Darbinieku kontroles softs?

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Darbinieku kontroles softs?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147562
    sm00x
    Participant

    Ir kādam pieredze ar tādiem?

    Man gribētos ērti redzēt kad ir ielogojies un izlogojies (event viewer logus moš lai lieto), gribētos redzēt kādus softus ir vēris vaļā un nebūtu slikti ja arī rādītu cik ar peli metrus nostūmis pa dienu. Lai nav tā ka atnāk 1 darbinieks, ielogojas visos PC, palaiž AutoCAD un aiziet. Nu un varbūt pat screenshotus lai rāda…

    Paralēli, protams, jāsaliek kameras arī, bet nu tas dārgs prieks. Ja dažas kameras vien tad IPveidīgās jāņem, a tās maksā 100Ls katra. Ja vairāk tad atkal softs, karte, kabelji, kameras… ehh…

    P.S. Tiem kas grib teikt ka jāpieliek darbiniekam pie algas – VIŠ…IEM MAKSÄ€ LABI! Ja kādu nepamierina alga lai saka!

    #185694
    Foxsk8
    Participant

    Reāli, vajag uz katru klienta PC softu, kas savāc visus datus, un pēc tam tos nosūta uz web bāzētu sistēmu. Kur admins (tu) vari visus datus par konkurēto lietotāju saņemt. Info gan nosutās uz web bāzēto sistēmu, gan nosūtās uz mail.

    Sistēma itkā nav sarežģīta, bet čakarīga.

    #185695
    Loading
    Participant

    Atminos, agrā jaunībā biju uzgājis programmu, kura saglabāja ekrānšāviņus ik pēc noteikta laika un bija iespējams izvēlētos laika intervālu un vietu. Bet neatceros nosaukumu. Googlē tika meklēts “keyboard logger”.

    #185696
    Foxsk8
    Participant

    Jā tas ir keylogers, kas tev info nosuta visu uz norādīto epastu, bet problēma sākas tur, ka daži AV to tev vienkārši neļaus darbināt, tāpēc vislabākais šeit būtu uzkodēt atsevišķu sistēmu.

    #185697
    samurajs
    Participant

    Nu tev ir slims kolektīvs, ja nestrāda un šitādus zwērīgus mērus jāpieņem… Uzstādi pāris kameru maketus (tādus smukus, reālus pēc skata, ar ienākošiem, bet nepieslēgtiem strāvas vadiem; var katrai degošu LED iemontēt, lai darbinieki vnm zin ka tiek novēroti).

    Un izsludināt: kuru pieķers, ka nestrādās- uz darba biržu! 😀

    Ja nebūs info noplūdes – tas 100% nostrādās!

    #185698
    grisha
    Participant

    Vari paspeeleeties ar shito: https://accro.co.uk/impero

    Vairaak gan domaats skolaam, bet var ljoti labi kontroleet datoru, logojas pilniigi visa info, kas tiek dariits uz datora. VAr aizliegt taadas un taadas maajas lapas. VAr aizliegt atveert kaadas konkreetas mapes u.t.t.t. Daudz visaadas lietas var dariit.

    #185699
    Mr.Death
    Participant

    nafig kontrolēt, maksā algu pēc padarītā un viss pats atrisināsies 😀 tam ko tavi darbinieki dara, taču ir kaut kāds materiāls rezultāts?

    #185700
    msh
    Participant

    Tie nav viņa darbinieki un viņš diez vai tev dos tās firmas bosa emīlu 😀

    #185701
    marr
    Participant

    Es gan apšaubu, vai peles metru nobraukumam ir jebkāda saistība ar darba ražīgumu. Es personīgi izmantoju klaviatūru arī lai atvērtu my computer, vērtu vaļā failus utml – es būtu slikts darbinieks tikai tāpēc, ka man vieglāk ir piespiest ctrl+~ + w + enter un tad alt+f+o, lai atvērtu dokumentu nekā ar peli iet start-> all programms-> microsoft office -> word un tad file->open un sākt meklēt to ko vēlos. Jo tieši tas ir tas, ko panāksi mērot cik daudz ar peli darbinieks pārvietojas.

    Pirmkārt, kas tie par darbiniekiem, kas neko nedara, otrkārt, kas tas par priekšnieku, kas šādus darbiniekus ir pieņēmis un kas tas par priekšnieku, kas nespēj pat nedaudz ieinteresēt darbiniekus darāmajā?

    #185702
    samurajs
    Participant

    Man gan liekas, ka sm00x pats negrib neko darīt, lai softs padara viņa sisadmina darbu, kamēr jams alu sūc :D:D:D

    #185703
    sm00x
    Participant

    Jūs visi esat tupi dauņi.

    #185704
    Foxsk8
    Participant

    Uzmanīgāk ar izteicieniem: Iespēja atrauties banu.

    Code:

    4.1 Aizliegts publiski rupji aizskart vai apvainot citus lietotājus.
    Visus personiskos strīdus, nesaskaņas utml., kas citiem šī portāla lietotājiem nebūtu aktuāli, nepublicēt Foruma diskusijās, bet risināt ar personiskās sarakstes palīdzību.

    Lietošanas noteikumi:

    https://notepad.lv/viewtopic.php?t=63

    Ja nu tev visi ir dauņi. Tēmu slēdzu, lai te nesāktos kārtējais off-topic.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Tēma ‘Darbinieku kontroles softs?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā