D-Links atkal nosmirdējis

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra D-Links atkal nosmirdējis

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160806
    Andron MacBeton
    Participant

    Kā lasam šeit, D-Links turpina taisīt sūdus, un, ja jau vel nau bankrotējuši, pajolciems turpina lietot.

    DD-WRT ir pieejams lielākai daļai šo dārgo mēslu, izņemot 865L un 645. kurus varētu sanākt arī nobrickot, tapēc uzticiet to savam dakterim vai aptiekāram.

    Š…emot vērā ka šie (un līdzīgi) gļuki ar D-Link ir jau 10 7 gadus, es nesaprotu kapēc tā pajolkompānija veljoprojām nav noslēgusi līgumu ar DD-WRT un neliek defaultā DD-WRT, bet gan grūž naudu kautkādiem Dildukiem Diletantiem par pilnīgi bezjēdzīgu firmware.

    #316602
    RicoPico
    Participant

    DD-WRT ir par sarežģītu priekš “User-Vulgaris”. Ja uz tā D-Linka kā defaulto uzliktu kaut kādu “simple mode DD-WRT” ar primitīvākajām iespējām (atstājot iespēju pārslēgties uz normālo režīmu), tad tā štelle varētu pavilkties.

    Bet vispār- tiec strādāt iekš viena vai otra kantora un uzsāc konsolidācijas projektu. Tieši tik vienkārši. 😀

    #316603
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es patiešām esmu tolerants pret so forumu ,bet kāpēc jūs tādu murgus drukājiet.Š…emot vērā ka šie (un līdzīgi) gļuki ar D-Link ir jau 10 7 gadus, es nesaprotu kapēc tā pa***ānija veljoprojām nav noslēgusi līgumu ar DD-WRT un neliek defaultā DD-WRT, bet gan grūž naudu kautkādiem Dildukiem ( VAI jūs to nevarētu pārtulkot cilvēku valodā)

    #316604
    Andron MacBeton
    Participant

    TU nesaproti. Smadzeņu kapacitāte pa mazu.

    #316605
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja tu nevari nokonfigurēt DD-WRT, tad tu nevari nokonfigurēt arī jebkuru citu firmware.

    #316606
    SWC
    Participant

    Tas jau ar ir cilvēku valodā 😀 ja nesaprati secinājumus izdari pats

    #316607
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Normāli cilveki pirms pērk rūteri paskatas vai uz viņa strādā DD-WRT vai OpenWRT vai Tomato. Vai betonam nav pajāt, ka cilveki izvēlas lietot sliktu un nesakonfigurētu aparaturu?

    DD-WRT nebūt nav sarežģīts. Viss ir nosaukts korekti, ja cilvēkam ir elementāras zināsanas par networking tad nevajadzētu būt nekādām problemām konfigurēt GUI. Tieši ražotāja defaultās firmwāres ir tās, kur pusstundu jādomā kas tā ir par figņu kas tā ir nosaukta mārketinga nolūkos.

    #316608
    Andron MacBeton
    Participant

    Tu veljoprojām neesi sapratis, ka man NAV vienalga, jo es neesmu debīls un saprotu elementāru ekonomiku!

    #316609
    Stat1CX
    Participant

    DD-WRT nu gan nevar nosaukt par grūti konfigurējamu, kad 1x viņu ieraudzīju, visu uz reiz sapratu, kas ir kas, viss ir vienkārši un saprotami.

    #316610
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Atradies pasaules lāpītājs, bļin! Salāpi pats savas pohas un nepārvērt šo forumu par Datuve 2.0

    #316611
    Andron MacBeton
    Participant

    Datuvi sapisa tādi klauni kā tu, un tā saucamie moderatori/īpašnieki.

    #316612
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Es Daunuvē vispār nebiju reģistrējies, atšķirībā no tevis, haiduk, 3dklucis un tamlīdzīgiem slimniekiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā