ( ir izņēmumi ar medicīnas, reliģiskām iestādēm, etc ), bet ja tu vēlies dalīties ar safilmēto “trešajai” personai ( internets ir kā 3ša persona ), tad gan vajag atļauju.

    re kur kāds jau pacentās izskaidrot: https://kartibaijabut.blogspot.cz/p/fotografesana-nav-noziegums.html

    #331706
    Raibais
    Participant

    Sprizham +

    #331707
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kur ir mx?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā