Darba piedāvājums – atmazgāt naudu!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Darba piedāvājums – atmazgāt naudu!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149923
    samurajs
    Participant

    Š ito saņēmu tikko uz Email (provaideris Yahoo.de):

    [img]https://www.bildites.lv/images/n4t7d51t72fkb8ubryn0.jpg[/img]

    Kas nemāk vācu valodu – īsais saturs:

    Code:

    Jums nevajag nekādu zināšanu vai drošības naudas iemaksu, lai pelnītu 5000-6000 € mēnesī. Jāstrādā būs 2-3 stundas dienā 1-2 reizes nedēļā.
    Darba saturs: reizi vai divas nedēļā saņemsiet savā bankas kontā 4000-6000 €. To Jums tai pašā dienā jāpārvērš skaidrā naudā, un tā jāiemaksā norādītā kontā Western Union vai Money Gram skaidrās naudas pārskaitījumu sistēmā. Pārskaitījuma komisijas maksu apmaksājam mēs. Par savu darbu Jūs paturat 20% no atsūtītās summas.

    Darbs nav saistīts ne ar kādu risku, likums netiek pārkāpts, bla-bla-bla… Mūsu firmā strādā jau 200 darbinieku visā Vācijā, un mēs paplašinām savu darbību…

    Kādas ir domas par šo? Jauna krāpšanas shēma vai mafija tāpat vienkārši noskrūvēs galvu? 😀

    #216849
    Foxsk8
    Participant

    Paņemu piesakos, atmetiem man tās štukas. Gan jau kādā lauku sādžā varēšu padzīvot pie kādas “suņu vecenes” takā bembja movijā 😀

    #216850
    TokRa
    Participant

    Piedāvā piestrādāt par dropu.

    #216851
    linx
    Participant

    Jāpaķert tie 6000 eiro un jābrauc kkur prom 😀 .. starta kapitāls būs

    #216852
    darklight
    Participant

    Varētu būt krāpšana, varētu būt reāla štelle, bet rēķinies, ka naudas atmazgāšana ir kriminālnoziegums. Un kad tevi pēc mēneša paņems ciet, nevienam neinteresēs tavs “es jau nezināju, es jau neko!”

    P.S. Un ir ļoti naivi domāt, ka var paņemt un aizlaisties.

    #216853
    Mr.Death
    Participant

    reaali, kaa apgroziijums kontaa saaks celties, buus huinja :> es veel neesmu nekur dzirdeejis, ka latvijaa pikji sjaadaam operaacijaam sanjemtu uz konta. :>

    #216854
    RicoPico
    Participant

    Mr.Death -> A kā Tu savādāk iedomājies mazgāšanu, ja ne caur bankas kontu? Naudai ir jāiziet cikls caur banku, lai tā kļūtu tīra.

    #216855
    vieplsi
    Participant

    pieregistreet kontu kaadam bomzim un viss notiekas! esam tīri! 🙂

    #216856
    RicoPico
    Participant

    Uz bomžu vārdiem parasti tiek formētas lielākas štelles. Pārsvarā hipotēku ņemšanas. Tev hipotēka, bomzītim kaste užavnieka. 😀

    #216857
    Mr.Death
    Participant

    RicoPico wrote:

    Mr.Death -> A kā Tu savādāk iedomājies mazgāšanu, ja ne caur bankas kontu? Naudai ir jāiziet cikls caur banku, lai tā kļūtu tīra.

    cikls vai nee, bet sjaadas summas momentaali pieveersj uzmaniibu, itseviskji ja tiek sanjemtas vairaakas reizes nedelaa. atmazgaasjanaa ir svariigi “simuleet” normaala uznjeemuma ienaakumus sabalanseejot katru summu uz vairaakaam naudas iemaksaam no dazjaadiem kontiem. tur ir jaastraadaa grupai. peec tam sjiis summas, tiek aatri norakstiitas izdevumos uz neeksisteejosjiem kursiem, leetu tehniku, kuras cena ir stipri paarspiileeta, sanjemtajiem pakalpojumiem, blablabla. tie, kas straadaa peec taada principa, ka naudu sanjem no viena un taa pasja aarzemju konta, aatri vien nonaaks aiz resteem. to tacju ir tik viegli pamaniit.

    #216858
    RicoPico
    Participant

    Mr.Death, man tiešām ir slinkums rakstīt shēmu, bet tici man- tas notiek caur bankas kontu, un jā- arī Lavijā.

    #216859
    Mr.Death
    Participant

    nu uzraksti, ko slinko :> gribu dzirdeet tavu variantu.

    #216860
    RicoPico
    Participant

    Nav tāda “mana” varianta. Ir daži šabloni, kuri pēc vajadzības tiek pielāgoti. Viens no šabloniem ir ieskaitijums bankas kontā. Cits- nenomaksāto nodokļu realizācija. Ja interesē sīkāk- use Google.

    Lai cik jocīgi nebūtu, ziņu portāli ir pilni ar atklāto “atmazgātāju” shēmām. Izvēlies tikai, kuru lietot savām vajadzībām. :p

    #216861
    WerNeo
    Participant

    Mr.Death. Tas nav RicoPico variants (lai gan, kas zin :D). 90-tajos šāda tipa vēstules sūtīja pat pa pastu, adresētas dažādiem cilvēkiem. Un bija cilvēki, kas piekrita un pelnīja savus procentus šādā veidā(nesliktus). Tagad gan tā lieta ir “apgriezta”, jo cilvēkam ir jādeklarē lielās summas, kas apgrozās caur kontu. Respektīvi – jāpaskaidro. Š ķiet, to likumu ieviesa tieši tādēļ, ka daudziem cilvēkiem pēkšņi caur kontiem sāka plūst lielas summas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā