Darbs no mājām-MENEDŽERIS

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Darbs no mājām-MENEDŽERIS

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147264
    oga213
    Participant

    Darbs no mājām.Var nopelnīt 1000.Ls mēnesī un ja tu ļoti labi pacentīsies var arī vairāk sapelnīt.Ja tev ir i-neta pieslēgums,tad uz priekšu!Nav saistīts ar intīmajiem pakalpojumiem!Viss kas tev ir nepieciešams pacensties.Darbalaiks-pēc paša izvēles.Rakstiet uz manu e-pastu,atsūtīšu darba aprakstu- [email protected]

    #182920
    drono
    Participant

    Kāpēc tad nepasaki konkrēti, kas būs jādara? Droši vien jāklikšķina pa banneriem , ne? :D:D

    #182921
    samurajs
    Participant

    Man nekas nav pretī arī pret intīmajiem pakalpojumiem, kamēr tie neskar manu tūpli 😀 Un mani 600 tīrā pilnīgi apmierina 😎

    Tuvāku info studijā!

    #182922
    Foxsk8
    Participant

    Kā tad, kurš muļķis uz tādu joku uzķersies. Atceros, kā man viena vecene piekāsa. Itkā skatos darba sludinājums, viss ir izstāstīts, darbs tāds un tāds, saistīts ar interneta projektu. Domāju, ka reāli varētu strādāt koderu grupā, kas to visu darītu, bet beigās izrādījās, ka mani grib pataisīt par gala iznākuma produkta pircēju, klientu un iesaistīt kaut kādā piramīdā. Pilns nets ar šiem krāpniekiem. Labi, saprastu web studija, kur tev jāsēž pusplikam privātā čāta, ja kāds par tevi samaksā, tad esi tikai tu un kāds izvirtulis otrā galā, tad varbūt varētu tie 1000 Ls sanāk.

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Tēma ‘Darbs no mājām-MENEDŽERIS’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā