Comodo Free Antivīrusu var lietot uzņēmumā?

Sākumlapa Forumi Software Antivīrusi un FireWall Comodo Free Antivīrusu var lietot uzņēmumā?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153216
    Ralfie
    Participant

    Vienkārš jautājums zinošiem cilvēkiem. Vai Comodo Free Antivīrusu var lietot uzņēmumā?

    Prasīju Gūgles tantei – šī saka: itkā, jā!

    Vai pārbaudes laikā nepiesiesies? :lala:

    Un vispār, kā notiek tās pārbaudes, ļoti vēlētos beidzot uzzināt to no kāda pieredzējuša cilvēka.

    #259684
    RicoPico
    Participant

    Gan jau, ka paša softa disklaimerī ir punkts par tā lietošanu komerciālos nolūkos.

    Savukārt, par pārbaudi, man nav info ko varas iestādes lieto Latvijā, bet vispār pasaulē ir populārs COFEE toolkits.

    #259685
    Stat1CX
    Participant

    Pirms dažiem gadiem comodo varēja lietot mazos uzņēmumos, nezinu gan kā tagad.

    #259686
    Davis
    Participant

    Nevar gan, tur tak stāv rakstīts-Free for Home Users, blakus ir biznesam.

    #259687
    Ralfie
    Participant

    Davis – her viņu zin, kur un ko tu lasi.. es atradu šo..

    https://www.comodo.com/home/internet-security/free-internet-security.php

    Sadaļā “Frequent Questions”..

    Quote:

    Is it free for business users too?

    Yes. However, enterprises looking to implement Internet Security on large networks of workstations would benefit from the centralized management capabilities of Comodo Endpoint Security Manager (CESM).

    Sanāk – ir bezmaksas, tik pačakarēties ar uzstādīšanu nāktos.. Manuprāt tas atspēko to naudas kluci, ko vajadzētu atstāt parastiem maksas antivīrusiem, kautvai par parastajām gada licensēm.. nerunājot par centralizēto vadību..

    #259688
    drunk_lizard
    Participant

    comodo ir free, BET…

    tas ir visai iipatneejs produkts un nav domaats end useriem :> jaukaakais, ko esmu redzeejis, ka tas meesls meegjina blokjeet pats sevi :>

    par citu aplikaaciju regulaaru blokjeesjanu bezteemaa pat nav runa… :>

    #259689
    Ralfie
    Participant

    Atslēdzot sandboxu – ļoti labi pilda Antivīrusa lomu un tad kļūst par endjūzerfrendly vīrusķērāju.. 🙂

    Vecajām versijām bija vairāk bagu, bet nu pašreizējā versija man patīk

    #259690
    darklight
    Participant

    Jā, moš to sandboxu vajadzēja izslēgt. Uzliku to ārprātu sievai uz darba kompja (jo Nortona licezne beidzās, bet iestādes admini lohi), kad viņš sāka bloķēt HP softus un Tildes vārdnīcu, ātri nonesu nost.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā